Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nyertem a kaparós sorsjegyen, amit anyukám vett nekem és most kéri a pénzt. fórum

Nyertem a kaparós sorsjegyen, amit anyukám vett nekem és most kéri a pénzt. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
4. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 5. 19:06

A sorsjegyet ajándékba kaptad. A nyeremény a Tiéd !!! Ezek szerint csak a nem nyerő sorsjegy az ajándék, ha pénzt is látsz az anyukádé ??? Nagyon téved !!!

Én nem adnék neki, hiszen ő adta Neked ajándékba akár a sorsjegyet, akár a nyereményt, mindegy. Tudta, hogy nyerhetsz is ! Gondolom, nem mondta, hogy : " ha nyersz, ide kell adnod nekem a pénzt !"

Ne hagyd magad !!!

2021. dec. 5. 18:58
Mert csak a gyerekeknek lehet ajándékot adni? Nem tudtam.
2021. dec. 5. 18:57
25 évesen anyukád mikulasra vesz neked kaparóst? Oké, higgyük el. A pénz a tiéd, ez evidens
2021. dec. 5. 18:54

Anya minden nap jár dohányboltba és előfordul, hogy vesz kaparós sorsjegyet. Most, hogy mikulás jön, nagyon ötletesen ezt vett ma nekem ajándékba. 3db-ot és ebből az egyik nyert 300.000ft-ot. Nem igazán szoktam ilyeneket vásárolni, így először le se esett, hogy nyertem, aztán mikor rajottem és mutattam neki, akkor mondta, hogy azonnal adjam neki oda, mert ő vette, az az ő pénze. Mondtam, hogy de hát elvileg mikulasra kaptam tőle és most nekem is pont jól jönne ez a pénz, mert most kezdtem a jogsit, üvöltözött és mondta, hogy így is úgy is neki kell adnom. Mondtam, hogy felezzunk akkor, aztán mindenki "jól jár", de neki az összes pénz kell. Most a barátomhoz eljottem otthonról, mert nem kell a dráma ami otthon van, de hát hogy mi lesz ebből.

Ti odaadnatok neki a helyemben? (25 éves nő vagyok)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook