Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom mit csináljak... fórum

Nem tudom mit csináljak... (beszélgetős fórum)


25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Érdekes73)
2022. jún. 22. 20:37
Köszönöm szépen! Mindig így szoktam, hogy kitalálok neki programokat, nehogy rossz legyen neki.Attól mert az apja ilyen gyökér, én mindig itt leszek neki! ♥
24. Érdekes73 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 22. 20:32
Kitartást a helyzethez. Vszínű elmarad majd a gyerekkel kapcsolatos komédiázás is csak idő kérdése. Találj ki mindig b,c verziókat milyen programra viszed a kicsit ha az "apja" átverte és mégse viszi.
23. liliom10 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 22. 20:02

Nemcsak társnak, apának is alkalmatlan !

Szegény kis 2 éves ! Annyira édesek a picik ebben a korban (is) ! :)

2022. jún. 22. 19:43
Teljesen igazatok van.. Csak kellett egy löket még hogy meghozam a végső döntést! Főleg úgy hogy most hétvégén vitte volna a gyereket es kiderült nem viszi mert az új baratnovel megy balcsizgatni. Pedig ez a hétvége az övé lett volna. Rájöttem sem engem sem a gyereket nem érdemli meg az ilyen ember..
21. temmp (válaszként erre: 20. - Perzsacica)
2022. jún. 22. 11:54

A lap nagyon jo otlet!!


De olyanokat nehogy felirj, ami neki is jo!!! Pl. jo a szex, mert azt nem csak te kapod.

Csak olyant irj fel, amit ő ad neked. Semmi erzelmet ne irj ra, mert az benned keletkezik, azt nem kapod.

Olyanokat irj, hogy elmosogat akkor is, ha dog faradt. Lenyirj a fuvet szo nelkul a kedvedert(de ha imad fuvetnyirni, akkor nem irhatod le, azt nem te kapod, azt maga miatt teszi), hoz csokit mert szereted (de ha a nagyjat o eszi meg, akkor nem irhatod le, mert az neki is jo). Szoval csak cselekvesek, amiket miattad tesz bele.

Ha tele van a lapod, akkor fontos vagy neki, ha epphogy van valami, akkor hasznos vagy, ha szinte semmi, akkor meg csak egy eldobando vacak.

2022. jún. 22. 11:30

Egy narcisztikus Casanova, aki mindenkinek azt mondja, amit a másik szeretne hallani a háta mögött meg elmondja mindennek. De közben meg megkaparintja azt, ami "neki jár": szexet, gondoskodást, esetleg anyagi javakat .

Az ilyen soha nem fog megváltozni, sok kapcsolata lesz/ itt-ott 1-2 gyerek/ tartásdíj meg egyre kevesebb majd semmi.Még örülhetsz ha fizikailag nem bántott.

Ha a szemed elől eltűnik a még most is meglévő rózsaszínű köd akkor magadtól is fogsz tudni dönteni.

Írd fel egy lapra, hogy mi van mellette és mi van ellene, látni fogod magad is .

A magad és a gyereked jövője a tét.

19. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 22. 11:00
Megaláz,nem veszed észre?
18. PöttyösPanka (válaszként erre: 16. - Michelle.r)
2022. jún. 22. 10:50

Érthetetlen, hogy miért szereti. A szerelem már csak ilyen. Nem értelem kérdése.


Ettől függetlenül teljesen egyetértek veled.

17. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 22. 10:48

Ez az ember nem alkalmas társnak, ebből levizsgázott, és 1-est kapott. Ahogy mások is írják, csak a gyerekkel kapcsolatban engedném, hogy írjon, a sirámai és a "szomorú" élete nem érdekelne ! Téged se becsült meg, és a mostani barátnője helyett is hamarosan más lesz neki.

Határozottan tedd helyre ! Amíg levelezgetsz vele és sajnálgatod, magadat nem hagyod gyógyulni az általa okozott sérülésből, és elzárod magad egy boldog jövőtől, amit egy másik férfi mellett megtalálnál.

16. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 22. 10:44

4 hónapja vagytok külön, de neki már párja van? Húzza az agyadat? Játszik veled. Mert megteheti, mert belemész.

Tanácsot kérsz? Tessék: menj bele a játékába, fogadd vissza, mert szereted - mondjuk érthetetlen, hogy miért - vagy dönts el, hogy akarsz-e egy normális párkapcsolatot, ahol számítasz, ahol nem csak szexre kellesz, meg háztartási alkalmazottnak, hanem partnernek.


A nőt pedig hagyd békén. Ne hallgass azokra, akiknek a béka shegge alatt van az érzelmi intelligenciájuk és azt hiszik, a te dolgod, hogy ők hogyan élik az életüket. Te magaddal foglalkozz és a gyereked lelki egészségével. Abba ne fér bele, hogy anya alárendelt szerepben van apával.

15. temmp (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 22. 10:31

Ez végtelen egyszerű eset.

Te egy hasznos háztartási gép voltál, akivel még szexelni is lehet. Jött a másik nő. Most, hogy együtt is vannak legálisan többet, kiderült, hogy mégsem annyira főnyeremény, de amíg nincs jobb megreszeli esténként, meg kimosatja vele a gatyáját, de közben recseg már a léc alattuk. Szóval ha az új nő megunja a rá osztott szerepet és kidobja, akkor azért jó lenne magát bebiztosítani, hogy lesz kit megdugni amig nem jön az újabb nő. Na erre kellesz, meg az egóját fényezni, hogy lám, még mindig az övé vagy, van hatalma feletted. Amíg etet téged, hogy lehet köztetek valami, addig nem találsz mást, és neki ez k..va kényelmes.

Megvan a régi birtok, megvan az új, ő meg uber f.. csavo.

Ő egyetlen percre sem szeret téged, ő csak használni akar, ill. talonban tartani, hátha még vissza kell táncolni egy két szex erejéig...


Kerek perec mondd meg neki, hogy a gyerek témán kívül ne irjon, mert magasrol lecarod és ne is reagálj rá.

2022. jún. 22. 10:29

Szerintem is rájött, hogy az a csaj jó neki (mert új, friss) az ágyban, de a konyhában és egyéb házimunkában a lábad poros nyomába sem ér. Így ha visszasírja magát hozzád, akkor oké a vacsora, oké a mosás, takarítás, bevásárlását. A szexet pedig csinálják tovább, max. ügyesebben fog hazudni, hol és merre jár, mikor nincs otthon.


Ha egyszer már lecserélt mint nőt, akkor én már nem vállalnám fel ismét a házirobot szerepét nála.


Annak a másik csajnak, mit is tudnál mondani? Hogy te vagy az a feleség, akit megcsalt a párod ővele? Hogy majd idővel ő is a te sorsodra jut a férjednél? Mit érnél el ezzel? Hagyd a fenébe.


A pároddal rögzítsétek a láthatásokat, a gyerektartást, és építs fel magadnak egy olyan életet, amelyet élni tudtok a gyermekeddel együtt, míg rátalálsz egy olyanra, aki igazán szeret, és megbecsül.

13. 8d00a82c06 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 22. 10:29

Nem,nincs közöd hozzà.

Elment,màssal van. Nem kell beleavatkozni az ő èletükbe.

Felejtsd el.

Csak a gyerek legyen kettőtök között a tèma ès ràjössz egy idő után,hogy nem kellesz neki!

12. libikóka (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 22. 10:26

Nincs. Bár végül is ez mindegy,,mert nem gondolom hogy hinni fog neked ha beavatkozol.

Kell neked még több bonyodalom?


Az exed meg csináljon amit akar,,jobb lesz nélküle,,,szerintem.Gerinctelen.

11. Scherlock (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 22. 09:57
Mi?
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Scherlock)
2022. jún. 22. 09:45
Hat azért valamennyire van közöm hozzá...
2022. jún. 22. 09:17
Tipikus ösztönlény, az alapszükségletei legyenek kielégítve
8. Bichi (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 22. 09:15

Szerintem egyszerűen rájött, hogy a csaj nem az igazi, és szeretne mégis inkább veled lenni, de hát addig ő is jó, hogy kielégítse a szükségeit.

Viszont ha így van, akkor sem leszel neki a végső állomás, ha most sem szakít a nővel, mert azért van amire így is jó. Egy átmeneti állomás lennél megint, amíg nem talál megint valakit, aki talán jobb nálad.

Szerintem egy megcsalás felett szemet lehet hunyni, de egy ilyen megnyilvánulás felett nem, mert ebből jól látszik, hogy még mindig az a fontos, hogy neki mi a jó, és nem az, hogy te megbocsáss neki...

2022. jún. 22. 09:11
Még ki is mondja, hogy neki egy nő csak annyit jelent, hogy kiszolgálja az igényeit 🙄 Rendkívül vonzó...
6. Scherlock (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 22. 09:01

Miért kell szólni a másiknak?

Semmi közöd más magánéletéhez.

5. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 22. 08:53

A leírtak alapján úgy néz ki, hogy Te házimunkára kellenél, a másik nő meg szexre.

Ha visszafogadnád, akkor főzhetnél neki és moshatnád a gatyáját, de szexelni a szeretőjéhez járna.

Kell ez neked ?

4. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 22. 08:48

Ez a fickó nem találja a helyét, se melletted, se az új nő mellett. Lehet, hogy alapból sem monogán típus, kell neki a hárem.

Ha el tudod dönteni, hogy a jövőben eltűröd a kilengéseit, fogadd vissza. De akkor ne hisztizz, ha becsajozik megint.

Ha nem tudod eltűrni, akkor a gyerekkel kapcsolatos dolgokra le kell redukálni a kommunikációt vele, neked meg egyszer majd lesz vki más a párod.


A másik lánynak nem szólnék, az ő dolguk. Ha szólsz, max. összevesznek és keres egy 3. nőt. A mostanit legalább tudod... 🙄

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Scherlock)
2022. jún. 22. 08:38
Mindenki mást mond... De igazad van abban, hogyha róla így beszél akkor rólam is.. Sokan azt mondják nekem kell lepni es szólni annak a lánynak hogy mik mennek..
2022. jún. 22. 08:31

Zárd le azt a kommunikációt, ami nem a gyerekről szól.


Egyébként ahogy az újról beszél, úgy beszél rólad is másoknak.



Barátnőid mit mondanak?

2022. jún. 22. 08:15

Sziasztok! Olyanban lennék kiváncsi a véleményetekre, hogy még februárban szét mentünk a párommal akivel 4 évig voltunk együtt. Született egy kisfiúnk is aki most két éves!Nagy vonalakban leírom miért lett vége : szerinte sokat veszekedtünk /Szerintem meg megcsalt. 4 hónapja vagyunk külön de neki mar van párja és az a lany akikre végig gyanakodtam, hogy megcsal vele. :(

Kérdésem a következő lenne, mostanában írogat nekem is dolgokat húzza az agyam folyamatosan. Nem vállalja fel a lányt, azt mondja azért van csak vele hogy legyen aki főz neki es legyen kivel szexelni....

En meg mindig szeretem és nem szeretném hogy mégjobban össze törjön. Így is eléggé kivagyok lelkileg. Tanacsoljatok légyszi valamit nem tudom mi tevő legyek. Szeretem de azt nem fogom hagyni neki hogy akar engem akar a gyerekünket mégjobban meggyötörje. Válaszokat előre is köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook