Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Normális ha tegnap este 9 óta hasfájással küzd egy két hetes csecsemő? fórum

Normális ha tegnap este 9 óta hasfájással küzd egy két hetes csecsemő? (beszélgetős fórum)


1 2
10. Klimpírozi (válaszként erre: 7. - Bea0824)
2009. aug. 9. 18:08

de, a meleg miatt talán..

férjem ezer kilométerekre tőlem, egyedül voltam a csecsemőmmel,a bajaimmal -előbb itthon, majd külföldön - megoldottam őket bármiről volt szó, amit írtam nem cseszegetés, de vedd aminek óhajtod, remélem a gyereket már látta szakember, míg a kérdést beírja bárki ide, annyi idő alatt a tudakozó is segít bármiben, akár egy orvos számát is kiadja azonnal...nem beszélve arról, hogy a lakóhely honlapján van információ, találtam én is.


ha valaki önérzetét bántja a bejegyzésem, haladjon át rajta,nálam a pánik rögtön kiváltja a praktikus gondolkodást..

2009. aug. 9. 18:03
Azóta hívtál már orvost ugye? Ha nem, akkor hívj magadhoz is!!!!!
2009. aug. 9. 18:03
Hívtam a kórházat, sztük nem ez még nem is hosszú idő, de szívesen megnézik, beviszem, megvizsgálják.
7. bea0824 (válaszként erre: 4. - Klimpírozi)
2009. aug. 9. 17:50
Te pedig a helyett, hogy segítettél volna mondjuk egy telefonszámmal, még cseszegeted az amúgyis ideges anyukát. Vszeg első gyerek, kért tanácsot, és bizos hogy el is fogja vinni orvoshoz, főleg ezek után, hogy mindenki ezt tanácsolja neki. Neked nem kell orvos?
2009. aug. 9. 17:47

Minden városban kell lenni ügyeletnek vagy vidd be a kórházba a sürgösségire ott is segítenek!

de minél elöbb lássa orvos addig te se vagy nyugott és a baba is szenved!

2009. aug. 9. 17:47
Láttam hogy Nagykanizsán laksz, itt az ügyelet száma és címe:Orvosi ügyelet (gyermek) Szekeres J. u. 2-8. (+36 93) 313-380 És nem is biztos, hogy hasa fáj, vidde el dokihoz gyorsan, és aztán írj hogy mi lett vele.
2009. aug. 9. 17:39
normális az a mai világban, hogy valaki ezt kérdezi..az internet, a technika adta lehetőségeket nem kihasználva egy üvöltő gyerek , mellett???????Telefon, tudakozó, taxi, orvosügyelet, még valami,aggódás fórumszinten,diagnózis felállítása hoxaszinten..kedves szülő, neked orvos?
2009. aug. 9. 17:32
ez bizony nem játék! orvost neki gyorsan!!!!
2009. aug. 9. 17:28
mindenhol van ügyelet,orvosi vagy Kórház
2009. aug. 9. 17:27
Enni eszik, kakil, pisil, de reszketve sír,eddig se a Mecsek tea, se az Espumisan nem vált be.Alig aludt pár órát!Nagyon aggódom!Vasárnap van ügyelet vhol?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook