Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nők kalapban fórum

Nők kalapban (beszélgetős fórum)


2014. máj. 22. 16:47

Sziasztok!



Szeretnék javasolni egy kiállítást: egy kalap kiállítást. Solymáron találtam és jövő hét péntekig nyitva lesz (május 30). Már megnéztem, nekem tetszett, mert van bent egy kalap szalon rész, ahol próbálgatni lehet a kalapokat. Van kis kalap, meg nagy karimás is :-) jó játék volt :-)

15. Katinkaboszi (válaszként erre: 14. - Franc22)
2009. júl. 11. 19:26

Akkor meg miért nem vágsz bele?

Újítani kell :DD

2009. júl. 11. 14:03
én rajtam még soha nem volt kalap bár mostanában van egy pár fazon ami nagyon bejön
13. Katinkaboszi (válaszként erre: 12. - Marleine)
2009. máj. 8. 11:00
helyes :)
2009. máj. 8. 10:02

Az egyik turiban leárazás volt és vettem egy fekete rózsás fejdíszt, 990-ért, olyan új volt, hogy még a Marks&Spencer-es cetli is rajta volt!:)

Nem lehet nem hordani:)

2009. máj. 8. 08:54
várom :)
10. Marleine (válaszként erre: 9. - Katinkaboszi)
2009. máj. 5. 21:22

Köszi, majd próbálok róla egy képet csinálni:)

Ezért is csábultam el, mert nem tűnt olyan "túl elegánsnak".

2009. máj. 5. 21:13
nagyon szép kalap, de ez tényleg egy komoly kosztümhöz való, a Tiéd nyárias, szép lehet szintén hozzá illő ruhával.
8. Marleine (válaszként erre: 7. - Katinkaboszi)
2009. máj. 5. 11:36

Ilyesmi amit vettem:

[link]

Csak szalmaszerűen van fonva és a háló fehér színű. (maga a kalap bézs)


A barett sapkák nekem is tetszenek, csak sajnos nem állnak jól:(

2009. máj. 4. 19:48

Én bizony már egészen régóta, mondhatni huszonéves korom óta, addig inkább barett és zsoké-sapka, hordok kalapot.

Abszolúte nem érdekel, hogy ki mit mond, tetszik-e valakinek, vagy nem, én érzem, hogy jót tesz, főleg az őszi és téli hónapokban.

Sokféle-fajta van, és nyári szalmakalap is, amihez a ruha színében illő hosszú sálat szoktam feltenni.

Nyugodtan viseljétek, minden csoda 3 napig tart, a környezetetek megszokja és utána már nem is olyan érdekes többé .

6. Marleine (válaszként erre: 3. - Doboseva)
2009. máj. 4. 16:11

Kár, hogy kap akkora szerepet...

Én azért (is) szeretném hordani, mert már kezd nagyon hosszú lenni a hajam és macerás sűrűn mosni, mivel a vége száraz.

Azt vettem észre, ha ritkábban mosok hajat, akkor nagyon szép lesz, csak a töve nem túl esztétikus.

Praktikus lenne a kalap;)

5. Marleine (válaszként erre: 4. - Sundance)
2009. máj. 4. 16:08

Át tudom érezni... Az első kalapom egy fekete nyári kalap volt, Szegeden egyszer volt rajtam, mert konkrétan kinevettek benne és mindenfélét beszóltak:( Aztán felköltöztem, itt már egy fokkal jobb, mert nem bámulják a ruháimat, de ha kalapot vennék, akkor tuti minden kezdődne előröl.

(Én ugyanis imádom az ilyen nőies ruhákat, amik kicsit régiesek. A kalap megkoronázná az egészet, de milyen áron...)


Van képed arról a kalapról? Kíváncsi lennék rá:)

2009. máj. 4. 16:01
Az a baj, hogy csak Magyarországon bámulnak meg. Külföldön teljesen normális dolog kalapot hordani, főleg nyáron. Néhány éve Amszterdamban vettem magamnak egy nagyon szép széles karimájú kalapot, amit télen lehet hordani. Nagyon jól állt a térdig érő kabátomhoz. Kint hordtam, amíg ott voltunk, de itthon csak egyszer vettem fel, mert megbámultak. Azóta is a szekrényemben van.
2009. máj. 4. 15:47

Nekem tetszik a kalap a nőkön ha illik hozzá az öltözék. Ha stílusban nem illik hozzá akkor viszont elég vicces tud lenni. Sajnos a mai divatban nem nagyon van szerepe a kalapnak. De nyáron a szalmakalap tök jó, én is hordom bár csak nyaralóhelyen inkább.

Szerintem épp azért bámulják meg az emberek mert ritkán látnak ilyent.

2. a74de3d08a (válaszként erre: 1. - Marleine)
2009. máj. 4. 15:43

Én mindig hordok kalapot, ellenzős sapkát.

Nem érdekel különösebben, hogy ki mit szól hozzá, fontosabb, hogy az arcomat ne bántsa a nap.

2009. máj. 4. 15:42

Sziasztok!


Ma vettem egy nagyon szép bézs kalapot, és amikor itthon próbálgattam azon gondolkodtam, hogy mennyire "ciki" hétköznap ilyesmit hordani.

Tavaly is vettem egy szalmakalapot kis virág díszítéssel, de talán ha 2X volt rajtam, zavart, hogy megbámulnak az utcán...

De a vágy mindig győz, ezért elhatároztam, hogy teszek még egy próbát.

Ti hogy vagytok ezzel?

Van kalapotok, ha igen, mikor hordjátok?

Szerintetek miért ilyen megbámulósak az emberek?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook