Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyíregyházán kit ajánlotok, aki csinál kombinált tesztet? fórum

Nyíregyházán kit ajánlotok, aki csinál kombinált tesztet? (tudásbázis kérdés)


2020. okt. 6. 22:11
De jó,alig várom, de egyben félünk is
5. Vikyci (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 6. 12:53

Kisfiamnál 100%-ra mondták, a kislányomnál 99-re.

De én megéreztem mindkettőnél és már akkor mondtam, amikor a doki megkérdezte, hogy szerintünk milyen neműek.

2020. okt. 5. 16:59
Akkor már a neme is kiderül a kombinált teszt után? :O 😍
3. Vikyci (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 5. 12:19

Orosz dokinál csináltattuk mindkét gyereknél, maximálisan elégedettek voltunk.

Uh-n alaposan megnézett mindent, a babák nemét is megmondta, szuper élmény volt!

2020. okt. 4. 22:25

Szia!

Én dr Fábián Antalnál voltam kombinált teszten. A vérvételhez be kellett menni a kórházba. Az uh meg a magánrendelőjében volt. Úgy emlékszem 2 évvel ezelőtt 38 ezer ft volt nála. Szerintem nagyon alapos volt. Az uh-n mindent részletesen el is magyarázott és megmutatott.

A másik aki ilyet végez az Orosz. Meg talán még Medve.

Én azon a véleményen vagyok, hogy mindenképpen megéri kifizetni rá ezt az összeget. Az sztk-ba ezt a vizsgálatot 3 perc alatt lezavarják....

2020. okt. 4. 09:52

Sziasztok!


Érdekelne, hogy Nyíregyházán ki csinál genetikai tesztet,aki megbízható is. Illetve, mennyibe kerül? Párommal úgy döntöttünk, hogy ott csináljuk meg és nem az sztk-sban a 12.hetest. Páromnak volt 2 testvére,akik születésük után meghaltak pár héttel, ezért kicsit félünk. Első baba.

Válaszokat köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook