Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nőgyógyászat-endokrinológia fórum

Nőgyógyászat-endokrinológia (beszélgetős fórum)


2022. dec. 15. 00:04
Almamag fogyasztása.
10. Zsófia7 (válaszként erre: 6. - B24e024c70)
2022. dec. 14. 19:52
Köszönöm az ötletet meg fogom nézni hátha tényleg nem lesz más megoldás csak magán.
9. Zsófia7 (válaszként erre: 5. - Bichi)
2022. dec. 14. 19:51

Igen az meg a másik hogy a kerület egyetlen helyén már csak márciusban tudnának fogadni addigra meg már relatíve késő mert már rég megszülök.

Most tudtam kommunikálni az ajánlott orvossal de sajnos neki is csak februárban van szabad helye és eléggé borsos ára van és kb szülés elött 1 héttel tudna fogadni.

8. Zsófia7 (válaszként erre: 5. - Bichi)
2022. dec. 14. 19:49

Sajnos az egész kerületben 1 helyen van állami endokrinológia szakrendelés azon kívül csak magán van.

Más kerületben nem tudom hogy van mert hiába lenne nem fogadnának ,sajnos.

7. Zsófia7 (válaszként erre: 3. - Charlize)
2022. dec. 14. 19:46
Elnézést jogos,Budapesten lakok ,de ha lenne olyan speciális doki akkor érte vidékre is le mennék.
2022. dec. 11. 13:47
Foglalj orvost.hu n kellene nézelődni, ott a dokikat értékelik, persze magánrendelésre lehet időpontot foglalni, én ott szoktam, de hasznos mert soknál leírják,hogy lehúzos esetleg csak pl. Minden konzultáció után értékelni lehet az adott dokit, és lehet szűrni hogy milyen orvost keresel.
5. Bichi (válaszként erre: 1. - Zsófia7)
2022. dec. 11. 10:28

Én mindig úgy vagyok ezzel, hogy jellemzően ugyanaz dolgozik magánban, mint az állami ellátásban. Aki magánban jó, az az államiban is. Én sokszor találkoztam magánban is semmire sem jó orvossal. Az hogy nálad a területi, akihez menni tudsz milyen, azt mi nem tudhatjuk, de ha rákeresel a neten gondolom többet fogsz tudni. Ha rosszakat írnak róla, akkor menj inkább magánba.

persze itt még manapság befigyel az időkorlát, mert sok helyre államiban hónapokig kell várni, és ezzel meg is oldódik, hogy melyiket választod...

Szóval én első körben megkérdezném, az államit, hogy mikorra van időpont, ha az már késő, akkor magán. Ha meg sikerül időpontot kapni, és nem mész vele semmire, akkor még mindig mehetsz tovább...

2022. dec. 11. 00:28

Nos, én a nőgyógyász endokrinológusnak kevesebb hasznát vettem, sőt csak ártott, mint a simának. Persze valószínűleg én fogtam ki egy kutyaütőt, és ilyenek sajnos minden területen vannak. Sajnos, az sem lehetetlen, hogy az orvosod nem érdek nélkül ajánlja a magán endokrinológus nőgyógyászt.

Minden esetre, sok sikert.

3. Charlize (válaszként erre: 1. - Zsófia7)
2022. dec. 10. 23:33
Nem írtad, hogy hol. Budapest a világ közepe…
2022. dec. 10. 21:47
Prof. Igaz Péter a SOTE-n dolgozik, és itt a szülészettel is összetudnak dolgozni, ha kell orvos, mindig a legjobbhoz fordulj!
2022. dec. 10. 21:27

Üdv!

Szeretném meg tudni,hogy terhesség alatt felmerülő endokrinológia problémával tényleg csak a magán egészségügyi ellátás felé fordulhatok?

Pcos betegséggel diagnosztizáltak a terhességem előtt-legelején és a várandós gondozásom során megállapította a nőgyógyászom ,hogy pajzsmirigy alulműködésem is van és gyógyszert írt fel nekem.Tanácsára endokrinológia szakorvoshoz fordultam,de mivel sürgősnek ítélte meg a nőgyógyászom kérte ,hogy ha van lehetőség akkor magánorvoshoz menjek ,mert ott lényegesen hamarabb fognak fogadni,így is lett,október végén fogadtak míg az állami intézményben csak decemberbe tudtak volna.

Az endokrinológus megnézte a vérvételi papírjaim és minden korábbi orvosi leletem,iratom(ez került 25.000Ft-ba).Annyit mondtott semmit nem tud megmondani.Szóval nem segített.

Következő várandós gondozásom alkalmával a nőgyógyászom ,megnézte az endokrinológus álltal adott papírt és tudatosította bennem,hogy kidobtam az ablakon egy csomó pénzt. Megkért ,hogy keressek Nőgyógyasz-Endokrinológust,illetve adott egy elérhetőséget egyhez,aki magánorvos,amivel nem lenne feltétlen baj ,csak ha volna lehetőségem nem magánban ezt elintézni hanem állami ellátásban az nagyon jó lenne.


Szeretném megtudni ,hogy kinek milyen tapasztalata van ezzel?

Illetve valaki tud-e ajánlani állami egészségügyben dolgozó szakorvost?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook