Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem iszik a babám... fórum

Nem iszik a babám... (beszélgetős fórum)


2012. jún. 19. 14:54

Köszönöm szépen!

Naponta 4-5-ször iszik 180 ml tápszert, és egy adag gyümölcsöt eszik meg. :) Most kínálgatjuk még vízzel, meg veszünk neki babateát, hátha az bejön.

Így viszont kevésbé aggódom!

Köszönöm!

9. Cippora (válaszként erre: 1. - Kacsa118)
2012. jún. 19. 11:05
Az enyém sem itta,de ha 4-5-ször iszik tápszert egy nap,akkor nem gond.Próbáld meg fecskendőből adni neki,hátha úgy elfogadja.
8. gkreka (válaszként erre: 2. - Kacsa118)
2012. jún. 19. 09:45

Gondolom gyümölccsel kezdtétek a hozzátáplálást. Szerintem a tápszer mellett, az kielégíti a folyadékigényét.

Nyugi! A gyerekek ösztönösen tudják mi a jó nekik. Amíg mi, felnőttek, el nem rontjuk őket ;)

2012. jún. 19. 09:18
A fiam tíz hónapos és még mindig nem tudtam rászoktatni az ivásra.Még mindig szopizik és ez elég folyadék neki.Próbálok neki több leveskét,gyümölcsöt adni.Nálunk a babáknak való gyümölcslé jött be,akkor vetten neki,mikor nehezebben volt a széklete.Azt szerette.A DM-ben vettem.Estleg próbáld azt.
2012. jún. 19. 09:13
Nyugodj meg! Az én kislányom 5 hós,anyatejes és eddig bárhogy próbálkoztam nem fogadott el semmit (anyatejet,vizet) cumisüvegből! Vasárnap utaznunk kellett ebben a hőségben,nagyon megizzadt, megkínáltam vízzel és azonnal megivott 0,5dl-t! A babák tudják,hogy mi kell nekik! Ha nem iszik akkor az azt jelenti,hogy nem szomjas! Elég folyadékhoz jut a tápszerből! Ja a kislányom tegnap már nem ivott,mert nem vittem melegre:-)))
2012. jún. 19. 09:11
Lehet egy kicsit több és hígabb tápszert adni neki.
2012. jún. 19. 09:05
Ha bőven iszik tápszert, nem lesz semmi baja. Viszont jó próbálkozni mással is, hogy szokja.
3. KovácsnéRami (válaszként erre: 2. - Kacsa118)
2012. jún. 19. 09:04
Hányszor iszik tápszert és mennyit?
2012. jún. 19. 09:00

Sziasztok!

Kisfiam 4 hónapos, tápszeres. Hozzátáplálást már elkezdtük. Viszont az a gondom, hogy nem hajlandó inni. Sem vizet, sem ivólevet... Tanácstalan vagyok! Ebben a melegben kellene!!!! :(

2012. jún. 19. 08:59
Nem iszik a babám...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook