Öko cuccok (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 4. 18:06

Kaptam vissza jelzést,sajnos ide cimeket nem lehet irni közösb,de ezt leirhassuk hogy mit tartalmaz!!


irjatok és üdv: hamyka

2012. ápr. 4. 18:02

azt is tárgyaljuk ki hogy sima mosodio héj/folyékony mosodió/mosodió filter a legjobb megoldás!!??


Ez egy átfogo forum rész, ahol egy helyen van minden.....


Lehet igy kellett volna az elején csinálnom... no sebaj...


Ill mint mondtam azt is irjátok/mondjátok el hogy mit érdemes használni a mosódio mellé esetleg mit nem stb...


remélem értitek!!


és ne feledjétek a jelszamat!!


Éljünk egészségesebben/környezet tudatosabban/éljünk zöldebben/legyetek ti is/ ön is tudatás vásárlo/és felejstsük el azt a rengeteg-rengeteg kemikáliát!!


Ne az orvosokra költsük a pnzüket hanem az egészségünkre!!

2012. ápr. 4. 17:40

látom átirták a forum nevét.. sebaj...


Még mindig várom a választ hogy szabad-e közösbe cimeket irni!!


irjatok és üdv: hamyka

2012. ápr. 4. 17:30

jah és márkákat is irjatok ide meg hogy miböl áll és ki elemezük együtt :)


irjatok és üdv: hamyka :)

2012. ápr. 4. 17:27

Sziasztok!!


Gondoltam nyitok egy ilyen fórumrészt is...


Hogy miért??


Hát csak azért mert tele a net ilyen boltokkal és sokszor nehéz eldönteni hogy melyik is mond igazat...


Ezzel egyik boltot sem akarom megbántani de a mai világban nagyon vigyázzni kell hogy honan és mit vásárolunk és hogy menyiért mert nagyon nem mind egy...


teljesen bele ástam magam ebbe a témába :D :D


Szerintem már mindenki rolam beszél itt a fórumon,én nem is bánom, hisz a célom a figyelem felkeltés,hogy hogyan is élhetünk egészségesebben sok-sok kemikália stbnélkül...


Ha legalább anyit elérek hogy felfigyelnek rám az emberek és a termékekre akkor már elértem a célom,és mindenki saját maga eldönti hogy nah melyik életet/utat választja...


másik dolog: Láttam az egyik boltban( nem nagyon merem ide kiirni a bolt nevét nehogy baj legyen belöle ill kérem a Hoxa forum adminját/adminiszrátorát hogy engedélyezze hogy lehesen ide boltok cimeit irni/ a cél nem az hogy reklámozzak/reklámozzunk/hanem az hogy honan érdemes vásárolni öko cucokat mert tényleg tele a net ilyen boltokkal és sokszor tényleg nehéz is a döntés..) szoval...


Láttam az egyik boltban ezt a érintésnélküli kézmosot (persze az olcsobbik fajtáját) szerintem jo pofa dolog és higinékus!!!


aztán rá kerestem a neten és hát ebböl van jobb is drágább is,szerintem jobb is....


van ebböl falra szerelhetö/ asztali/állványos...


nah remélem nem voltam tulhosszu!!


Mi elött megkérdeznétek mégegyszer irom/mondom hogy egyik öko és semmilyen cégnek/vállalatnak nem dolgozom....


Engem a jó szándék vezerél, aki elfogadja elfogadja aki nem az nem, nem sértödöm meg...


De mint már montam elegem lett abbol hogy pár helyen lehuzhassák az embert és olyan dolgokat veszmeg amit nem is kéne...


Nah szóval:


Várom ötleteiteket/javaslataiokat/praktikáitokat/véleményeiteket stb... jah és ajánjatok boltokat :D de lehetöleg olyat aminek van weboldala/honlapja is :D :D de ajánlhattok olyat is ha esetleg valakinek nincs honlapja....


nah remélem értitek mi a célom ezzel a fórum részel..


Irjatok és üdv: hamyka


ui: Még egyszer bocsika ha tul hosszu lettem volna :D


Ill ha nem szabad a közösbe cimeket irni,akkor megirjátok privátban,ide pedig akkor jobban a praktikáitokat irjátok/ ki hogy mos mivel/ hogy adagolja/ hány naponta takarit/ hogy higitsa stb.. ezeket se felejtsétek ki!!


Irjatoook!!!!


és ne feledjétek a szlogenünket: Éljünk egészségesebben-zöldebben!! Legyél/legyen ön is zöld és tudatos vásárlo/szabaduljon meg a sok kemikáliátol!! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook