Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem értem, mit "eszik rajtam" az a férfi. Öreg is vagyok... fórum

Nem értem, mit "eszik rajtam" az a férfi. Öreg is vagyok... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

12. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 15. 20:14

Nem tudom, hány éves vagy, és miért érzed magad öregnek. Vannak, akik már 40 felett kicsivel öregnek érzik magukat. Megjegyzem: rosszul teszik.

Szóval az, hogy idősebb vagy, mint a pasi, az semmit nem jelent. Sok ilyen pár van, mégsem gond.

Örülj neki, ha az a férfi elfogad téged úgy, ahogy vagy!

Betegségeddel, kövérségeddel együtt. Az is lehet, hogy csak te látod magad kövérnek, neki pedig pont jó vagy így, ahogy vagy.


Sokan örülnének annak, ha elfogadnák őket egyszerűen olyannak, amilyenek. Inkább érezd magad szerencsésnek, hogy te így kellesz neki. Valamit csak „eszik rajtad”. 🙂

11. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 15. 19:50
Ne gondolkodj ilyeneken, csak élvezd!
2023. márc. 15. 19:33
Nem kell mindig mindent érteni. Ha tetszik, fogadd el és örülj neki, ameddig tart.
9. libikóka (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 15. 18:34

Erre való az anonimitás,,de végül is mindegy.

Fogadd szeretettel amit kapsz,,és viszonozd is így,,ne töprengj rajt örülj neki:))

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Tulipán***)
2023. márc. 15. 18:18
Bocsáss meg, de nem szeretnék elárulni magamról semmit.
2023. márc. 15. 18:07
megkérdezhetem hány éves vagy és hány éves ő?
6. Főnix3 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 15. 17:43

Egyél csokit, és gondolj arra, hogy milyen értékes ember is vagy. Mindenkinek vannak hangulat ingadozásai, de ne engedd felülkerekedni, mert tudnod kell, hogy még egy olyan ember nincs, mint te.

Kidobott idő, ezen gondolkodni! Ha ilyen van, gyere beszélgessünk, vagy vegyél egy könyvet a kezedbe, ülj egy kád meleg vízbe és elmúlik. :)

Mi tesz boldoggá? Mi csal a szádra mosolyt? Told el a negatív gondolatokat, mert nincs idő erre. :)

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Főnix3)
2023. márc. 15. 17:39
Általában így vagyok. De nem mindig. Időnként elkap a hiabavalóság, értéktelenség érzése.
2023. márc. 15. 17:35

Nem mindenki tudja értékelni azt amije van ,és akije van. Az emberek jelentős része bele sem gondol, hogy milyen jó dolga van. Mert valaki várja haza,átöleli.szereti. Sokaknak fel sem tűnik mekkora ajándék ez.

Az, amit most írtál,kiírtál, azt otthon biztos érzik. Adj hálát azért, hogy még nem pattant meg mellőled!

Majd nézz a tükörbe és lásd te is meg magad.

Ő lát téged, nem a hibáidat, hanem a hibáiddal együtt téged lát!

Tedd meg azt a szívességet neki, magadnak, nektek, hogy nem gyártasz mérget a kapcsolatotokba, tiszteld,szeresd magad, mert kitudja mikor lesz itt az út vége és bánni fogod,hogy ilyen butaságokra pazaroltad el az életed egy részét!

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2023. márc. 15. 17:19
A személyiségem sem igazán különleges. Még hisztis is vagyok időnként.
2023. márc. 15. 17:13

Lehet neki sincs vagyona, a tiéd még mindig több, tudod a rezsiköltség most sokat nyomhat a latban.

Oké, meg ne sértődj!

A személyiséged is elvarázsolhat valakit.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook