Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nyilalló, villámszerű fájdalom a fejben mitől lehet? fórum

Nyilalló, villámszerű fájdalom a fejben mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


9. borsbab (válaszként erre: 8. - Hottie)
2022. aug. 26. 12:51
Covidos lett, szóval nem tudott fogadni...nagy nehezen sikerült elmennem a háziorvoshoz, ahol beutaltak neurológiára 'sürgősként' szóval abszolút nem nyugtattak meg... MR-re fognak onnan küldeni valószínüleg
8. hottie (válaszként erre: 6. - Borsbab)
2022. aug. 26. 07:10
Szia, mit mondott a neurológus?
7. Alnisa (válaszként erre: 6. - Borsbab)
2022. aug. 25. 10:12
Egy vérvételből meg egy ekg-ból nem sok minden derül ki, ha a fejedben van a gond. CT vagy MR kell.
6. borsbab (válaszként erre: 3. - Levarosbukta)
2022. aug. 24. 20:36
Mértek igen, nem az a baj "sajnos"... nem tudom holnap reggel már a neurológus biztos jobbat tud mondani, de eddig mindenki azt mondta akit kérdeztem,. hogy ez nem túl jó és komolyan kell venni... abban bízom, hogy a laboreredményeim teljesn jók és semmi egyéb tünetem nincsen...
2022. aug. 24. 18:53
Az a baj hogy nekem tökre ingadozó a vérnyomasom. Néha száz alatt van, néha meg 150 felett. Gondolom ettől lehet. A nyomáskiegyenlítettség miatt. :D
2022. aug. 24. 18:47
Én a fülemben szoktam érezni ilyesmit, de az kihat a fejemre is, mert olyankor fáj az egész. Nem sokáig, csak egy par pillanat, aztan elmúlik. Nekem nem naponta van, de előszokott jönni sűrűn. Szerintem vérnyomás. De ki tudja? Aput agydaganat vitte el. De ha az is lenne, mit tudok tenni ellene? 😏
3. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Borsbab)
2022. aug. 24. 18:38
Vérnyomást mértek? Nekem is volt ilyen, főleg éjszakánkét arra ébredtem hogy ütésszerű fejfájásom van. 200-as volt a vérnyomásom. Még jó hogy elmentem az ügyeletre, rögtön adtak olyan gyógyszert amit el kellett rágnom meg bele is fújtak a nyelvem alá.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Borsbab)
2022. aug. 24. 17:37
A neontól évekkel ezelőtt. Fényszűrős szemüveggel megszűnt a problémám.
2022. aug. 24. 17:12
4 napja érzek egy pontban erős, villámszerű nyilallást a fejemben. Csak addig az 1 vagy 2 másodpercig tart, amíg belenyilal, utána semmi. Voltam sürgősségin, ott vettek vért, meg csináltak ekg-t ez alapján minden rendben van, illetve semmi egyéb tünetem nincs, de nagyon aggódom, mert nem akar elmúlni és erős "ütésszerű" fájdalmat érzek abban az 1 mp-ben, amíg beleüt. (óránként 1-2) Bejelentkeztem neurológushoz, de addig is érdekelne, hogy valakinek volt-e már ilyen és ha igen, mi volt a baj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook