Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem iszik a babám fórum

Nem iszik a babám (beszélgetős fórum)


1 2
6. 864c5534c9 (válaszként erre: 1. - Gerencsi)
2011. jan. 24. 08:36

Hát, majd ha nagyon szomjas lesz, biztos iszik..;DD

Szerintem nem kell erőltetni.

Talán a védőnőtől kérdezd meg, ő biztos jobb tanácsokat tud adni...


Én is szoptattam (szoptatom még mindig), de nekem elfogadta a cumisüveget is mellette, bár én az elejétől kezdve adtam neki...;D

2011. jan. 24. 08:31

Biztos, hogy szomjas?

Az én kisfiam nyáron a legnagyobb melegben volt fél éves, még sem ivott vizet. Aztán úgy 10 hós kora óta egyre többet iszik. Pár nap múlva 2 éves lesz és napi 6-8 dl iszik. Persze még szopizik napi 2 alkalommal.

2011. jan. 24. 08:29
kérj védőnő segítséget...
2011. jan. 24. 08:28
Gyakran próbáltasd inni,de ha még gyakram szopizik akkor nem lesz gond!Sajna ezekhez a dolgokhoz kitartás kell!!
2011. jan. 24. 08:27
elfelejtette, hogy hogyan kell. meg lehet tanítani, szép lassan belejön a pohárból való ivásba.
2011. jan. 24. 08:24
Sziasztok! A kislányom 6 hónapos. Még mindig szoptatom, de mellette már szépen eszik főzeléket, gyümölcsöket, zöldségeket. A problémám az, hogy inni egyáltalán nem akar, vagy nem tud. A cumisüveget soha nem fogadta el - anyatejes baba lévén -, a védőnőnk szerint ezt már ne is erőltessük. A csőrös pohárral ugyanez a helyzet, sőt, az még úgy sem kell neki, mint a cumisüveg. A kis kanálból kiköpi, legjobban talán az egyszerű kávéscsészéből tudna inni, de egy-két korty után vagy félremegy, vagy tiltakozik. Egyébként teát és babavizet próbálnék adni neki, de úgy vettem észre, nem az ízekkel van baj, hanem a technikával.Hogyan próbáljak meg neki több folyadékot adni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook