Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » OKJ vizsga- szakdolgozat bírálat, tanulói jogok fórum

OKJ vizsga- szakdolgozat bírálat, tanulói jogok (beszélgetős fórum)

3. Nyuff (válaszként erre: 2. - Logás)
2013. aug. 27. 20:16
Bocsánat, nem voltam mostanság gép közelbe. Számalkba járok és életem és pénztárcám legrosszabb döntése volt. Most pl. ott tartok, hogy pótbírálatot sem tartanak októberben... Szánalom az egész.
2. Logás (válaszként erre: 1. - Nyuff)
2013. jún. 28. 10:39

Te jó ég? Hova jársz te iskolába?

Nálam úgy volt, hogy 3-szor küldtem el a szakdogámat a konzulensnek, rábólintott, jöttek a simítások,utána beadtam. Majd 1 hónapra rá írásbeli, utána jöttek email-ben az opponens kérdések, szóbeli második napján védtem meg. Szerintem egy ember nem volt, akinek belekötöttek volna a szakdolgozatába miután leadta.

2013. máj. 28. 20:38

Sziasztok!


Tanácsot szeretnék kérni, feltételezem, járt már más is hasonló cipőben. A történetem a következő, most végzem OKJ-s szakon, itt kötelező volt a szakdolgozat megírása, mely 3 részből állt 3 téma kétszer 20 és egyszer 10 oldalt vártak el. Plusz egy fotósorozat és plakát készítés... A konzulensem nem foglalkozott velem, leadás előtt 4 nappal közölte, mikor már nem tudom hanyadjára írtam át xy témát, hogy ő elment nyaralni, majd lesz valami. Így is lett beadtam. Mint megtudtam, lehetett volna kapni plusz egy hetet, ha tájékoztattak volna, ez is elmaradt. Nem kevés pénzért tanultam, ezt szeretném hozzátenni. Mikor megérkeztek a bírálati eredmények, azt mondta az osztályfőnök, hogy megbeszélte az elnökkel és mehetek, bár nem érte el az elfogadható ponthatárt, két pont híjján. Ennek ellenére megvédhetem a másik kettővel együtt. Elmentem gyakorlati, írásbeli és szóbeli vizsgára, majd a végén közölték, mégsem védhetem meg azt az egy témát. Az igazgatónő, mivel beszéltem vele, a történtekre annyit mondott nagyon sajnálja, megadja a tanulói jogviszonyom ( köszönöm, ennyi pénzért bizonyítványt akarok nem jogviszonyt) de a tanár úr, aki a konzulensem volt, háááát valószínűleg túl vállalta magát (Mindezt 16 ezer forintért) Nagyon sajnálom, biztos nagyon megerőltető lehet a munka, de az én pénzemért dolgozzon meg elven vagyok. Jegyzőkönyvet erről a bírálatról és a visszautasításról nem láttam a mai napig, hiába kértem.(ma volt a vizsga vége.) Félre értés ne essen... Ha hülye vagyok és úgy buktatnak el aláírom, de így hol mehetek hol nem ez nem így működik. A plusz határidő nekem is járt volna, ahogy a konzultánsi segítség is. Keresném hasonló helyzetben lévő és volt sorstársaim, akik nem keveset fizettek az iskolának ennek ellenére így jártak. Várom és köszönöm a tanácsokat :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook