Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nyilászáró szélhámosság? Valaki találkozott ezekkel? fórum

Nyilászáró szélhámosság? Valaki találkozott ezekkel? (beszélgetős fórum)


21. Orsova
2012. febr. 12. 19:32

Úristen.. Sok rossz tapasztalatot hallottam már a nylíászárók minőségével kapcsolatban, de ilyet még nem hallottam.. Mikre nem képesek az emberek.. :(

Én pár éve cseréltettem ki a lakás összes nyílászáróját, és csakis pozitív tapasztalataim vannak! (Megjegyzem, csak úgy mertem belevágni a dologba, hogy ugyanez a cég csinálta a barátnőm lakásában az ablakok cseréjét..) Ha valakit érdekelne a cég neve, írjon privit, szívesen segítek :)

20. secret! (válaszként erre: 18. - Geccho)
2011. márc. 24. 12:58

Döbbenetes, hogy még mindig csinálják. Ja, ezt a céget másolták le egy az egyben.


[link]


[link]


Félelmetes, hogy ilyen egyszerűen lehet csalni. És még évek múlva is megy!!!

2011. márc. 24. 12:57

Sziasztok!

A párom szekszárdi és szakmabeli,remek referencival rendelkezik megbízható és precíz.Kizárólag Osztrák anyaggal dolgozik nem holmi kínai hulladékkal,mindemellett nagyon jó árakkal.Ezt csak azért írtam mert ebben a szakmában és az egész építőiparban nagyon nehéz megbízható kivitelezőt találni,és nagyon felháborít ha egy maréknyi kis városban mint Szekszárd eltudják venni az átverős lehúzós emberek a munkát attól aki tisztességesen dolgozik.


További szép napot!

18. Geccho (válaszként erre: 15. - Secret!)
2011. márc. 24. 12:51
Szó szerint ezt a dumát nyomta zselés hajú fickó, nagyon meggyözö volt, mikor kértem a megbízólevelét meg a személyijét, már nem akart előleget kérni és azt mondta lenn vannak a kocsiban a papirjai.
2011. márc. 24. 12:40

Thermotechplan 2000 KFt. megvan!!! ők azok


[link]



Itt van a cikk, és lentebb a hozzászólások.

2011. márc. 24. 12:19
Nagy ország ez, ha még mindig találnak várost, ahol nem verték meg őket.
15. secret! (válaszként erre: 7. - 6f731e9185)
2011. márc. 24. 12:17
Ez az ügy nálunk tavaly volt. Eljöttek, egy zselés fejű, susi melis fiú előadta a sztorit, zöldkártyáról stb, pályázatról és hogy a házból már többen megrendelték és így milyen olcsó lesz. Aztán fizettünk előleget, aztán jöttek télen, furcsa is volt, én nem voltam itthon, csak a párom és hazajöttem, és kiderült hogy az ablakokat nem is vették le. Annyit csináltak, hogy körbehúzták azt a szigetelőcsíkot amit ingyen kapsz, ha kb .200 csavart vásárolsz. Le is szakadt másnapra az egész. Felhívtam a főnököt, hogy azonnal vissza a lóvét különben rendőrség, fogyasztóvédelem, stb. Visszaküldte. Aztán tavaly nagymamánál próbálkoztak, nyugdíjat szépen megvárták, másnap mentek, rafkósak, tudták mikor kapja az ember. És ott is elsütötték, nagyanyám is bedőlt. Megint telefon és vissza a lóvé. Ja és egy tényleges miskolci nyílászárós cég teljes netes honlapját, garancialevélmintáját, stb nyúltak le. Úgy értem el őket, hogy ezt az ürgét megtaláltam és ő adta meg, a "barátja" számát, és azt mondta ha ez igaz, azonnal feljelenti, hitelrontásért. Szóval miskolci nyílászárósok, nagyon cinkes!!!!!!
14. secret! (válaszként erre: 5. - Geccho)
2011. márc. 24. 12:11
Csalók, be ne dőlj nekik!!!!!!! Voltak nálunk is, Kecskeméten is.
13. Geccho
2011. márc. 24. 12:02
Voltam a rendőrségen azt mondták, nincsen ügy, mindenki arra adja oda a pénzét amire akarja.
12. anyucika3 (válaszként erre: 1. - Geccho)
2011. márc. 24. 08:45
Azt,hogy akinek a mai világban annyi esze van,hogy bármilyen jöttmentnek csak úgy fizet,az megérdemli,hogy átvágják.
2011. márc. 24. 08:17
Nálunk a szomszédasszony belement a "buliba" a végeredmény az lett, hogy két ablakra odaadta a pénzt, eljöttek megcsinálni az egyiket, majd amikor már majdnem készen volt az egyik, mondták, kell még valamilyen anyag, mennek a boltba, de jönnek vissza, és folytatják... ez egy éve volt... milyen messze van az a bolt????
2011. márc. 24. 07:39

Nem találkoztam,és ha becsönget bárki-bármilyen kedvező ajánlattal,vagy segítségkéréssel valakik javára,akkor szépen 2perc alatt leszerelem.

Ha akarok valamit,akkor először a neten tájékozódok,és vagy meghozatom,vagy megrendelem,vagy elmegyek érte.

2011. márc. 24. 06:56

Nagy valószínűséggel átverés, nálunk pár éve jártak, ugyan ilyen szöveggel. Komolynak látszott, de utána a szomszédaink sértettként lettek kihallgatva...

Kéne szólni a rendőrségnek.

2011. márc. 23. 22:47

Szombaton kineveztem magam parapszichológusnak, legalább nekem van hasonló végzettségem is, úgy látszik itt csak csalásból meg kuruzslásból lehet megélni. Lehet hozzám jönni, kitünő parapszichológus vagyok, hétvégén voltam gyógyitónapon volt egy parapszichológus, de a legalapvetőbb lélektani ismeretei se voltak meg.

Most az kérdés, hogy megelözzem mások kárát bejelentsem rendörségen?

2011. márc. 23. 22:46

Miskolci nyílászáró szaküzletben dolgoztam, leírhatnád esetleg priviben, hogy melyik cég!

Hátha tudok segíteni, de nekem erősen gyanus!!

6. Zorg27 (válaszként erre: 5. - Geccho)
2011. márc. 23. 22:41
Hidd el, hogy átverés, nem szabad hinni nekik!!! Az a cég nem létezik! Megkérte akkor egy ismerősőm, hogy nézze már meg mégid kik ezek elment a megadott címre, de a cím nem is létezett.... szóval nagyon durva!!!
2011. márc. 23. 22:36
Igen ez miskolci cég túl jó volt a gyerek és ez gyanús lett. Meg készpénzben nem fizetek senkinek se. Majd ha valóban elvégezte a munkáját.
2011. márc. 23. 22:32
*kijelölt
2011. márc. 23. 22:31

Szia!!!


Eszedbe ne jusson fizetni!! Ha valóban hőpályázat lesz (van) akkor nem egyénileg kell a lakóknak a nyílászárókat cseréltetni, hanem a pályázatban kilyelölt cég fog menni, és INGYEN, tehát nekik nem kell majd fizetni, mert a lakókra eső rész azt nem ők szedik be! Szóval nehogy fizess, nálunk is jártak már, itt is próbálkoztak egy miskolci cégtől,én felhívtam a gondnok nőt, és Ő mondta, nehogy fizessek bármit is mert pályázott a ház!!! Szóval nekünk már ki van cserélve, de nem ilyen szélhámosokkal!!!!!

2011. márc. 23. 22:30
Ha a mi házunk vmi EU-s pályázatban részt venne, akkor arról a közös képviselő szólna. Javaslom, hívd fel a sajátodat, és ha nem tud semmit az akcióról, akkor nagy valószínűséggel átverés. Lehet szólni a rendőrségnek, telefonszámot és személyleírást megadni...
2011. márc. 23. 22:26

Mai nap jött egy jól szituált ember a ............. képviselöjének adta ki magát. Nagyon meggyözö volt. Elmondta, hogy a a házakra lesz majd zöldkártya és a jobb besorolás érdekében, ki kell javitani a nyilászárókat és EU őályáazat keretében, csak 40 % önrészt kell fizetni 68000 Ft-t. Ez nagyon méltényos, söt akár évtized üzlete is lehetne. Ez a jóember még mutatott eredetinek tünő szórólapot süt eredetinek tünö szerződést is kiállitott volt rajta minden honlapcím emailcím telefon szám. Minden jónak tűnt elsőre sőt tökéletesnek de....


A honlap nem müködik az emailcim nincsen, vezetékes telefonszám nincsen a 2 mobilszám müködik, ahol egy ember gyözköd minden rendben van ez egy komoly cég komoly referenciákkal, de neten erröl semmi nyom. Cégjegyzékszám OK de ezt az információt bárki meg tudja szerezni és e cég nevében ténykedni, de valami azt súgja ez egy jól szervezett átverés, mindenhol ragaszkodtak a készpénzes előleghez, enm adtak igazi számlát, csak átvételi elismervényt, én azt mondtam nincs itthon pénz, majd átgondolom. De a szomszédok fizettek 10000 - 30000 közötti elöleget,

Mit gondoltok erről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook