Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Nem harcolnak" értem fórum

"Nem harcolnak" értem (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
6. 17edc27aec (válaszként erre: 1. - 964cabf942)
2012. jún. 21. 10:36
Bocs, hogy ezt mondom, de lehet nem vagy olyan nagy szám, hogy harcolni kellene érted.
5. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1. - 964cabf942)
2012. jún. 21. 10:35

Harc? menjenek le pincsikutyába,és könyörögjék vissza magukat valamibe,ami nem is volt,és nem is biztos,hogy jó lett volna?van eszük,jól teszik.

Harcolni,ahogy mondod,sztem értelmes ember akkor szokott,ha tudja,hogy volt egy jó kapcsolat,és azt próbálja visszacsinálni,tehát mind2 részről voltak stabil érzelmi alapok.

Itt meg egyszerűen vissza lettek utasítva.

4. 130454e42d (válaszként erre: 3. - 9f98008a3b)
2012. jún. 21. 10:35

Sértett önbizalom?

A pasik korrektek voltak, tiszteletben tartják a nő döntését, nem látok problémát.

2012. jún. 21. 10:34

Pfff! :)


"ezek pár hetes ismeretségek"


Bocs, de mit vártál?

Ezek még csak kapcsolatnak sem mondható valamik!


Amúgy mit kell ezen megbeszélni???


Ha nem is volt jó, akkor most tényleg mi a probléma!???? :o)

2. Macskanita (válaszként erre: 1. - 964cabf942)
2012. jún. 21. 10:33
Ha engem elküld valaki, nemhiszem hogy utána keresném, pláne ha nem alakultak ki még érzelmek részemről. szerintem ez az egyszerű oka van a dolognak. Valószínű, már másfelé kacsingatnak-
2012. jún. 21. 10:31
Utóbbi hónapokban megismertem két férfit, de el is küldtem, mert nem tudtam volna velük elképzelni utóbbinak a csókjai sem estek jól. Az bánt, hogy nem "harcolnak". Elmondják vagy leírják, h nagyon sajnálják, mert komolyan gondolták és különlegesnek, ilyenolyannak tartanak ... de tiszteletben tartják a döntésem. Persze ezek pár hetes ismeretségek és mielőtt nem dobom be a törölközőt naponta 2x is keresnek meg mindig találkozni akarnak. Ezért furcsa, hogy akkor, hogy tudnak ilyen könnyen beletörődni. Tudom, h igazuk van, de furcsa, h nem mondják beszéljük még meg meg ilyenek. Eddig 1 mondta, de az fél évig ismert az lehet más volt...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook