Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem megy el az sms.Mi lehet a baj?! fórum

Nem megy el az sms.Mi lehet a baj?! (tudásbázis kérdés)

2009. jún. 22. 14:27

Sziasztok!


Köszi a válaszokat!Nem tudtam fellépni netre,azért nem írtam vissza:(

Amit írtatok,én is végig zongoráztam,és nem lett jó.Ugyhogy bevittem a vodafonba,és kicserélték a kártyát!Azt mondták,attól lehet,hogy soha nem volt kikapcsolva.Érdemes hetente egyszer kikapcsolni,és be.Ezt az infót kaptam.Most már minden rendeben:)

2009. jún. 17. 11:02

nem elég ellenőrizni a központ számát, érdemes kitörölni, és újra beírni.

ha ezt követően sem működik, próbáld ki egy másik készülékben. ezzel kiszűrheted, hogy a kártyáddal vagy a készülékeddel van baj.

ha a kártyával, akkor hívd fel a szolgáltatót, és kérj szolgáltatás frissítést. ilyenkor ki kell majd 5-10 percre kapcsolni a telefonodat. ha még mindig nem megy a szolgáltatás, akkor kártyacsere szükséges. ez a Pannonnál díjmentes, amennyiben magaddal viszed a kártyát. a többi szolgáltatót nem ismerem sajnos.

ha a készülékkel van baj, akkor csere vagy szerviz. ha még garanciális a készülék, akkor ne felejtsd otthon személyes papírjaidat és a garanciajegyet. csak lepecsételve érvényes!!!

remélem, hogy tudtam segíteni!

amúgy ilyen jellegű hiba akkor is lehet, ha betelt az SMS memóriád, vagy ha a címzettednél gáz van. próbálj meg másik számra is üzit küldeni.

7. 99279bb06f (válaszként erre: 5. - 6bdce19b3c)
2009. jún. 17. 10:46
Hát pénz az kell hozzá, az biztos. :)
6. 99279bb06f (válaszként erre: 4. - Barbara8854)
2009. jún. 17. 10:44
Igen, a térerő miatt lehet, vagy a központ túlzsúfolt. Ha egy óra múlva sem megy el, akkor talán jelentsd a szolgáltató központba.
5. 6bdce19b3c (válaszként erre: 2. - ZSU1980)
2009. jún. 17. 10:43
ha nem előfizetéses..meg kell nézni, hogy hogyan áll az egyenleged!
2009. jún. 17. 10:42
Nekem is pont ilyen telom van de még nem volt vele probléma. nem lehet hogy térerő hiányos helyen vagy?
2009. jún. 17. 10:29
Az én telefonom az előbb ugyenezt csinált, de nekem a ki-bekapcsolás megoldotta.
2009. jún. 17. 10:20

Sziasztok!

Sony Ericsosson K770i telefonomról nem tudok sms-t küldeni.Tegnap még minden jó volt,most meg csak beteszi a kimenő üzenetekbe,és azt írja sorba állítva.:(

Ujrainditottam,megnéztem az üzenetközpont szám is benn van.Mi lehet a baj?

Valakinek van infója erről?

2009. jún. 17. 10:18
Nem megy el az sms.Mi lehet a baj?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook