Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Non-Stop nátha fórum

Non-Stop nátha (beszélgetős fórum)


2010. nov. 15. 15:28
Szia leirom én mivel erösitettem fel az immunrendszerem.Gondolom ovodában dolgozol ahol állandóan betegek a gyerekek.Én a saját 1 szem gyerekemtöl kaptam el mindent,szeptemberben beteg lettem áprilisig egyfolytában.Mamár nem olvastam a term gyógy magazint más betegségemböl kifolyólag és elkezdtem szedni azokat a szereket amiket olvastam.A gyógynöv. készitményeket nem 7 napig kell szedni és nemis annyi idö alatt gyógyitanak.KB 6 hónapig szedtem az echinacia cseppeket,az aszmám az aflubin cseppektöl mult el ,nagyon jo az alkimer kapszula.Olvastam a neten hogy 1 nap a megfázás ha napi 7000 c vitamint veszel be.Arcüreg gyulladásom is sokszor volt abból csak egy lelkiismeretes orfülgégész kezel ki,de ha kikezelt akkor megtudod elüzni homeopátiás gyszertári orcseppel ..euphorbium..mal.Ha góc van a szervezetben mint arcü gyull. mand gyull.elösször kikell kezelni akár antibiotikummal is ha szükséges.Rem segitettem.
2010. nov. 15. 10:01

A teafaolajat nyugodtan lehet gyerekek közelében.

Amit nem szabad 6 éves kor alatti gyerekeknél alkalmazni, az a menta és az eukaliptusz olajak, de ez utóbbinak van egy fajtája ami gyerekbarát. Gyógyszertárban érdemes kérni.

8. Titánia83 (válaszként erre: 7. - Timédi)
2010. nov. 15. 09:58
Igen, illóolaj. De gyermekek mellett nem lehet bármit használni!
7. Timédi (válaszként erre: 5. - Titánia83)
2010. nov. 15. 09:47
Ezt lehet illóolajként is kapni? Szoktunk alvásidőben vízbe tett illóolajat párologtatni mécsessel. Eddig kamillát meg szantálfa olajat párologtattam.
6. Timédi (válaszként erre: 3. - Krümmel)
2010. nov. 15. 09:46
Hát az allergiára én is gondoltam, de inkább por allergia lehet, mert takarítás közben majd megfulladok...
5. Titánia83 (válaszként erre: 3. - Krümmel)
2010. nov. 15. 09:41
Vagy eszembe jutott még a teafaolaj. Fertőtleníti a levegőt. Ezt is szerintem a gyerkőcök hazamenetele után szabad használni.
2010. nov. 15. 09:36

imunosan


[link]


Ugyan véleményt még nem tudok mondani róla,de épp most akadt a kezembe a tájékoztató füzete,amikor rendet raktam a táskámba.

Anyukámé volt,de megmaradt.

A tájékoztató alapján ,szerintem pont a te gondodra való.

:))

2010. nov. 15. 09:31
Csináltass egy allergia tesztet. Èn is igy voltam hónapokig, aztán a tesztböl kiderült hogy a fikusz virágra allergiás vagyok, ki is dobtam egyböl. Megoldás lenne még, használjatok fertötlenitö légfrissitöt ha már hazamentek a gyerekek.
2010. nov. 15. 09:23

Hagymatea, kamillatea. Előbbi a náthából gyógyít ki, utóbbival inhalálj. És gyulladáscsökkentő is.

Kellene szedned multivitamint is.

Arcüreggyulladásra meg infralámpát szoktak ajánlani.


Jobbulást!

2010. nov. 15. 09:20

Sziasztok!

Az a problémám, hogy folyamatosan náthás vagyok, és nem tudok rendesen kigyógyulni. Ennek az az oka, hogy gyerekek közt dolgozom, akik szintén betegek, így hozzák őket a szülők... Egész héten kapom az áldást...

Minden hétvégén igyekszem kikúrálni magam, de hétfőn indul a malomkerék.

Szedek C vitamint, grapefruit mag cseppet, és minden nap eszem gyümölcsöt vagy zöldséget. Mégis úgy érzem hogy hónapok óta náthás vagyok. Félek egy esetleges arcüreg gyulladástól. Mit csináljak, mit szedjek még???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook