Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nyilt házasság vagy titkolt megcsalás fórum

Nyilt házasság vagy titkolt megcsalás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
5. Babeck (válaszként erre: 1. - Ddf0bd0a55)
2012. júl. 18. 17:16

Én egy kicsit liberálisabban gondolkodom, bár az én házasságom még nem olyan régi, hogy felmerült volna ilyesmi.


Szerintem inkább legyen egy kis nyitás, mint mérgesedjen el a kapcsolat és legyen válás a vége. De csak akkor, ha mindkét fél bevállalja! És őszintén, valóban ki tudja heverni féltékenykedés nélkül. Mert ha nem, akkor ott annyi a kapcsolatnak.

4. Mazsinka (válaszként erre: 2. - Mazsinka)
2012. júl. 18. 17:16
Helyesen: Először azt kell megjavítani, ami eltört, ha nem megy, tisztességes úton kell továbblépni.
3. csgybzs (válaszként erre: 1. - Ddf0bd0a55)
2012. júl. 18. 17:13

Szerintem ez egy nagyon rossz dolog. Ha két ember igazán szereti egymást, akkor nem akar mással lenni és a párját se szívesen látná mással (akár gondolati szinten). Inkább gondolkodj a kapcsolaton. Ha tényleg annyira szereted, hogy jut eszedbe más. Ha már nem szereted annyira, miért maradnál vele mindenáron?

Szerintem saját magaddal szembe ne rakd ilyen alacsonyra a lécet.....

2012. júl. 18. 17:13
Egyik kutya, másik eb. Ha nem jó vele, válj el tőle! Meg ne csald! Ha szereted, tedd rendbe a házasságod! Miért akarnád megcsalni? Baj van a szexuális életeddel? Tedd rendbe, ne máshol keresd a boldogságot! Először azt kell megjavítani, ami eltört, ha nem, tisztességes után továbblépni.
2012. júl. 18. 17:09

Sziasztok

Az elmúlt időben nagyon sok dolog megfordult a fejembe. Mivel sajnos nincs barátnőm így nemtudok erről bezsélni,így úgy döntöttem,hogy itt beszélgessünk erről a dologról. Az lenne a témám,hogy ki,hogy gondolja a mai házasságok miért nyitottabbak? Mármint én fiatalon ismerkedtem meg a párommal. Szerelem,házasság gyerekek. 11éve vagyunk együtt. Eddig el voltunk és msot is elvagyunk. Viszont valahogy nálam egyre többször felmerül,hogy már kicsit unalmas ez a dolog. A szerelem,heves szívdobogás elmúlt. A szeretet megvan,nagyon jó ember a párom. Nem tudnám elhagyni,vagy nem is tudom. Igazából néha úgy érzem,hogy egy "szabad" hétvégét beiktathatnánk. Eddig ilyet el se tudtam képzelni,Viszont nagyon sok ismerősöm nyilatkozta azt,hogy ez a hosszú házasság titka. Vagy nyiltan vagy titkolva de mindig megcsalják egymást a párok. Vannak olyan ismerőseim,ahol például van egy évben 2-3 szabad hétvége. Olyankor az egyik megy jobbra a másik balra és hétfőn minden jó. A hétvégéről meg nem bezsélnek. Ez tényleg ennyire gyakori lett? Azt mondják,hogy el ne képzeljem,hogy nálunk ilyen nem fog előfordulni vagy pl. max nem tudom meg. Én még egyzser sem léptem félre és úgy érzem a párom se. Viszont valahogy én kicsit úgy érzem,hogy lehet megtenném. De ilyenkor meg rossz embernek érzem magam. Nagyon fiatalon kerültünk össze és még most is fiatalok vagyunk 30alattiak. Elválni nemtudnék tőle.

Igazából arra lennék kíváncsi,hogy nektek mi erről a véleményetek,tapasztalototok. Nem vitát szeretnék hanem bezsélgetni.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook