Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nőgyógyászat szégyene! fórum

Nőgyógyászat szégyene! (beszélgetős fórum)


12. Franc22 (válaszként erre: 11. - 0f8333367d)
2009. aug. 31. 11:53
nem mivel az új nőgyógyászaton műtötték oda kellett járnunk, de lehet, hogy meg fogjuk próbálni a Nő egyletet, mert már nekem van elegem, és a daganat tovább is terjedhet
11. 0f8333367d (válaszként erre: 9. - Franc22)
2009. aug. 31. 09:44

Szia! Látom móri vagy.Fehérváron a Nővédelmi központban voltál?A Várkörúton?Az ifj Nagy doki elég normális.

Magán dokit én is tudok ajánlani,nem drága!

10. Bcicus
2009. aug. 31. 09:24
Annó engem félig kezeltek az szt-ban félre. Fájdalomcsillapítókat irogattak fel és azt mondták semmi bajom. Amíg szedtem a gyogyókat természetesen nem fájt, de amint abbahagytam igen. Fél év utána arra jutottak, hoyg nekem semmi bajom és biztos vakbélgyulladásom van, amivel az a baj, hogy 0éve koromban kivették a vakbelem. Ekkor untam meg és mentem vissza a magánorvosomhoz akitől azért jttem el mert messzire költözött. De akkor már alig bírtam járni a fájdalomtól. Majdnem elájult mikor meglátott az egész egy egyszerű petefészek gyusziból indult, de mire hozzá kerültem, már a hüvelyem és a méhem is be volt gyulladva. Ő ki kezelt, persze nem 1 perc volt helyre rakni amit azok a kontárok elcsesztek, a vérvételen is egyértelműen látszott a gyulldás. Ekkor még nagyon fiatal voltam, így hülye módon nem váltottam elöbb, msot részben ennek a maradványai miatt is minimális az esély a babánkra és abban az sztk-ban azóta is ezek a dokik nyomulnak, szégyen.
2009. aug. 31. 09:13
édes anyámnál februárban találtak egy daganatot! Azt mondták neki, hogy méhszáj sebe van, megmütötték és mikor a kontrollra mentünk elárulták, hogy a szövetet eltávolitották, de áttétes volt. Ezt márciusban történt. Június végére kapott idő pontot, addig egy 10darabos gyógyszert kapott. Elmentünk, de a doki szabin volt. Azt mondták mennyünk vissza július közepén, akkor már lejár a szabi, megint el ment valamerre. Kedden kell ismét menni, reméljük a daganat nem nőt nagyobbra. Ja és azt hozzá kell tenni, hogy a dokit telefonon nem tudjuk elérni soha. Ha lenne pénz magán dokira akkor már máshoz fordultunk volna, de sajnos erre nincs lehetőség!:(
8. c42a13b98c (válaszként erre: 7. - Franc22)
2009. jan. 28. 18:47

ha csak annyi vele a gond, akkor én nem pattognék...most látom csak, hogy mennyire sokféle probléma lehet, mennyire nem triviális, hogy talál az ember egy jó gyógyszert.

Ha tényleg csak ennyi vele a baj, akkor sztem szedjél diclofenac duo-t mikor megjön, az nekem nagyon jó. Reggel beveszek egy kapszulát és estig nem fáj...

7. Franc22 (válaszként erre: 6. - C42a13b98c)
2009. jan. 28. 18:06
nekem le lett cserélve a milligestet írta fel. Már a 4dik levélbe kezdtem bele. Ezzel még nincs gondom, viszont a mensimtkor nagyon görcsöl a hasam
6. c42a13b98c (válaszként erre: 4. - Franc22)
2008. nov. 29. 23:35

Az mondjuk tényleg fura, hogy megvizsgálni senki nem akar...

De én 12,5 éve szedem ugyanazt a gyógyszert és kb. 1 éve kezdett el "szórakoztatni". Először csak nem szerdára jött meg, hanem szombatra. Erre azt mondta a dokim, hogy rendben van az, ha mindig szombatra jön meg, akkor okés, csak annyit jelent, hogy addigra ürül ki a szervezetemből a hormon. No, már ez sem fért a fejembe, hogy 11,5 évig szerdára kiürült, aztán hopp, gondol egyet és mától lassabban ürül ki...sebaj, legyen szombat.

De a múlt hónapban már szombaton se jött meg, bár fájt a hasam, de nem indult el, s mivel vasárnap már elkezdtem az újabb levél gyógyszert, ezért azt a hónapot be is buktam...

Most lecseréljük, igaz, nem csak ez a probléma vele. Szóval én is csak most kezdem elfogadni, hogy bizony évek elteltével is lehet problémás, ami addig nem volt az, mert változunk.

De ha kell egy jó orvos, akkor tudok ajánlani, igaz Pesten van.

2008. nov. 24. 09:01

Tudod, nekem meg pont az a bajom, hogy szinte főállásban mensizek.

De találtam egy remek dokit, aki magánorvos, de nem drága. Lelkiismeretes, s amikor kell meg is műt. Már ha összeszedte a bátorságát.


A gyógyszer tényleg tud ilyen mellékhatással lenni. Keress egy jó dokit!

2008. nov. 24. 08:41
Na egy újabb röhej történt velem. Úgye még mindig nincs menzeszem. Elmentem dokihoz. Egy nő volt. Mondom neki mi a problem, azt mondja vetkőzzek le feküdjek fel az asztalra. Fel fekszem, mondom biztos megvizsgál meg minden. Hát nem. Megnyomta a hasam, azt közölte, hogy nem vagyok terhes felöltözhetem. Gondoltam az igen, ez gyorsan ment. Mondom neki meg sem vizsgál, azt mondja nem, csak menjek el vérvételre. Elmentem, 2nap múlva vissza kellett mennem. Akkor egy faszi volt. Mondja nincs semmi bajom a vérvétel alapján. Mondom és semmi vizsgálat, nem szükséges. Gondoltam az f...a. Megkérdezte, hogy szedek e fogi gyógyszert, mondom, igen és kellene is felírni, ha már úgy is itt vagyok és mivel "nincs semmi bajom". Azt mondja ír fel egy másikat, mert LEHET, hogy a gyógyszertől nem jön meg(megjegyzem, hogy már 1,5éve szedem, soha nem volt semmi baj) Felírt egy másikat. A gyógyszert szedem a menzesz meg még mindig csak a holdban van.
2008. szept. 16. 17:55

Meg kell védenem a nőgyógyászokat, mint mindenben, ebben se helyes az általánosítás! Nekem remek orvosom van, finoman nyúl hozzám(és közben mindenért bocsánatot kér) és lelkiismeretes. Pedig SZTK-ba járok, igaz, nem a kerületemben.

Én is jártam már úgy, hogy a kerületünkben olyan orvoshoz kerültem, akitől egy rákszűrés után úgy jöttem ki, hogy ömlött belőlem a vér. És egy bakteriális fertőzéssel is jártam úgy vissza egy másikhoz a kerületünkben, hogy valahogy nem használt, amit adott rá és a harmadik alkalomnál már kint volt az asztalon a névjegytartója...gondoltam, eszébe jutna a megoldás, ha magánban fizetnék neki érte, úgyhogy nem is mentem többször!

De lehet találni jó orvost, mindenképpen érdemes olyanhoz menni, akit más már ajánl, és mivel nem kell beutaló, bárhová mehettek.

2008. júl. 6. 20:16

Sajnos nem vagy egyedül, nekem is volt már hasonló esetem, alig vártam, hogy kimenjek, soha többé nem mennék vissza.

Sajnos ki kell fizetni a magán orvost, az talán még segíteni is tud és emberszámba vesz, pénz nélkül meghalhatsz. Remélem nincs komoly bajod.

2008. júl. 6. 19:11

Már március 5.e óta nincs menstruáciom és elött pár hónapja nagyon gyenge volt. Június 24.én elmentem a nőgyógyászhoz az sztk-ba, mert gondoltam minek fizesek 5000kat egy vizsgálatért.

Bementem a dokihoz közöltem mi a bajom, hogy mikor voltam utoljára vizsgálaton. Közölte megcsináljuk a rákszűrést is és megnézi mi lehet a bajom. Mondtam rendben. Felfeküdtem a vizsgálora. Már akkor éreztem változást mikor a kacsát belém helyezte, olyan volt, mint ha vmit feljebb tolt volna bennem. Közöltem vele, hogy fáj és amit éreztem, erre azt mondja nekem, hogy ennek igy kell fájni. Mondom neki ne mondja már, mivel nem egy vizsgálaton voltam és soha nem fájt, sőt soha nem is éreztem. Jól van, rá hagytam. Folytatta a kenet levételt aztán elkezdet megvizsgálni lent mikőzben nyomta a hasam. Na nem kell mondanom majd össze csináltam magam. Erre közli, hogy át kell mennem az ultrahangra. Kimentem, következett 1,5óra várakozás. Behívtak. A doktornő az egész hasam és lent végig vizsgált ez volt 15perc. Azt mondja nekem, hogy nem lát terhességet, de egy 7*11cm-es elváltozást igen, menjek át az osztályos orvoshoz. Rendben megtörtént. A pali 1perc vizsgálat után közölte, hogy semmit nem lát, még azt az elváltozást sem, amit a másik ultrahangon igen. Ráfirkantotta a papirra nagy betűkkel, hogy terhesség nem látható. Vissza küldtek a nőgyógyászatra. Vissza mentem vártam majd 1órát mire nagy nehezen behivtak. Közli velem a doki, hogy menjek el vérvételre és mikor kész az eredmény menjek vissza kontrolra. De még hozzá tette, hogy kéne csinálnom egy terhességi tesztet. Na gondoltam magamba ez gyönyörű. Két nap múlva megint a nőgyógyászaton várakoztam. 2,5óra után(pedig időpontra mentem) behivtak közölte a doki, hogy a vérvétel pozitiv és, hogy idegi alapon nem jött meg már 2hónapja, és közölte, hogy mivel gyógyszert szedek elvégeztet egy hormonális vérvételt ami legyalább 10részből áll. Még mindig nincs kész a labor lelet, még mindig nem jött meg és még mindig nem tudom mi a bajom.

Ha valaki járt már ilyen szituban, akkor ő hogy kezelte, és az esetet is elmesélhetné

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook