Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem tudja valaki, hogy a gyetet meg lehet-e szakítani? Vannak-e ennek feltételei? fórum

Nem tudja valaki, hogy a gyetet meg lehet-e szakítani? Vannak-e ennek feltételei? (tudásbázis kérdés)

7. f8db0709b8 (válaszként erre: 6. - Kovacsek niki)
2010. jan. 31. 13:18

Vannak ilyen tanfolyamok,de ez megyénként változik,igy utána kell nézni.

Tudom,hogy nem egyszerű,nekem 2gyerekem van,lehetőség itt sincs,igy már most gondolkodom mihez kezdek jövő nyáron.

6. kovacsek niki (válaszként erre: 5. - F8db0709b8)
2010. jan. 31. 10:22
Igen,dolgoztam előtte!Nem minden vágyam,hogy munkanélküli legyek,ez csak átmeneti megoldás lenne!Munkát is keresek,de 3 gyerek mellett bármilyen munkát nem tudok elvállalni(plusz nyáron még itt van a kert is,amit művelni kell),és Ajkán sok munkalehetőség sincs sajnos.Én olyan tanfolyamra gondoltam,amit a munkaügyi központ finanszíroz,mert annyit nem keresnék,hogy még egy sulit is fizetni tudjak!
5. f8db0709b8 (válaszként erre: 4. - Kovacsek niki)
2010. jan. 24. 12:21

Előtte dolgoztál,hogy munkanélkülire akarsz menni?

Viszont érdemesebb volna munkát keresni,az mellett is lehet suliba járni és a pénzed is lényegesen több lenne.

2010. jan. 24. 12:17

Sziasztok!

Köszönöm a válaszotokat!

Sajnos most olyan anyagi helyzetben vagyunk,hogy azon gondolkodtam,elmennék munkanélkülire,mert még az is több,mint a gyet!Talán elvégezhetnék egy tanfolyamot,vagy könnyebben találnék munkát.

Viszont a munkanélküli is lejár valamikor,így ha mégsem jönnének össze a terveim,akkor visszamennék gyetre.

2010. jan. 7. 15:47
Én úgy tudom ha a legidősebb gyermek betölti a 18 életévét megszűnik.Akkor már nincs meg a feltétel! /a 3 kiskorú gyermek/
2. tavaszilány (válaszként erre: 1. - Kovacsek niki)
2010. jan. 7. 13:31
Szerintem meg lehet! És nem hiszem, hogy lenne feltétel...miért akarod megszakítani?
2010. jan. 7. 13:12

Sziasztok!

Nem tudja valaki,hogy a gyetet meg lehet-e szakítani?Vannak-e ennek feltételei?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook