Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Noel baba születése fórum

Noel baba születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Noel baba születése

10. Venezuela (válaszként erre: 4. - BeaÉrd)
2010. szept. 24. 22:29
Hát,átszívárgott az agyvizembe,a doki ezzel magyarázta a dolgot,de azt nem,hogy miért történt...Sztem az aneszteziológus kicsit félreszúrt......de ki tudja.Lehet velem van valami...
9. Venezuela (válaszként erre: 5. - Szilvaaa)
2010. szept. 24. 22:26
Köszönöm szépen!Sokat gondolkodtunk rajta:)
8. Venezuela (válaszként erre: 2. - Célia88)
2010. szept. 24. 22:25
Nem az fájt amikor felvágtak,hanem amikor kiszedték a méhlepényt,mert ugye az ilyenkor nem tud leválni teljesen,hanem a doki szedi ki,és azt éreztem,hogy rohadtul fáj!Ugye kaptam érzéstelenítést,ami teljesen lezsibbasztott,ugyhogy emiatt nem tudtam természetesen szűlni,mert nem éreztem semmit!Remélem minden kérdésedre válaszoltam....:)
2010. szept. 24. 17:16
bocs nekem ebben nincs tapasztalatom. mármint érzéstelenítő téren :)
6. Pocok:) (válaszként erre: 3. - Jozsi.38)
2010. szept. 24. 14:37

annak kellene pedig szinte azonnal.

Én ahogy megkaptam azonnal hatott,minden fájdalom elmúlt és semmit nem éreztem.

2010. szept. 24. 14:30
Gratulálok a gyönyörű Noelhez:) Nagyon szép a neve is:)
2010. szept. 24. 12:26
és veled mi történt,hogy ennyire rosszul lettél hirtelen?
2010. szept. 24. 12:22
még nem hathatott az érzéstelenítő a rövid idő alatt szerintem
2010. szept. 24. 11:26

Azt írod: "Átraktak egy másik ágyra, és már ott is voltunk, leszíjaztak, elém tolták azt a zöld "függönyt", és a doki már mutatta is a fura színű kisfiamat:) Ekkor iszonyatos fájdalmat éreztem, és rögtön altattak is!"


Az az iszonyatos fájdalom az lehetett, hogy érzéstelenítő nélkül vágtak fel??? :O

2010. szept. 24. 10:08
Én pár évvel ezelőtt kijelentettem, hogy nekem se férj, sem gyerek nem kell! 500 felkiáltójellel a végén, és most... Egy 14 hónapos gyönyörű, egészséges, okos kisfiam, és egy kedves, szerető gondoskodó vőlegényem van. Akivel nem tervezzük az esküvőt…

Ugrás a teljes írásra: Noel baba születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook