Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem tudom, hogy mi baja a telcsi memória kártyának! Nincs rajta semmi adat elvesztek! Azt írja ki, hogy megtelt! Esetleg segítene valaki? fórum

Nem tudom, hogy mi baja a telcsi memória kártyának! Nincs rajta semmi adat elvesztek! Azt írja ki, hogy megtelt! Esetleg segítene valaki? (tudásbázis kérdés)


15. Kriwy (válaszként erre: 14. - Kanalasorvosság)
2011. okt. 20. 20:18
Köszi szépen!Akkor valószínűleg a kártya lehet a hibás!
2011. okt. 20. 20:11

Rengeteg ok lehet:

Mágnesesség, túláram stb ami miatt a memóriakártya letörlődött. Meg persze lehet egy sima szoftveres hiba is!

Tedd át másik telóba és nézd meg ott! Ha ott is ugyan ez akkor a kártyával van gond!


A telefont sejtések alapján butaság lecserélni!!!

Olyanról többről tudok hogy pl a gépre való átmentésnél letörölte a progi a kártyát vagy figyelmetlenségből letörölte az illető! De hogy magától a telefon letörli még nem!

99% hogy a kártyával van gond és 1%hogy a telóval...

13. Kriwy (válaszként erre: 12. - F1fee9d062)
2011. okt. 20. 20:10
Köszi szépen!Majd mindjárt megnézem.Akkor most a kártya nem jó?Vagy a telefon?
2011. okt. 20. 19:11

Valahol a menüben van egy olyan, hogy memória állapota. Ott még megnézhetnéd, hogy telefonkönyv a memóriakártyán illetve telefonkönyv a telefonmemóriában. Ha valahol rejtve megvan, akkor itt a mennyiség látszani fog. Azt a szerviz elő tudja varázsolni. Nem valószínű, hogy ott van. Nekem egy sms ütötte ki az agyát, állítólag normál szöveges sms volt, de pontosan egybeesett a pusztulással. Nem tudom, hogyan.


Nekem ez a memóriaállapot is nullát mutatott.

11. f1fee9d062 (válaszként erre: 10. - Kriwy)
2011. okt. 20. 19:06
:(
10. Kriwy (válaszként erre: 9. - F1fee9d062)
2011. okt. 20. 17:36
Köszi!Épp ami maradt pár szám azt most írtam ki épp.Az biztos többet többet samsungot nem fogok venni az tuti!
9. f1fee9d062 (válaszként erre: 8. - Kriwy)
2011. okt. 20. 17:21

Az enyém kétévesen bolondult meg. Ami még megvan rajta azt mentsd ki magadnak, gépre, vagy papírra.


Engem szabályosan lecseszett a szervizes, hogy mindent tartsak papíron is, mert semmi nem biztonságosabb. Gondold el több, mint 100 telefonszám ugrott a semmibe, mikor másodszor is legyalulta magát a telefonom.

8. Kriwy (válaszként erre: 7. - F1fee9d062)
2011. okt. 20. 14:51
Akkor lehet enyémnél is az a hiba!Lehet veszek másik telót,pedig ez nincs 6hónapos,mert így nem jó nekem!
2011. okt. 20. 14:12
Nekem kétszer volt ilyen sony-ericssonnál, mindkétszer elvesztette az adatokat. Lecseréltem a telefont, pedig addig márkahű voltam. Először a teljes levelezésem tűnt el, rá két hétre az összes telefonszám. Szervizen sem tudtak segíteni.
2011. okt. 20. 14:10
Az egyik barátnöm mondta,hogy lejárt az érvényessége a memóriakártyájának!Szóval teljesen tanácstalan vagyok már!:-(
2011. okt. 20. 13:58
Szerintem nincs olyan,hogy lejar a kartya.
2011. okt. 20. 13:41
Formáztam is a kártyát,de már azt sem engedi!:-(Próbáltam kivenni majd félóra elteltével visszaraktam,de semmi.:-(Kijelzi,hogy benne van a kártya,de fogalmam.Lehet hülyének néztek,de nem tudom,hogy esetleg lejárt volna?Ha van ilyen egyáltalán?!
2011. okt. 20. 13:34
amikor az enyem ugyanezt irta ki,kivettem a memoria kartyat es ujra visszatettem es minden a regi volt.Lehet a tied is elmozdult.
2011. okt. 20. 13:30

Lehet formázni kell a telcsi memcsi kártyát.

(nem biztos:))

2011. okt. 20. 13:28
Nem tudom, hogy mi baja a telcsi memória kártyának!Nincs rajta semmi adat elvesztek!Azt írja ki, hogy megtelt!Esetleg segítene valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook