Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Női megérzések fórum

Női megérzések (beszélgetős fórum)


2009. jún. 12. 17:47
valaki segítsen
2009. jún. 12. 17:47
valaki segítsem nekem! az egyik barátnőmnek nem jött meg ebben a honapban és volt bulini és fűves cigit szivót és nem tudja hogy mit csinált mert nem emlékszik és valaki mondjon valamit hoyg mit csináljon mert én nem tudok neki mondani semmit
23. blue_sky (válaszként erre: 22. - 673567bc24)
2009. febr. 9. 19:14

Te teljes mértékben rá mersz hagyatkozni minden helyzetben, vagy néha kételkedsz?

Szerintem nálam a szerelem kapcsán ez a baj.

22. 673567bc24 (válaszként erre: 21. - Blue_sky)
2009. febr. 9. 18:40

Miért van ez így?Elképzelek valamit,és napokra rá,ugyan úgy megtörténik!Nálam működik a szerelemnél is,félelmetes!:)))


Igen,sokat olvasok a skorpióról,és totál magamra ismerek,és rohadtul megérzek dolgokat!Múltkor el kellett volna mennem valahová,de éreztem nem kéne!Nem mentem el,és nagyon jól tettem!:)

2009. febr. 9. 18:13
Aha! Ilyen velem is történt már, tényleg ijesztő pláne ha negatív dologról van szó.Nálam érdekes módon a szerelmi ügyekben mintha nem érvényesülne annyira, mint egyébként.Egyébként a skorpió jegy jellemrajzában is az szerepel, hogy jobban és hamarabb érez meg dolgokat mint mások.
2009. febr. 9. 18:04
Én is skorpió vagyok,és biza mostanában,elég furcsa dolgokat érzek,gondolok,és 1-2 nap,hét,és bejönnek!Már kezdek félni magamtól!:S
2009. febr. 9. 17:57
Én skorpió vagyok, és tapasztalom nap mint nap. A munkámban pedig nagyon jól jön. Érdekes, hogy szerelmi téren már több kétely marad bennem.Most is van bizonyos megérzésem,de nem tudom hallgathatok e rá.Gondolom, az érzelmi bevonódás miatt kételkedem.
18. Mokuskas (válaszként erre: 14. - Vorozhev)
2009. febr. 8. 07:59

Én is csak megerősíteni tudom ezt a nézetet saját tapasztalatok alapján!

Egyébként ikrek csillagjegyű vagyok.

17. Sylvee12 (válaszként erre: 7. - Bnedora)
2008. ápr. 5. 22:55
Melyik az a bizonyos csillagjegy???
2008. ápr. 5. 22:50
Nekem is mindig bejön az a bizonyos 6. megérzés... sokszor annyira, hogy magam is meglepődöm. Csak bíznom kell bennük.
2008. febr. 24. 16:32
Mindig bejönnek a megérzéseim..idő kérdése,de sosem csalódtam még e téren...még lehet,hogy fogok,de még nem fordult elő..
2008. febr. 24. 16:26
Nekem is vannak megerzeseim.De akszolult nem figyelek ra egy kis idon belul pedig haragszom magamra amiert nem tettem meg.En ugy gondolom hagyatkoznunk kell az erzesunkre.Biztosan van kivetel,de en meg mindig rafaztam,hogy nem cselekedtem azt meg!
2007. dec. 30. 19:20
szerintem van ilyen
2007. dec. 4. 19:48
Állítólag ha egy nőben ez már felmerül,addigra be is következett nagy valószínűséggel a dolog.
2007. dec. 4. 19:36
Én nem vagyok féltékeny tipus,de ha én valakire féltékeny voltam akkor általában mindig bejött!Ha megcsalltak éreztem,ha kételkedtek bennem éreztem!
10. turukata (válaszként erre: 8. - F7bc159e64)
2007. nov. 30. 20:12
Én is vízöntő vagyok és "sajnos" nálam is létezik és működik a megérzések. Eggyet mindenféleképpen tanácsolnék: amitől félünk, vagy tartunk, addig sulykoljuk magunkba, hogy előbb utóbb bekövetkezik. Ezért inkább akár tudatosan is, de az ellenkezőjéről próbáld meggyőzni magad. Figyeld meg működni fog!
2007. nov. 25. 14:21
Létezik ilyen!Én hiszem!
8. f7bc159e64 (válaszként erre: 7. - Bnedora)
2007. nov. 25. 14:07
A férjem rák én meg vízöntő vagyok ezért érzek meg dolgokat,de egyszerüen nem tudok mit kezdeni az érzéssel.
2007. nov. 25. 11:28
Igen, vannak női megérzések. Főleg, egy-két bizonyos csillagjegyűek érzik meg a dolgokat nagyon. Sajnos a megérzéseket nem mindig veszi komolyan az ember, csak amikor megtörténik, akkor eszmél rá, hogy én erre már korábban gondoltam. Azért, azt tanácsolom, hogy ne gondolj erre mindig, mert tönkre teheti a kapcsolatotokat, főleg, ha meg is jegyzed a párodnak. Nézz utána, milyen csillagjegyben született a párod és te, és valóban összeilletek-e. Ha tudod, akkor még tudsz változtatni, befolyásolni az eseményeken.
6. e8707eeb00 (válaszként erre: 1. - F7bc159e64)
2007. nov. 25. 11:09
Nem vagy egyedül ezzel.Én most olyasmit érzek,hogy nem szeret úgy ahogy kéne.Azt is szoktam érezni,hogy nem vagyunk egymáshoz őszinték.Olyan mint ha egy színdarabot adna elő,amit én úgy teszek,mint ha elhinném.Tudom kicsit bonyolult,de ez van.
5. caravell (válaszként erre: 1. - F7bc159e64)
2007. nov. 24. 21:10
Ne fesd az ördögöt a falra ... avagy vigyázz,mert a gondolatodnak egyfajta teremtő ereje van, ahogy a pozitív gondolatokkal a sikert, úgy negatív gondolatokkal a kudarcot is lehet támogatni!
4. Szilesz78 (válaszként erre: 3. - F7bc159e64)
2007. nov. 24. 21:06
Véletlenül sem szeretnék személyeskedni. Nem tudhatom ,hogy boldog e ezt neked kell látnod,érezned rajta.Azért kérdeztem,mert az hogy te boldog vagy vele az kevés,ahhoz hogy ne csaljon meg az kell,hogy ő is boldog legyen veled.De sokan vagyunk sokfélék.Te mire gondolsz mi lehet a háttérben?Megcsal?Hogy?Kivel?Miért érzed így?Flörtölget?Esetleg változott valami az életetekben?Privizhetünk is ha nem akarod itt leírni.Az emberek nem hibátlanok,de van hogy az ember a túlzott aggódással sodorja bele a párját és a kapcsolatukat "megcsalós" helyzetekbe.
3. f7bc159e64 (válaszként erre: 2. - Szilesz78)
2007. nov. 24. 20:49
Szia,én ugy érzem hogy igen,nagyon sok mindent megbeszélünk,de tényleg! Virágot hoz nekem elég sűrün és mindig mondja mennyire szeret.Egyébként idén juniusban született egy kislányunk,de te miböl gondolod azt hogy ő boldog e velem? Esetleg van valami amire én még nem jöttem rá de te tudod?Egy kivülálló ugyanis mindig jobban látja a dolgokat.Kérlek írd meg.
2007. nov. 24. 19:48
Hasonlóban már volt részem.Azt írod boldog vagy,de szerintem itt az a lényeg,hogy ő boldog e veled?
2007. nov. 24. 18:40
Sziasztok,voltatok már ugy hogy azt érzitek hogy szeret de valami nem hagy nyugodni.Mintha folyton attol félnél hogy megcsal,bár semmi jele nincs de legbelül valami nem hagy nyugodni.Ez nem féltékenység,hanem mintha valamit éreznél hogy megtörténik,bevallom ezek az én érzéseim.De nagyon szeretem 2éves házasok vagyunk,azt tudni kell imádták a nők és imádják a mai napig nem macsós,hanem a kisugárzása az amivel tarolt. És mégegyszer azt elmondanám nagyon boldog vagyok de tényleg soha nem éreztem ennyire nőnek magam mint mellette,de ezzel az érzéssel nem tudok mit kezdeni,volt már igy valamelyötők?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook