Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem tudom mit csináljak! fórum

Nem tudom mit csináljak! (beszélgetős fórum)


10. b3f0e8a37e (válaszként erre: 9. - Last)
2013. jan. 25. 18:47
De jó, hogy fájdalom nélkül megúsztad:) Így végül is csak némi kellemetlenséget jelentett az egész. A műanyag fog tényleg fura, nekem is volt, de aztán úgy megszoktam, hogy utána a korona volt az egy ideig:) Kitartás!
9. last (válaszként erre: 8. - B3f0e8a37e)
2013. jan. 25. 18:40

Köszönöm érdeklődésed.Most kedden elmentem,adott injekciót egy pár helyre,de szinte mininmálisan az volt a legfájdalmasabb.Aztán csiszolt vagy 30percen át,aztán kihúzta végre a "méregfogam."Vett egy csomó mintát is.Semmi nem fájt és azóta se fáj semmi.

Szerdán kaptam műanyag fogakat a régiek helyére,hogy addig tudjak emberek közé menni.Ez most elég fura,nehéz megszokni,de az az egy vígasztal,hogy csak egyszer kell majd leszedni,mikor felteszi a porcelánt.

Ennyi.Nagyon jó hogy kihúzta(kikönyörögtem hogy elhozhassam :))és valami iszonyat ronda ahogy kinéz és tiszta undi volt belül az ami elvolt szürkülve.De már nem mérgez tovább!

Imádom a dokim!Megérte várni rá!

8. b3f0e8a37e (válaszként erre: 7. - Last)
2013. jan. 25. 16:58
no, mi volt?
7. last
2013. jan. 21. 12:58

Felvették a telót!Végre!! :D

Holnap megyek 12re.

Valószínű akkor már nem leszek ilyen boldog mikor a számban lesz,de..........egye fene!

6. last
2013. jan. 19. 11:03
Ezért nem tudom mennyire tud küzdeni,mert már feladták régen.Elszürkült és az a legrosszabb hogy fáj,pedig állítólag nincs benne ideg.Meg hát semmi nincs benne,csak egy nagy tátongó üresség.Most próbálok nézni dokikat a net-en,de meg sem közelítik az általa felajánlott 16ezer/darab árat a porcelán koronáért.
2013. jan. 19. 11:00
ja, és biztos nem húzná ki, a végsőkig küzd 1-1 fogért
2013. jan. 19. 11:00
figyu, én is csak az enyémben bízom, de 10 év óta nem okozott fájdalmat, pedig a fél fogsoromat kicserélte, szóval, ha gondolod, ideiglenesen átigazolhatsz hozzá... Jó fej, megérti a dolgot.
3. last (válaszként erre: 2. - 35b1fcdad2)
2013. jan. 19. 10:39
De "másnál" csak kihuzatni tudom,azt meg szerintem nem sokan válalják,ha utánna nem viszik végig.
2. 35b1fcdad2 (válaszként erre: 1. - Last)
2013. jan. 19. 10:36
Akkor sajnos el kell menni máshoz, de utána visszamehetsz hozzá.ezt meg kell értse
1. last
2013. jan. 19. 10:33

Segítsetek légyszi a dilemmám végére jutni.

Imádom a fogdokim,nem szeretnék más keze alá kerülni.

Decemberben nyitva hagyta a felső 1-es fogam(7éve szenvedek vele,már gyökérkezelt és mútött)hogy majd jan.7.-én kihúzza és csináltatok egy 3as hidat.De a dokim eltünt(valószínű beteg)én meg szenvedek a fájdalommal,eszem a cataflan-t,de lassan nem ér semmit.Nem maradhat már így nyitva,így is túl sok ideje van már így.

Mit csináljak ha én csak benne bízom??

De nem tudok már várni...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook