Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem értem már őt. Évek óta annyira jól kijövünk egymással,... fórum

Nem értem már őt. Évek óta annyira jól kijövünk egymással,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 15. 17:19

Akkor mi a viharból gondolod, hogy annyira jól megvagytok?

Nem így nyitottál, amit most leírtál.

2023. márc. 15. 11:30

Van egy magyar közmondás:

"Ne fuss olyan szekér után, amelyik nem vesz fel"

2023. márc. 15. 08:46
Ő meg kötöttséget nem akar. Igy tud másokkal is találkozni és csinálni ami jól esik. Ez ilyen egyszerű. Annyira nem szeret és nem akar téged, hogy a kényelmét a függetlenségét feladja. Bármilyen rosszul hangzik van ilyen.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 5d8fd6c5cb)
2023. márc. 15. 07:32
Nem a papír a probléma. Hanem az, hogy együtt se vagyunk. Kb egy éve mondta ki, hogy többet akar, de azóta se történt semmit. Ő állítólag mással van, én másokkal találkozgatok, majd hetente 1x hozzávágjuk a másikhoz, hogy a büszkeség miatt nincs köztünk semmi, és megyünk tovább.
2023. márc. 15. 01:36
ha boldogan együtt vagytok,akkor nem mindegy, hogy van róla vagy nincs róla papírod?
2023. márc. 15. 01:14
Miért élsz évek óta olyan kapcsolatban, ami nem felel meg neked?
2023. márc. 14. 23:50
Lassan 13 éve kezdtem laza kapcsolatot a legjobb barátommal, amolyan barátság extrákkal. Azóta házasok vagyunk és van egy kisfiúnk. Ma a legjobb barátom, szeretőm és a legjobb apa. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook