Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem értem, mi történik fórum

Nem értem, mi történik (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
53. 91d4989ab9 (válaszként erre: 50. - Ht keksz)
2012. júl. 23. 19:27

azért durva hogy egy ilyen semmi pasira is két nő vágyik:D minimum:D


figyi ha téged szeretne veled lenne, nekem ez az elvem, mármint megmondta volna a nejének hogy szeva

52. 91d4989ab9 (válaszként erre: 47. - 9f86e86d50)
2012. júl. 23. 19:22
te birka nyájad neked van, neki max kondája lehet ha már malackodunk, tegyük alaposan:DDDDDD
51. ht keksz (válaszként erre: 49. - 2a69f78972)
2012. júl. 23. 19:20

Azt is tudom,hogy ez lelkileg okozott neki gondot.

Mást sem hallottam, csak,hogy nincs munka, nincs bevétel.

Ha hívták,jobb kedve volt, ha nem dolgozott letargiás volt.

50. ht keksz (válaszként erre: 49. - 2a69f78972)
2012. júl. 23. 19:18

Május óta dolgozgatott, de az nem állandó.

Most lenne,aki alkalmazza, de még várnak a munkaügyi kp, elbírálására.

Eddig pedig ( 2 éve) nem talált.Dolgozott ugyan,d e az tényleg kevés, annyira volt elég,hogy valamennyit haza adott,feltöltötte a telefonját, és tankolt az autóba.

49. 2a69f78972 (válaszként erre: 48. - Ht keksz)
2012. júl. 23. 19:07
Mi az oka, hogy nem dolgozik ???
48. ht keksz (válaszként erre: 45. - Szafaripók)
2012. júl. 23. 18:56

:)


Biztosan hülyének fogtok nézni, de én keresem magamban is a hibát.

Most én is elvonatkoztatnék a szeretősditől.

Pénteken amit kapott tőlem ,ahelyett,hogy örültem volna neki(pedig vacsorával is készültem)még itthon, aztán elbattyogott,és telefonon még mondtam a magamét.

Azt,,amit ti is irtatok már ezekkel a kapcsolatokkal kapcsolatban(jellemtelenség..)

még a nejét is megvédtem. Na ,ekkor kifakadt,hogy én elmondom mindenféle szar embernek, védjem csak meg a nejét...,meg,hogy elmegy felettem az idő, meddig várjak még rá..és ő ezekre még mindíg azt mondta, nem érdekli ,mit gondol a neje,megérdemli,hogy eltartsa,és azt nézzem,velem hogy bánik,mennyire szeret,hogy mindíg simogat,és,hogy ő ma is örömmel jött hozzám,és mit kapott .

Szerintem ez pl, totál megalázó, megsemmisítő.

ideges is volt miatta, de nem bántott.

Másnapra megrázta magát, bejelentette,hogy jön, hoz sütit,amit az anyukája küld.

Aztán tegnap megint robbant a bomba, és már nem bírtam vele, totál kifordult magából,és csak azt mondogatta,hogy neki elege van a vitákból, mindíg veszekedünk, ő elmegy.

Pedig tegnap is szívesen jött, szeretgetett,csak én rágtam be megint.

És ezek a dolgok sajnos,mindennaposak( mindenhetesek lettek). Ez előtt egy héttel békéltem meg vele,4 napig nem vettem fel neki telefont.

Elutaztunk, azt sem tudta megkérdezni, oda értünk-e,mert elzárkóztam.

Utána,mikor haza értünk dobtam egy sms-t, és azt sem tudta,hogy szaladjon.

Ő mindíg szívesen örömmel jött,én meg sokszor így fogadtam.

Szokta mondani,már fél felvenni a telefont,nem tudja,mi vár rá.

Ezekbe únhatott ő bele-gondolom-

Mentségemre legyen mondva, ezeket a kiborulásokat az okozza nálam,hogy bizonytalan a helyzet,nem tud dönteni.

én meg járom körbe ezerszer a dolgot,ő meg csak ugyan azt mondja, nem keres,nem tudnánk megélni, nem akar a nyakunkon élni, és attól is fél,hogyan működne., na meg a gyerekek, akiket azért most már szerintem kezd megszokni.

És ez a veszekedősdi,amitől szintén tart, hogy ha együtt élnénk,és ez lenne, ő elmenekülne.

Valahol neki is lehet igaza.

Én akármit mondtam rá, akárhogy bántottam, másnap ugyan úgy ott volt,szeretettel fordult felém.

És igen, van az az oldala is,amikor eltelik egy nap,és csak este hív,mert nem szabad- és én akkor mondok mindent,mert már elfogyott a türelmem, mert azt hiszem, az egyenesen arányos azzal,hogy a nejét szereti,és nem engem.Holott ő most is tartotta magát ahoz,hogy "viselkednie " kell valamilyen szinten,ha nem akar otthon balhét,és nem döntötte el,hogy mer-e lépni, vagy nem.

Pedig meddig tartana neki oda vágni, hogy maradok itthon-akár haragjában is- ezt tegnap sem mondta.

????????????????????????

2012. júl. 23. 15:56

A robot dolga a szolgálat. A robot nem beszél, nem érdeklődik, nem érez. Szolgál. A droidok olyan érzelemmentes lények akik kiszolgálják azokat a szükségleteket amik az élethez kellenek.


Jelen társadalmunk, országunk, nemzetünk a magyar, ahol az elfogadott házassági kötelék az egynejűség.

Ebben a kultúrában nevelkedtünk, és manapság ezt nem tiszteljük. Elvek nélkül nem lehet elvekről beszélni. Ez nem sárdobálás hanem:


Annak idején belementél Te is a dagonyába egy kis malackodásért. Csalogattad a kiskondást, mert tetszett a hurkája kolbásza. Az éhes makk megtalálta személyedben a disznócskáját.:)

Csakhogy neki otthon is van ám nyája, és eszébe sincs cserélni, jól jön neki néhanapján a vadkanhusi. :) Előttem már sokan elmondták, önként mész így a vágóhídra... :)

46. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - Ht keksz)
2012. júl. 23. 15:53

Nem értelek!


Ha képes lennél cirkusz nélkül kezelni ezt a kapcsolatot, akkor kellemes időtöltés lenne számodra, a szaros gatya mosása és egyéb hétköznapi gondok nélkül.


Vagy az olyan vonzó, hogy ezentúl te szeretnéd eltartani?...miközben melletted máshoz járna szexelni.

Mert az ilyen pasi nem változik.

2012. júl. 23. 15:51

Hú, lehet, nem kéne leírnom, mert mindenki engem fog utálni, DE...

Én valahol nagyon is megértem a pasidat.

Az más lapra tartozik, hogy szeretőnek tart téged, van családja, stb. Ez az én normáim szerint egyik fél részéről sem tisztességes (se az övéről, se a tiédről).

Azt azonban megértem, ha a pasid így viselkedik. Nem olvastam a naplód, de szerintem nem kell téged sajnálni a legutóbbi miatt.

Elromlott a bicajod, átment megjavítani, te meg azt mondod neki, ráért volna még. Én a helyedben azt mondtam volna, köszönöm, hogy segítesz.

Tudod, egyszer vittem valakinek epret, mert szedd magad akció volt, és kért 1 kg-t ő is. Vittem neki egy egész kosárral, és nem kértem az árát. Annyit mondott, "megmoshattad volna". Szerinted?? Nekem a te történetedről ez ugrott be. Annyi minden miatt össze lehet veszni, de ha valaki segíteni akar, azt köszönd meg.

Megnéztem, mióta írod a naplódat, elég régen. Tényleg jó ez az áldozat szerep? Szereted, nem akarod elengedni, ok. De akkor ne sajnáltasd magad egy olyan helyzet miatt, amit magadnak teremtettél. Ő is szeret? Épp elég idő telt el, hogy bebizonyítsa. Nem teszi? Mire vársz? Ott van a saját családod, a gyereked, nem érdemelne meg ő is egy biztonságos, kiszámítható helyzetet? Ha arra vársz, hogy ő lépjen, rendben - de meddig akarsz erre várni?

44. 4244093cd0 (válaszként erre: 24. - Ht keksz)
2012. júl. 23. 15:45

Szerintem az igazi megoldás ,vagy döntés a te kezedbe van igazán.

Egyszerűen nem is értem ,miért tőle vársz bármit is ,hogy válzozzon?

Ha változást akarsz ,akkor változtass te magad.

43. bbyke (válaszként erre: 42. - 3da8f53e4a)
2012. júl. 23. 15:15
Hát a felesége tartja el... vagyis erre hivatkozik. :) Meg hogy a felesége amúgy kedves hozzá, jól megvannak együtt, nincsenek viták stb.
2012. júl. 23. 14:53

...és miért is nem válik el?

Mi az ami még mindig visszahúzza a feleségéhez?

41. 91d4989ab9 (válaszként erre: 39. - Ht keksz)
2012. júl. 22. 22:39
nincS iS féRjEm:) ne FéltS én tudom hogY mit akArok:)
40. bbyke
2012. júl. 22. 22:36

Ne haragudj, de kb. úgy viselkedsz, mint egy tini. Ez a pasi csak KIFOGÁSOKAT keres, eszébe sincs változtatni dolgokon... nem hiszem el, hogy van olyan nő - márpedig van, TE - akinek több mint 3 év után a tények ismeretében ne szállt volna fel a rózsaszín köd......

Hazudik a feleségének, hazudik neked is. Eleve csak abba gondolj bele, hogy milyen ember az, aki ezt éveken keresztül tudja csinálni? Ha együtt is fogtok élni valaha is (bár erősen kétlem!), akkor ugyanarra a sorsra fogsz jutni, mint a felesége.

39. ht keksz (válaszként erre: 38. - 91d4989ab9)
2012. júl. 22. 22:36
Remèlem igy már nem gyanús O:-)
38. 91d4989ab9 (válaszként erre: 36. - Sötét_hercegnő)
2012. júl. 22. 22:33
a feleség tartjA el A pASit:)
37. 91d4989ab9 (válaszként erre: 33. - Ht keksz)
2012. júl. 22. 22:30

ok, nézz magadbA, mit AkArsz? AkArsz a Szeretője lenni? neje akArSz lenni? vagY elfelejteni AkARod?



hA mindent átgondolsz és erre tudSz VálaSzolni cSAk utánA tudod vele megoldAni a DolgaiDAt

2012. júl. 22. 22:29

Írod.: "és még mindíg az a fontos, hogy otthonról el tud-e szabadulni kis időre". Nem olvastam a naplódat, ezért nem tudom, milyen régóta van viszonyotok, de akár érdekli, akár nem, hogy ki lát titeket, de ha a feleség nem tud rólatok, akkor azért otthonról biztos nem úgy jön el, hogy "szervusz drágám, most lelépek hétvégére a szeretőmhöz, majd jövök". Szóval bármennyire is beilleszkedett közétek, neki még van felesége és egy másik otthona. Persze, az elég érthetetlen, hogy miért nem válik el, ha nem szereti azt a nőt..

Amelyik pasi leváltja a feleségét, az ugyanezt megteheti a szeretőjével is, és bármely másik nővel. Lehet, hogy találnál te szabad férfit is, nem is egyet, és akkor nem lenne probléma, hogy mikor tudtok találkozni vagy hogy van-e valakije akihez igazodnia kell.

35. 91d4989ab9 (válaszként erre: 32. - Ht keksz)
2012. júl. 22. 22:28

vAlószinüleg otthon szarul érzi magát, és már nálad is, menekül a felelősség alul



tuti hogY azon van hogy új nőt keressen, helYetted de vAlóSzinű hogY nem tAlál


nincS egY képed róla?

34. c22ca7f12f (válaszként erre: 28. - 91d4989ab9)
2012. júl. 22. 22:25
ott a pont
33. ht keksz (válaszként erre: 31. - 91d4989ab9)
2012. júl. 22. 22:25
Ez nem ennyire fekete vagy fehér.Tudom.
32. ht keksz (válaszként erre: 28. - 91d4989ab9)
2012. júl. 22. 22:23

Elég éles kritikával illettem egyébként, fel is háborodott,hogy mindneféle sz embernek elhordtam,pedig nem, csak már majdnem megvédtem a nejét több okból is.

Na,akkor jött az,hogy semmi közöm az egészhez,hogy ő mért tartatja el magát, érezzek csak együtt a nejével..megsértettem a büszkeségét, annyi bizonyos.

Erre mondtam én,hogy amig ide jársz a családomhoz, jogom van kérdezni,és felelős vagy értem is.

Erre ma szépen jókedvűen jött, az anyukája küldött vele sütit-nekünk-.. aztán újból belém jött a "bogár" és jött azzal,hogy elege van a kérdésekből,meg lazítani kéne, aztán ezt módosította, de nagyon csúnyán beszélt velem,hogy neki elege van.

31. 91d4989ab9 (válaszként erre: 29. - Ht keksz)
2012. júl. 22. 22:20
AmugY meg meg iS mondtA neked:) ha bAlhézol Akkor hazamegy inkább dgni:)
30. 91d4989ab9 (válaszként erre: 29. - Ht keksz)
2012. júl. 22. 22:18

korrektség? és szerető? ezt a két szót egy lapon sem lehet emliteni


ha a pasid korrEkt lenne szolt volnA A nejének amikot tégeD megkivánt hogy AnYuka lApátvAn szeva:D



ettől a férEgtől ne várj korrEktséget, mert a Szót Se iSmeRi:DDDD

29. ht keksz (válaszként erre: 27. - 91d4989ab9)
2012. júl. 22. 22:16

A korrektség kijár mindenkinek,akkor is ha szerető,akkor is,ha nem.

Sőt, a szeretőnek következmények nélkül meg lehet mondani,nem ?

2012. júl. 22. 22:15
egyébként az a pasi akit szeretőnek meg tudsz szerezni az olyan is, téged is ugyanúgY megvezet mint a nejét, ezt gyakorolta be általad, ne lepődj majd meg ha lecserél másra
27. 91d4989ab9 (válaszként erre: 24. - Ht keksz)
2012. júl. 22. 22:12

dehát csak egy szerető vagy, ne balhézz


az az asszony joga


ha én pasi lennék és ilyen ganyé lennék, hogy lenne nejem meg szeretőm is, én mindig ott lennék épp ahol nyugi van

26. ht keksz (válaszként erre: 21. - 91d4989ab9)
2012. júl. 22. 22:10
Ez aranyos.
25. ht keksz (válaszként erre: 23. - C22ca7f12f)
2012. júl. 22. 22:09
Én sem.. tudom,időnként zavaros,ahogy bennem is az minden.
24. ht keksz (válaszként erre: 22. - 2a69f78972)
2012. júl. 22. 22:08

Ezernyi..

Amit ez a helyzet szül és azzal kapcsolatosak.

Tudod, itthon a 2 gyerekem, négyesben beszélgetünk, mint egy család.

Örülök,mert ez is egy lépcsőfoknak beillett.Indulok dolgozni , elkísér, gyalog nem foglalkozik vele,ki lát..

Másnap jön,hogy megszereli a biciklimet.

Mondom,ráér a hétvégén is.

Erre ő,hogy akkor nem lesz szabad.

És bedurran az agyam.,hogy ide jár, szinte itt él,

és még mindíg az a fontos,hogy otthonról el tud-e szabadulni kis időre.Fáj egyszerűen. És ha felhozom,tiszta ideg lesz,hogy balhézok.

Persze,mert nekem is sok,hogy nem dől el a dolog valamerre végre.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook