Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudok túllépni!!! Aki ilyen helyzetben van írjon! fórum

Nem tudok túllépni!!! Aki ilyen helyzetben van írjon! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
22. 77dcc060d6 (válaszként erre: 21. - Enix)
2010. jan. 29. 21:36
a szívedben és a lelkedben.
21. Enix
2010. jan. 29. 21:35
mégis vele? a gondolataimban legyen?
20. 77dcc060d6 (válaszként erre: 19. - Enix)
2010. jan. 29. 21:31
Meg kell tanulnodnélküle és mégis vele "együtt" élned.
19. Enix
2010. jan. 29. 21:24
köszi a bíztató szavakat mindenkinek, de egyszer már jól éreztem magam és most megint padlón vagyok. és én annyira szeretem és ő is annyira szeretett:(
18. gigi28
2010. jan. 29. 21:23
be toppan = betoppan
17. gigi28 (válaszként erre: 14. - Enix)
2010. jan. 29. 21:18

Fel a fejel csinos vagy fiatal !

Ha eltudott hagyni, hagyni kell hagy menjen az nem is szeretett igazán .Ne bánkódj nem soká jön a tavasz a nyár egy új kaland és előbb utóbb a nagy szerelem az igazi is be toppan.

2010. jan. 29. 21:13
Sziasztok! mi 3 ávig voltunk együtt a barátommal, nem igazán volt már ez szerelem, egy fél éves szünetben megcsalás is volt a részéről, amit elméletileg megbocsájtottam,de a lelkem mélyén sosem.. Szóval februárban hallottam olyasvalamit róla,amit ő letagadott, de én másoknak hittem, és végleg szakitottam vele. persze még másnap, és egy héten keresztül kerestem,de nem reagált semmire, már játszotta a sértettet... Lényeg, a lényeg; hogy semmi kommunikáció nem volt a részünkről. én 1 hétig kerestem,ő nem reagált, utána "feladtam". rá pár hétre megismerkedtem egy sráccal, akinek én volt a tökéletes lány.. és azt hittem majd valami hasonló kialakul az én szemszögemből is; de nem. mind1, nem bántam meg,hogy 1,5 hónapot vele voltam, mert lehet szemétségnek hangzik, de volt aki elterelte a figyelmem a 3 éves kapcsolatról... Jah, és miután én szakitottam,pont ugy jött ki,hogy a legjobb bnőm is kilépett egy 2,5 éves kapcsolatból, igy volt időnk egymásra... Én azt mondom,hogy ha van olyan fiú,aki érdeklődik irántad, és szimpi, ne habozz! viszont hamar belátod majd, hogy kell egy kis szingli-lét is ;-)
2010. jan. 29. 21:07
Nekem legutóbb 7 évbe telt kiheverni. Aztán tavaly nyáron jött s ment a következő, szóval megint jön 7 év sivatag, de én már csak röhögök ezen. Adj célt az életednek, olyasmit aminek a megvalósítása csakis rajtad múlik, egyébként meg csatlakozom az előttem szólókhoz: barátok, buli, szingli lét élvezete! :) Fel a fejjel, ki a mellet, be a hasat! :D
14. Enix
2010. jan. 29. 21:04
remélem már nem sokáig kell várnom, jó nekem most egyedül, nem megyek bele párkapcsolatba. csak múljon máááár
13. 77dcc060d6 (válaszként erre: 8. - 40163fd81d)
2010. jan. 29. 21:02
Az örök kiváncsi:D miért pont addig várjon?
12. Enix
2010. jan. 29. 21:01
ezeken már túl vagyok, lefoglaltam magam, már jobb sokkal, de mégis mindig szomorú vagyok , mert tényleg sosem volt köztünk semmi probléma vagyis súlyos problémák nem
11. Enix
2010. jan. 29. 21:00
olyan sook? voltam már egyszer ilyen cipőben de akkor még kisebb vtam másabb volt.
2010. jan. 29. 20:59

Szia! Én a héten hétfőn szakítottam Bencével, mert nem nekem találták ki a távkapcsot, én is ki voltam borulva, de legalább megbeszéltem vele, hogy mi a helyes mindkettőnknek, sok idő kell mindannyiunknak, hogy feldolgozzuk a szakítást (ahogy másoknak is), de én ugy gondolom nem kéne egyből másik párkapcsba belelépni, én legalábbis így gondolom. Fogadd meg a tanácsomat, és bízd az időre, talán elmúlik a fájdalom, nem azt mondom, hogy könnyű lesz, de ha szívedre hallgatsz, később könnyebb lesz, és talán rátalálsz az igaz szerelemre! :D

Sok sikert és légy erős, mert még fiatal vagy, hogy feladd a reményt, hogy valaha szerelere találj, mert tudom, hogy sikerülni fog, csak akarnod kell!! ;)

9. Chrissy28 (válaszként erre: 1. - Enix)
2010. jan. 29. 20:59
Próbáld meg magad valamivel elfoglalni. Menj társaságba, olvass egy jó könyvet, tüsténkedj a ház körül. Nekem legalábbis főleg az utolsó segít általában. Ráadásul, jót tesz a környezetednek.
8. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Enix)
2010. jan. 29. 20:58

Kb 2010.03.11.Utána minden rendben lesz.


Addig még kibírod,ugye?:))

7. Enix
2010. jan. 29. 20:58
tudom hogy találok, járok is bulizni, meg akkor jó ha barátokkal vagyok, de annyira összeillettünk, és neki is hiányzom, de ennyi. 2 hónapja nem vunk együtt.
6. 77dcc060d6 (válaszként erre: 1. - Enix)
2010. jan. 29. 20:58
Addig ne kezdj mással(mert csömmöröd lesz csak) mig a lelked le nem nyugszik legalább annyira, hogy egyáltalán élni tudj.Min. 1 év kell ehhez.
2010. jan. 29. 20:57

az elmúlt 5 napban 3x szakítottam a barátomml...másfél éve vagyunk együtt... pénteken megcsaltam...és még azt is megbocsátotta, anniyra szeret...viszont én megmondtam neki h már nem szeretem és akarok vmit a másik sráctól..és ő is tőlem... és mégis sikerült rábeszélnie hogy folytassuk... :(

majd holnap leszek, csak ezt még megkellett írnom...bonyolultabb mint most leírtam, de inkább próbálok most aludni... :(

bár nemhiszem hogy menne.. :S :(

2010. jan. 29. 20:56

szia ..énis voltam ijen cipőben,és nekem is nagyon nehéz volt ...szerintem ez attol is függ mennyire szereted őt ..gondolom nagyon!!! de nem szabad elkeseredni ,találsz még magadnak (lehet jobbat is )!!

járj bulizni éld az életed ahogyan ő is teszi ..és meglátod nemsokára jobb lessz!!!!!!!

3. genlips (válaszként erre: 1. - Enix)
2010. jan. 29. 20:55

mennyi idő az az annyi?

nekem félév volt, mire elviselhető szintre kerültem érzelmileg

2. Reno77 (válaszként erre: 1. - Enix)
2010. jan. 29. 20:55
Akkor ha igazán beleszeretsz valaki másba. Hihetetlen, de akkor úgy elmúlik, hogy nem is jut majd eszedbe. :) Fel a fejjel, élvezd ki amíg egyedül vagy és majd jön az igazi, ha nem is számítasz rá! :)
1. Enix
2010. jan. 29. 20:53
Annyira padlón vagyok, pedig már egy jó ideje szakítottunk, vagyis elég ideje ahhoz, hogy jobban kéne hogy legyek, közben mással is megpróbáltam de nem ment, egyáltalán mennyi idő múlva lesz jobb? én türelmetlen típus vagyok, nembírom:(
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook