Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem tudom elviselni, hogy már nem vesznek nemhogy ember, de nőszámba sem. fórum

Nem tudom elviselni, hogy már nem vesznek nemhogy ember, de nőszámba sem. (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8
112. jucika33 (válaszként erre: 111. - Ágio8405)
2022. márc. 26. 08:13
Hát igen. A pszichológus is csak ember, és nem egyformák. Meg kell találni azt, akivel egy hullámhosszon vannak. De az tény, hogy ott is akarni kell. A szakember nem tud kívülről változást elérni. A kezelésekkel csak annyi a gond, hogy sajnos, ahogy elnézem , pénzkidobás. Még nem találkoztam olyannal., akin változtatott volna. És mivel "páciensünk" főleg a külső visszajelzésektől várj a változást, hát azt egy ilyen álkezelés után nem biztos, hogy kapna. (Mondom ezt úgy, hogy én sem lennék szomorú, ha kisimíthatóak lennének a ráncok, eltüntethetőek a traumák nyomai,- mert rajtam is van elég-, de valójában ez lehetetlen.)
111. Ágio8405 (válaszként erre: 109. - Jucika33)
2022. márc. 26. 08:00
Azt is ajánlottam és mi volt a válasz…. Ő volt már többnél és nem segített…..🤷‍♀️ Nem akarásnak nyögés a vége sajnos. Egyértelmű hogy a fejében van a gond nem külsőleg, viszont mivel ő azt hiszi csak a külső miatt ilyenek vele, ezért ajánlottam a kezeléseket. Azzal már hátha nem takarózna ezzel a sorvadással, hátha lenne kicsit több önbizalma és ez jótékonyan hathat a pszichés problémáira is.
110. globus
2022. márc. 26. 07:41
2022. márc. 26. 07:29
A kellemesen harmonikus, kiegyensúlyozott , mosolygós emberektől senki nem fordul el, bárhogy is néznek ki. Ha valakiről tudom, hogy köszönök neki az utcán, akkor harminc percig nem tudok továbbmenni a dolgomra, mert hallgathatom a panaszáradatát, inkább nem köszönök, mintha nem vettem volna észre, mert tudom, hogy csak az időmet fogja rabolni. (Ez nem vonatkozik kedves, közeli ismerősre, akiről tudom, hogy valami nagy baja van és segítség kell neki, de amúgy normális.) Figyeld meg a saját kommunikációdat! Miről beszélgetsz? Közben milyen arcot vágsz (szenvedő, sajnálatraméltó- taszító)? Ha másik is mondana valamit, hogy reagálsz? Meghallgatod, vagy a saját bajodról folytatod a csevegést? Sok mondatod kezdődik úgy, hogy "sajnos..."? Ezek mind nagyon taszító tulajdonságok, viszont tudatosan lehet rajtuk változtatni. Nem hiarulonsav kell ide, hanem életkedv- és egy jó psziochológus, aki meghallgat.
108. Ágio8405 (válaszként erre: 97. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 26. 06:22
Írtad 50 éves vagy. 50 évesen senkinek nem olyan arca mint régen. Ha úgy érzed ezen múlik és van rá pénzed, menj el hialuronos fertőzésre vagy botoxra, szálas arc feszesítésre. De egy kozmetikusnál mezoterapiás kúra is sokat javíthat a bőröd állapotán.
107. Ágio8405 (válaszként erre: 105. - Krisztikrisz)
2022. márc. 26. 06:17
Az a baj ez a többedik fóruma és ugyanazt írja de megoldásban nem gondolkozik. Bármit írunk neki akkor is az a válasz de igen mert ő ronda és sikertelen stb. Ja és láthatóan sorvad az arca ami egyértelműen abszurd.
106. Channa* (válaszként erre: 105. - Krisztikrisz)
2022. márc. 25. 20:46
Sok sikert!
105. krisztikrisz (válaszként erre: 104. - Channa*)
2022. márc. 25. 20:38
Nem kell letorkolni, csak segítsünk neki, mert szerintem komoly lelki gondjai vannak. Az biztos, hogy tenni kell azért, amit el akarunk érni.
104. Channa*
2022. márc. 25. 20:32

Sosem értettem, ha valakinek a szépség a legfontosabb.


Sosem voltam szép, de sosem volt ebből hátrányom, mert az egyéb tulajdonságaim érdekessé tettek/tesznek, így nagyon sok ember szereti a társaságomat.


Ezt azért írom le, hogy tudd, a szépség nem minden, mert ha csak a klasszikus szépségű emberekkel állnának szóba, akkor rengeteg magányos ember élne a földön.


Amíg, csak a külsőd hiányosságaival foglalkozol, és egyéb érdeklődésed nincs, addig ne várd, hogy az emberek szeressenek veled időt tölteni. Senki nem kíváncsi egy állandóan elégedtlenkedő, picsogós, panaszkodós, komor, savanyú emberre, még akkor sem ha az illető gyönyörű.


Remélem érted a lényeget, mármint azt, hogy hiába lennél szép, ha a személyiséged ugyan ilyen lenne, mert ez esetben sem lenne senki melletted és senki nem venne ugyan úgy emberszámba, ahogy most sem teszik.

Teljesen egyértelmű, hogy nem azért kerülnek, mert nem vagy elég szép, hanem azért, mert egy energiavámpír vagy.

Nem szeretnek veled lenni, mert senki nem kíváncsi arra, hogy lehúzzák, hogy elrontsák a hangulatát...


Biztos vagyok benne, hogy ha valaki szóba áll veled, akkor elvárnád, hogy a másik is szomorú legyen azért, mert te is az vagy...


Komolyan mondom! Nem tudom, hogy nézel ki, nem tudom, hogy ronda vagy szép vagy, csinos vagy, vagy egy tuskó, öreg vagy fiatal vagy, elsorvadt e az arcod, de amit itt írkálasz, ehhez egyáltalán nincs kedvem. Attól amiket írsz, nekem is kedvem támadhatna a kardomba dőlni, de inkább elkerüllek.


Egy pillanatig se csodálkozz, hogy senki nincs veled, senki nem akar még észre venni sem. Biztos tudják már, hogy milyen vagy.


Ne haragudj! Hiába nyitottál egy újabb fórumot erről a problémádról, mert igen! Tudjuk, hogy ez már a második fórumod, ami arról szól, hogy sorvad a bőröd, akkor sem tudok veled együtt érezni. Mert nem vagy beteg, nincs semmi gondod, csak szeretnéd, hogy mindenki sajnáljon, bár nem értem, hogy az miért jó neked...

103. krisztikrisz (válaszként erre: 93. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 25. 20:28
Nekem is volt, hogy nem éreztem magam elégnek. Aztán ez változott, ahogy egyre jobban elfogadtam a hibáimat. Most már azokat is büszkén vállalom, mert mást nem tehetek. Aki meg szeret, az úgy szeret, ahogy vagyok! Ez a legfontosabb! Nem tehetem le magam a következő utcasarkon. Akkor kihozom belőle a legjobbat.
102. krisztikrisz (válaszként erre: 93. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 25. 20:22
Akkor először magaddal kell megbékélni, hogy jól legyél belül. Így talán másnak is jó leszel, vagy enélkül is.
101. pteri (válaszként erre: 96. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 25. 20:11
Veled történt valami nagy törés, ami nem az arcodon làtszik főleg, hanem a lelkedben. Lelkiismeretes segîtő tovàbbküldene orvoshoz. Nem mondtàk, hogy ez lelkibetegség, azért nem tudnak segíteni?
100. pteri (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 25. 20:00
Jó neked, hogy erre csak most döbbentél rà. Én màr 40 éve tudom, így 50 felé nem okoz meglepetést.
99. Scherlock (válaszként erre: 93. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 25. 19:55
Mindenre van kifogásod.
98. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 95. - 37e1ff8723)
2022. márc. 25. 19:51
A súlyom az normális.
97. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 89. - Channa*)
2022. márc. 25. 19:50
Nem azt akarom, csak azt, hogy ne nézzenek levegőnek az emberek. Régen nem voltam összetörve így. Csinos voltam. Én az arcom telt volt, a szemem is szép volt.
96. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 87. - Ágio8405)
2022. márc. 25. 19:49
Sok helyen voltam már.
95. 37e1ff8723 (válaszként erre: 94. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 25. 19:49
Nem vagy túl vékony?
94. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 91. - Auróra2010)
2022. márc. 25. 19:48
Nem, mert a stressz csont és bőrré tette az arcom.
93. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 84. - Scherlock)
2022. márc. 25. 19:47
ez a baj, így nincs hová mennem.
92. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 86. - Krisztikrisz)
2022. márc. 25. 19:46
Igen.
2022. márc. 25. 18:16

A szemed és a tekinteted szép ?

Ha maszkban nem voltak ilyen problémáid, hordjál mszkot !

90. Channa* (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 25. 18:15
Régebben szép voltál?
89. Channa* (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 25. 18:12
Te tényleg azt akarod, hogy minden pasi csorgassa rád a nyálát?
88. Channa* (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 25. 18:09

Ez hülyeség.

Én már szép sem vagyok (sosem voltam), csinos sem vagyok és még fiatal sem, mégis körbe rajonganak sokan, pedig még a stílusom sem túl kedves.

És még nőként is tekintenek rám, pedig már régen nem vagyok "eladó sorban" vagy miben.

87. Ágio8405 (válaszként erre: 66. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 25. 17:59
Mindnél? Többet is probáltál? Nem mindig az első válik be. Ha meg akarnál gyógyulni probalnàl másikat. Ha nem így teszel akkor ez neked valahol jó hogy így érzel
86. krisztikrisz (válaszként erre: 83. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 25. 17:49
Mármint megalázott, akiről azt hitted hogy szeret?
85. 37e1ff8723 (válaszként erre: 82. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 25. 17:49
Akkor szeresd. 😄
84. Scherlock (válaszként erre: 71. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 25. 17:47
Van egy rossz hírem: önmagad mindenhova magaddal viszed.
83. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 80. - Krisztikrisz)
2022. márc. 25. 17:47
Igen, akiről azt hittem megalázott csak.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook