Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nőiesség fórum

Nőiesség (beszélgetős fórum)

1 2
6. veledjooo (válaszként erre: 5. - Tavaszilány)
2011. jan. 31. 18:37
... és itt-ott néminemű női tartás sem ártana. ;)
2011. jan. 31. 18:32
Szerintem minden olyan dolog nőiessé tesz minket, ami a férfiaknak nem "jár". Külsőségekben: a szoknya, a magassarkú cipő, harisnya, smink, körömlakk, ékszerek, a csipkés fehérnemű, az áttetsző blúz....És belső tulajdonságok: a lágyság, harmónia, odaadás, gondoskodás...
2011. jan. 31. 18:27

Hm...ez nehéz kérdés:) Csernus egy egész könyvet írt erről:)

Én attól érzem magam nőnek, méghozzá jó nőnek, hogy jól érzem magam a bőrömben. Szerintem ehhez a külsőségek is fontosak, én imádom h a fenekem kerek, és van cickóm:) Persze nem a dudáktól lesz nő a nő, de nekem fontos.

Fontos a függetlenség. Hogy ne lógjon valaki/mi mindig a nyakamon, legyen egy kis szabadságom.

2011. jan. 31. 18:23
Amikor túlzásba vittem a testedzést éslekzdtem szálkásodni akkor úgy éreztem magam mint egy haláltáborba küldött pasas,aztán visszavettem a tempóból hogy ismét nőises alakom és járásom legyen.
2011. jan. 31. 18:23

Hmmm. :)

Nőiesség!???

Belső kisugárzás, plussz harmóniában lenni a külsővel, önmagaddal. ;)

Fene tudja, de én amikor szerelmes vagyok, azt észrevenni! :)

Ilyenkor mondhatni "kivárágzom".

2011. jan. 31. 18:21
Kiváncsi vagyok szerintetek miből áll a nőiesség :) mit gondoltok erről.. és volt-e már valaki úgy hogy vmi megváltozott benne és úgy érezte nőiesebb akar lenni :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook