Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Biztos nincs terhesség ilyen esetben? fórum

Biztos nincs terhesség ilyen esetben? (tudásbázis kérdés)


2020. dec. 9. 07:54

Tuti nem vagy terhes. A melleid pont azért fájnak, mert meg fog jönni és mivel ennyire elhúzodott, ezért többszörös erővel támadnak :)

Mensid is valószínű erős lesz.

Ha nem jön meg magától, menj vissza a dokihoz, tud adni gyógyszert amitől megjön.

2020. dec. 9. 07:35
Elkezdhetsz megnyugodni, nem vagy terhes. Szerintem ennél jobban nem tudod bebiztosítani magad, mint ahogy tetted. 👍
2020. dec. 9. 01:07
Rendben köszönöm...vértesztre is kértem időpontot holnap megyek csak mire ez már kiderűl..kicsúszok a 12 hétből
2020. dec. 9. 00:43
Biztos megkeveredtek a hormonjaid valamitől, de 8. héten már szívhang van és 100%, hogy kimutatja teszt.
2020. dec. 9. 00:06

Hát próbálom végre ezt bebeszélni magamnak hogy nem lehetek pont én az az ember akinek megjön a menszesze 3 uh negatív és a tesztjei is negatívak még is terhes

De valamiért félek

5. Amaunet (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 8. 23:45

Ennyi tesztnek és az orvosnak már elhinném, hogy nem vagyok terhes.

Annak, hogy másként viselkedik a tested valami más oka lehet.

2020. dec. 8. 23:25

Csináltam ez idő alatt már vagy 7-8 tesztet de negatívak voltak. Csak hát több olyat is olvastam hogy valakinek egyáltalán nem mutatott semmit a teszt

Egyébként xepill es clear blue digi teszteket csináltam

2020. dec. 8. 23:02

Bocs, lehet nyersen hatott, amit írtam.:)


De tényleg... a teszt megadja a választ a kérdésedre.

2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 8. 23:01

Terhességi tesztre nem gondoltál még?

Mi nem tudunk megvizsgálni.


Most a Benu-ben le van értékelve:

[link]

2020. dec. 8. 22:38

Sziasztok! Ha olyan 8 hetes hüvelyi uh-nál az orvos azt mondta hogy nincs semmi terhességre utaló jel akkor itt tuti nincs babó?

Azt mondta 8 án kellene majd megjönnie még nem jött és lassan egy hete iszonyatosan fájnak a melleim főleg ha hanyatt fekvésből felállok. Akkor ez most mi még is terhesség vagy pms? Nekem nem szoktak fájni a melleim

A 8 hét biztos mert más aktus nem volt

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook