Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Colon Cleanser béltisztító kapszula fórum

Colon Cleanser béltisztító kapszula (beszélgetős fórum)


9. judittus (válaszként erre: 7. - Donadi)
2008. okt. 6. 08:23

Szia! A hét végén végre megérkeztek a bogyók, neki is álltam szedni, tegnap már megmozdul valami, nagyon kiváncsi vagyok, hogy mi lesz a vége :)

Azt hittem az ivással lesz bajom, de simán megy a napi 3 liter(pedig eddig sajna nem nagyon ittam ennyit). Remélem lesz haszna neki, majd még írok beszámolót!

üdv: judittus

2008. szept. 20. 18:11
Sziasztok!Eladnám 145db Colon Cleanser tablettámat,ha valakit érdekel írjon privit.
7. donadi (válaszként erre: 6. - Judittus)
2008. aug. 26. 11:02
Nincs mit, várom a beszámolót!
6. judittus (válaszként erre: 5. - Donadi)
2008. aug. 26. 10:46

Szia donadi!


Köszönöm szépen a választ, szerintem maradok én is ennél a megoldásnál, biztos jót fog tenni nekem is! ha nyaralásból hazaértem, el is kezdem, majd megírom nekem hogy vált be! Még egyszer köszönöm! :)

5. donadi (válaszként erre: 3. - Judittus)
2008. aug. 26. 05:27

Szia judittus!

Én is sokat néztem a colonix programot, de az ára nekem kicsit húzós volt, ezért rendeltem a colon cleanser kapszulát. Az első adogot este vettem be, és másnap reggelre már volt hatása. Több napos szünet után felemelő érzés volt. Nem hasmenést okoz, csak fellazítja a székletet.

Vizet, min. 2 litert meg kell inni, mert akkor ez is csak lerakódik bennünk.

Az áráról annyit, hogy nagyon szét kell nézni.

Én is találtam olyan oldalt, ahol 8 e körül hirdették, és olyat is ahol 2 e alatt volt, de abban kevés volt az adag. Én 4.250,- Ft vettem, 240 db kapszula van benne, ez kb 2 havi adag.

Üdv: donadi

2008. aug. 25. 13:24
ez aránylag olcsó... lehet kipróbálom.
3. judittus (válaszként erre: 2. - Donadi)
2008. aug. 24. 20:20

Szia donadi!


Nagyon érdekelne milyen tapasztalataid vannak a kapszulával kapcsolatban, egyenlőre nem tudom eldönteni hogy melyik módszert próbáljam meg, sokat olvastam a colonix programról is, bár őszintén, szreintem kicsit drága.... Na mindegy előre is köszönöm a választ! :)

Üdv: judittus

2. donadi (válaszként erre: 1. - Reni33)
2008. aug. 20. 16:15

Szia Reni33!

Nekem használt, igaz sok vizet kell mellé inni.

2008. aug. 16. 15:54
Sziasztok! Próbálta már valaki,ezt a béltisztító kapszulát?Milyen lehet,érdemes megrendelni? Köszi!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook