Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ökonetes béltisztító vagy Colon Cleanse por?? fórum

Ökonetes béltisztító vagy Colon Cleanse por?? (beszélgetős fórum)


1 2
7. szabcsi22 (válaszként erre: 5. - Totyo)
2011. márc. 18. 17:50
2 hét alatt szedtek be fejenként egy dobozzal?Mert nekem meg azt mondták,hogy elég a felét beszedni egy kúrára.Csak nekem kicsit hihetetlen,hogy ennyi idő alatt és ennyi szem hatásos lenne.Szerinted?
6. szabcsi22 (válaszként erre: 4. - Pethoevi)
2011. márc. 18. 17:48
Ez a neve konkrétan:ÖKONET LIVER CLEANER L.C. KAPSZULA 100db.Én csak ezt az egyet találtam ami ökonetes.Amit te mondasz az milyen(TBC)?Nekem azért kellene mert fogyókúrázni szeretnék és ahhoz kellene,mert nem megy a fogyás és úgy gondolom azért mert nem elég jó az anyagcserém.
2011. márc. 18. 17:34

Már többször megcsináltuk a teljes testtisztítást az Ökonet termékével.

1 doboz béltisztítót kell beszedni, az adagolástól függ az idő.

Mi 2 hét alatt szoktuk a kúrát megcsinálni, de van aki 1 hónap alatt csinálja!

2011. márc. 18. 17:29

Az Ökonetes melyik az konkrétan?Mert a Total Body Cleans az nem annyiba kerül havonta,hanem több.:-)

Viszont a TBC nagyon jó!De az nem csak bél tisztító,hanem az egész szervezetet méregteleníti.Amit te mondasz az csak a béltisztítója?Mert az lehet,h annyiba kerül.De tuti,h jó!!!

2011. márc. 18. 16:48
szerintem meg Ökonet jobb.Lehet most haza beszélek de én próbáltam és szerintem jobb.
2011. márc. 18. 16:44

használj inkább coloncare-t vagy valamelyik hasonlót a naturvitaminponthu-tól. Róluk csupa jót hallottam, ráadásul van egy 13 fiber nevű szer, amit használok és 100 napra elég négyezerért.

Hívd fel őket, az ügyfélszolgálatos nőci brutál jó fej és nagyon hozzáértő is.

2011. márc. 18. 16:38
Segítsetek!Nem tudom eldönteni.Az ökonetes 5500 ft körül van egy hónap viszont nem tudom mennyi idő egy kúra, a cc pedig 7600 és két havi de 3 hónap egy kúra.Akinek van tapasztalata írjon!!!!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook