Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Női vetélkedés fórum

Női vetélkedés (beszélgetős fórum)


1 2 3
30. Nyamitörp (válaszként erre: 27. - 9f98008a3b)
2012. júl. 18. 13:07
Engem csak az bántott ebben, hogy tudta, hogy a hormonok meg szteroidok miatt híztam és mégis az evéssel jött elő. Nem gondolom, hogy az volt a fő célja, hogy bántson, inkább az, hogy magát fényezze, amivel nincs gondom, de ne az én rovásomra tegye ezt. Pozitív kicsengést meg nem véltem felfedezni ezekben a mondatokban.
29. Nyamitörp (válaszként erre: 26. - 328aadd89f)
2012. júl. 18. 13:02
Ez is lehetséges, vagyis inkább olyan formában, hogy amikor náluk vagyunk, akkor körülöttünk forog a világ, mivel minket ritkábban látnak. Volt olyan, hogy párom nővére jött haza, mi már ott voltunk és nagyon ki volt borulva. El akarta mesélni a napját az anyukájuk meg letromfolta, hogy most velünk beszélget. Mondjuk én közbeszóltam, hogy hadd mondja már el, de azért ez tényleg bántó lehetett neki, meg is jegyezte, hogy persze vele már nem is kell beszélgetni.
28. Mazsinka (válaszként erre: 1. - Nyamitörp)
2012. júl. 18. 12:53

Tudnád hány olyan nőt ismerek, aki túlsúlyos, és valaha ezzel dobálózott: annyit eszem, amennyi belémfér, és nem hízok meg.


Egyébként a mi családunkban is ugyanez a helyzet. Sógornő-perpatvar. Én nem versenyezek vele, mivel nem is vagyunk egy kategória szinte semmiben sem.


Van egy bizonyos nőtípus, aki viszont előszeretettel csinálja ezt, mint egy volt koleszos barátnőm is...


Attól érzi jobban magát, hogy másokat lealáz, így ő többnek tűnhet, és ez jót tesz a kis lelkének.


Ha te veszel valamit, neki is az kell, sőt még több, szebb. Ha nyaralni mész, ő is akar menni, nehogy lemaradjon. Ha főzöl valamit, ő jobban akarja csinálni. Ha csinos vagy, még csinosabb akar lenni. Vagy felveszed vele a versenyt-nehéz lesz, ha nem vagy agyilag zokni, vagy ráhagyod, de akkor meg ki fog akasztani életed végéig azzal, hogy azt hiszi ő több, mert meghagytad ebben a tudatban, vagy elkerülöd a társaságát, akkor besértődik, hogy ménemakarszmávelebarátkoznimikóolyanjófej.

27. 9f98008a3b (válaszként erre: 25. - Nyamitörp)
2012. júl. 18. 12:48

Tudod, nem mindig kell rosszra gondolni!


Az emberek többségével az a baj, hogy minden mögé odaképzelnek valamit.


Nem is biztos, hogy ezzel bántani akar.



Ha nincs gond, csináljunk....



Ja igen!

Nem osztani akarlak, mielőtt támadsz, csak Én így gondolom.

2012. júl. 18. 12:47
Lehet, hogy a párod anyukája nagyon kedvel Téged és sokat áradozott Rólad a sógornődnek. Emellett még lehet, hogy a párod is sokat ajnározott, így aztán egész egyszerűen csak besokallt és úgy érzi, Te már fontosabb szerepet játszol az Ő családjában.:)
25. Nyamitörp (válaszként erre: 23. - 9f98008a3b)
2012. júl. 18. 12:46
Abban, ahogy és amit beszólogatott, de azt már leírtam.
24. Nyamitörp (válaszként erre: 20. - Bibi001)
2012. júl. 18. 12:44
Gondoltam erre is, de ezzel igazán magát bántja a legjobban. Ráadásul fiatalabbnak fiatalabb vagyok, de attól még én is öregszem.
23. 9f98008a3b (válaszként erre: 22. - Nyamitörp)
2012. júl. 18. 12:43
Na és miben nyilvánul meg a rossz indulat?
22. Nyamitörp (válaszként erre: 19. - 9f98008a3b)
2012. júl. 18. 12:43
Tulajdonképpen az a problémám, amikor nem pusztán csak irigy valaki, hanem még rosszindulatú is, ráadásul látszólag minden ok nélkül.
21. csgybzs (válaszként erre: 20. - Bibi001)
2012. júl. 18. 12:42
Ennek van realitásalapja...
20. bibi001 (válaszként erre: 1. - Nyamitörp)
2012. júl. 18. 12:42

Szerintem az a baja, hogy 7 évvel idősebb nálad!

A kilókkal tudtok versenyezni, és reménykedik abban, hogy megint felszedsz pár kilót. Az éveid számával viszont soha nem fogja tudni felvenni a versenyt!

19. 9f98008a3b (válaszként erre: 17. - Nyamitörp)
2012. júl. 18. 12:41

Díjazom az őszinteséget!


Tulajdonképpen mi is a probléma?

18. Nyamitörp (válaszként erre: 12. - 342402de6d)
2012. júl. 18. 12:40
Ámen. :)
17. Nyamitörp (válaszként erre: 10. - Csgybzs)
2012. júl. 18. 12:40
Megkérdeztem, de nevetett és azt mondta, hogy ő az a típus, aki elmondja a véleményét, úgyhogy ha nem mondta még, hogy baja van, akkor nyugodt lehetek, hogy nincs.
16. Nyamitörp (válaszként erre: 9. - Szafaripók)
2012. júl. 18. 12:38

Lehet, hogy fején találtad a szöget! A párom nővére kicsit anyáskodik a barátommal, próbálja irányítani és valószínűleg ebben akadályozom én őt.

köszi :)

15. 9ec59d8582 (válaszként erre: 8. - Nyamitörp)
2012. júl. 18. 12:36
Elhiszem. Van aki nem tudja megállni. Kevés lehetőség van leállítani.
14. 9f98008a3b (válaszként erre: 12. - 342402de6d)
2012. júl. 18. 12:36
:)))
2012. júl. 18. 12:36
Van, volt, lesz.
12. 342402de6d (válaszként erre: 1. - Nyamitörp)
2012. júl. 18. 12:36
Ennél nagyobb problémád soha ne legyen:)
11. Nyamitörp (válaszként erre: 7. - 9ec59d8582)
2012. júl. 18. 12:35

Nekem szerencsém van, mert csak havonta egyszer megyünk családlátogatásra és van amikor azt is kihagyom.

Az a legérthetetlenebb nekem, hogy nem vagyok szebb, jobb, okosabb, csinosabb, mint ő. Semmiben sem vagyok jobb vagy rosszabb. Lehet, hogy elküldöm szemészetre. :)

10. csgybzs (válaszként erre: 6. - Nyamitörp)
2012. júl. 18. 12:35
És megkérdezted már tőle egyenesen, hogy mi a gond?
2012. júl. 18. 12:34

Milyen a kapcsolata a férjeddel?

Én ugyanis azt vettem észre a bátyám barátnőinél, hogy bár szép se vagyok (én molett, ők általában vékonyak), és általában nincs mit irigyelni a helyzetünkön (pontosabban nekem férj, picifiú, neki meg a szerelmes bátyám), hogy valamiért féltékenyen nézik a kapcsolatunkat.

Így volt ez 10 éve is, pedig akkor még épphogy kikerültem a gimiből, és most is.

Teljesen mások vagyunk a tesómmal, ha nem lennénk vérrokonok, valószínűleg sose találkoztunk volna, de biztos nem tűntem volna fel neki, mint nő - ő meg olyan pasi, akit én nem vennék komolyan... És mégis érzem a barátnőin a féltékenységet...

Szerintem egy egészséges határig még rendben is lenne, de az ilyen beszólogatásos dolog semmire nem jó.

Ne vegyél róla tudomást, az jobban fogja bosszantani!:)

8. Nyamitörp (válaszként erre: 5. - 9ec59d8582)
2012. júl. 18. 12:33
Mikor barátomnak feltűnt, hogy beszólogat a nővére, akkor beszólt neki egy olyat, ami szerintem fájdalmasan érintette. Azt mondta, hogy nem baj, neked legalább már van melled. Hozzátenném, hogy soha nem panaszkodtam a páromnak a nővérére és nem is kértem és nem is kértem volna meg, hogy megvédjen egy családtagjával szemben.
7. 9ec59d8582 (válaszként erre: 6. - Nyamitörp)
2012. júl. 18. 12:33
Akkor a fényedben akar fürdeni. Az én barátnőm is ilyen volt. Vége lett, mert megutált.
6. Nyamitörp (válaszként erre: 2. - Csgybzs)
2012. júl. 18. 12:31
Nem tartom valószínűnek, mert állandóan a nyakamon lóg, ha náluk vagyunk, meg különböző programokat tervezget velem.
5. 9ec59d8582 (válaszként erre: 1. - Nyamitörp)
2012. júl. 18. 12:29
Azt nem tudom, de a helyedben biztos rátennék még jó pár lapáttal, hadd rágja :) Ebből neked lesz hasznod.
2012. júl. 18. 12:29

Szerintem nem vagy épp a kedvence.

A nők mondjuk akkor is irigykednek a másikra,ha legnagyobb barátnők,ha meg még nem is kedvelik és valóban van miért "irigykedni",na akkor az a csúcspont:)

Ilyen a nők többsége,sajnos.

2012. júl. 18. 12:29
Ez sajnos genetikailag van belénk kódolva...csak a mai időkben máshogy ütközik ki, mint évekkel ezelőtt... Az emberi természet sajnos ilyen...irigy. Nem mindenki tud igazán örülni más örömének. Negatív a látásmodunk. :(
2. csgybzs (válaszként erre: 1. - Nyamitörp)
2012. júl. 18. 12:27
Valószínűleg szimplán ellenszenves vagy neki... van ilyen.
2012. júl. 18. 12:25

Sziasztok!


Szerintem minden nőt érint a téma, de leírok egy konkrét esetet, ami velem történt. Elnézést, hosszú leszek.

Lassan 11 éve, hogy megismerkedtem a párommal. Anno egy 42 kg-os kis csontkukac voltam, arca sem az a kirívó szépség. A párom szüleinél az a menő, hogy aki vékony az szép, minél vékonyabb vagy, annál szebb. (Mindig zavart, hogy hogy beszéltek a túlsúlyosakról.) Mikor bemutatott a szüleinek és a nővérének, a nővére egyfolytában mondogatta, hogy milyen jó nekem, hogy ilyen vékony vagyok és neki is fogyni kéne. Hozzátenném egy gramm súlyfölösleg nem volt rajta, csak kicsit izmosabb volt, mint én. Ez ment éveken keresztül, aztán gyógyszeres kezelések miatt híztam hirtelen 15-17 kg-ot. Párom nővére rögtön elkezdett beszólogatni. Pl.: láttam tök jó farmergatyákat akciósan, mondanám, hogy vegyél te is, de sajnos csak kis méretek voltak. Vagy: idézem őt "Milyen jó nekem, hogy én bármit ehetek és nem hízok tőle, míg mások hajlamosak a hízásra." Nem volt sok ilyen beszólása, de rosszul esett, mert én sem attól híztam, hogy zabáltam volna. Na most kb. 2 hónapja végre abbahagyhattam a gyógyszereket és laza diétával és kevés tornával sikerült is lefogynom. Most meg olyan irigykedve néz, hogy kellemetlen. Én azt szűrtem le, hogy féltékeny rám, de nem értem miért. Csinos csajszi, nincs semmi gáz a külsejével, vetélytársak nem vagyunk, neki is van férje, anyagilag is jobban áll, mint mi, ízlése is jó, ráadásul 7 évvel idősebb nálam, hülyeség ez az egész összehasonlítás. Nem értem. Egyáltalán nem értem, hogy miért versenyeznek a nők.

Ha valaki tudja a választ, akkor megköszönném, ha kisegítene vele.

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook