Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem értem a menyemet. Elégszer, elég változatban tudattuk... fórum

Nem értem a menyemet. Elégszer, elég változatban tudattuk... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
175. gigi> (válaszként erre: 156. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 19:03
Undorítóak vagytok! 🤮
174. 8d00a82c06 (válaszként erre: 172. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 19:02

Legyèl is nyugodt!

Savanyodjatok tovább a gusztustalan kislányoddal!

173. vigyefene (válaszként erre: 172. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 19:00

"A férfiakat a nők meg tudják hülyíteni."

Van amelyiket.

172. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 168. - Semleges)
2022. nov. 26. 18:58

Nyugodt vagyok, mert nincs igazatok. Tudom, hogy attól nem leszek rossz ember, pláne anya és nagymama, amiért átlátok egy pénzéhes nő tettein.

Hogy a fiam nem látja, az nem újdonság. A férfiakat a nők meg tudják hülyíteni.

171. New(l) (válaszként erre: 169. - Semleges)
2022. nov. 26. 18:52

Egyre lehetetlenebb dolgokat ír, hogy kiverje a biztosítékot.

Sóval kéne behinteni ezt a vallomást is.

2022. nov. 26. 18:51

Borzalom, förtelem...........

Elmehetnél egy kínai festőhöz modellnek, azok festenek ilyen sárkányokat.

169. semleges (válaszként erre: 163. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 18:49

Mire kérnétek a fiadtól pénzt?

Ő kérheti, sőt követelheti mert az örökségébe laktok.

2022. nov. 26. 18:48
Troll vagy, amit itt hideget, meleget kaptál azt nem lehet ilyen nyugodtan kezelni. Nem értem.
2022. nov. 26. 18:44

Ez még trollkodásnak is rossz.


Ugye nem igaz az egész?


Milyen anya és nagymama vagy te? Nem dobban meg az anyai és nagyanyai szived?


Ha ez igaz, egy nagyon jó ügyvédet kivánok a fiadnak.

166. Channa* (válaszként erre: 156. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 18:36

'Eleve: nincs a menyemmel közös család, mivel sosem fogadtuk be.' Kedvesek vagytok.


'A lányommal sosem állhattuk, hiába próbált beilleszkedni.' És a menyed a hülye?


'Még ha a fiam miatt úgy is tettúnk, mintha, a háta mögött kinevettük, kifiguráztuk.' Hazug disznók!


'Nem bírjuk azt se, ahogy beszél, egyáltalán semmi jót nem találtunk benne 25 év alatt.' Vén banyák! Igen, a lányod is förtelmes nyanya


'Annyi bátorsága sem volt, hogy amig idejártak, ne kisérje el a fiamat.' Pont, hogy merész. Le a kalappal előtte!


'Pedig a lányom kérdezte, hogy minek jár ide, mit vár ettől?' Rohad nagy bunkót sikerült nevelned! Büszke lehetsz rá!


'Azt mondta, hogy mert egy családnak össze kell tartani.' Milyen igaza van! De veletek!? Ti nem család vagytok, hanem egy idióta pár.


'Én a lányommal össze is tartunk, de ő nem kell, nem és nem. És a fiam sem, ha másként nem megy.' Persze, hogy összetartasz a lányoddal. Pont olyan hárpia, mint te. Pedig azt szokták mondani, hogy két dudás egy csárdában...De te biztos bírod, ha benyalnak neked.


'A gyerekei meg vagy a fiamtól vannak, vagy nem, ki tudja azt?' Gondolod, hogy a dagad és ronda menyed kell másnak is? Akkor még sem olyan dagadt és ronda?


'A nagyobbik abszolút nem is hasonlít a fiamra.' Én csak bízok benne, hogy a postásra hasonlít és nem rád vagy a kedvenc lányodra. Nehogy már olyan gusztustalan kinézete legyen egy gyereknek, mint amilyenek ti vagytok!

165. 8d00a82c06 (válaszként erre: 163. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 18:35
Nagyon sötèt vagy,erre büszke lehetsz!
164. New(l)
2022. nov. 26. 18:33

Troll, méghozzá visszatérő.

Csepp esélyt adtam, hogy nem, de a "kifigurázásnál" biztossá vált. Régebben volt itt akinek ez volt a szava járása.

Ne idegeskedjetek rajta, ez a cél.

Még az is sejthető, kiket akar ezzel heccelni.

163. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 159. - Channa*)
2022. nov. 26. 18:31

A lányom együtt dolgozik a férjével, nem csak kihasználja.

Nagyon jól megvannak együtt.

A férje tette be a készbe a fenekét, amikor ideköltözött.

Mert a lakást otthagyta a volt nejének, meg a gyereknek. Úgyhogy nincs igazad.

A lányom első férje kevesebbet keresett, mint a lányom, és utólag kiderült, hogy rengeteg tartozást halmozott fel mindenhol. A lányom meg kihajította, jól tette!

Nem mi vagyunk pénzéhesek, mi nem kértünk a fiamtól egy fillért se, ő se követelőzzön!

162. nilem023 (válaszként erre: 156. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 18:30

Csak olvasom és olvasom amiket írsz és nem hiszem el….. Egy anya hogy tud így érezni a fia iránt csak mert nem úgy választott ahogy ő elvárta volna. Nem szakad meg a szíved hogy ilyen viszonyban vagy a gyerekeddel?Ha jól értelmezem 25 éve a családotok része a menyed és még mindig így viselkedtek…. Nagyon nem irigylem szegényt.

Ne adja isten de ha a lányod előbb meghal mint te kire számíthatsz majd utána. Akár mennyire jóban vagy az unokákkal nekik sem az az életcéljuk hogy melletted legyenek 0-24-ben. Tanulnak, családot alapítanak és lehet ők is elköltöznek nagyon messze tőled.

Nagyon sajnállak hogy így érzel es hogy kő van a szíved helyén.

2022. nov. 26. 18:29
Elbaszt*d a gyerekeid életét. Mindkettőét. Lehet megvan mindene a lánynak, de akkor is elb*sztad az életét. Végérvényesen. Én csak sajnálni tudlak. Szánalomra méltó ahogy élsz. Meg gondolkodsz. Egy lyukas forintot nem ér az életed.
160. gyöngy:) (válaszként erre: 159. - Channa*)
2022. nov. 26. 18:26

Olyanok, mint Hamupipőkében a gonosz mostoha meg a lánya.

Csak nehogy még lencsét kelljen válogatniuk!

Bár inkább sokkal rosszabbak.

159. Channa* (válaszként erre: 130. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 18:22
Jól menő vállalkozó? Pénzéhes dög. Kihasználja a szerencsétlen pasit. Beteszi a fenekét a készbe. Kapzsik vagytok, szívjátok mások vérét és ti mertek másra ilyet mondani?
158. Channa* (válaszként erre: 117. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 18:17

Annyira, de annyira írnék trágár szavakat, de nem vagyok benne rutinos.


Megint csak remélem, hogy az ügyvéd felvilágosította a fiadat arról, hogy hiába írattad rá a 75%-ot a lányodra, mert abból neki akkor is jár, ha ezt tetted. Hiszen, bizonyítható, hogy az apjukkal közös volt a házatok és bizony jár neki az örökség az apja és 'anyja' után is. Igen, 'anyja', mert nem tekintelek anyának. Te minden vagy, csak anya és nagymama nem.

157. 8d00a82c06 (válaszként erre: 156. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 18:17

Na,már r.banc is???

Mèg valami? 🤣🤣

2022. nov. 26. 18:15

Eleve: nincs a menyemmel közös család, mivel sosem fogadtuk be.

A lányommal sosem állhattuk, hiába próbált beilleszkedni. Még ha a fiam miatt úgy is tettúnk, mintha, a háta mögött kinevettük, kifiguráztuk. Nem bírjuk azt se, ahogy beszél, egyáltalán semmi jót nem találtunk benne 25 év alatt.

Néha látszott, hogy tudja.

Mégis törleszkedett, ettől csak szánalmasabb volt.

Annyi bátorsága sem volt, hogy amig idejártak, ne kisérje el a fiamat. Pedig a lányom kérdezte, hogy minek jár ide, mit vár ettől?

Azt mondta, hogy mert egy családnak össze kell tartani. Én a lányommal össze is tartunk, de ő nem kell, nem és nem. És a fiam sem, ha másként nem megy.

A gyerekei meg vagy a fiamtól vannak, vagy nem, ki tudja azt?

A nagyobbik abszolút nem is hasonlít a fiamra.

155. Channa* (válaszként erre: 98. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 18:09

Remélem az ügyvéd felvilágosította a fiadat, hogy az örökségét nem írathattad át a lányodra, csak akkor, ha lemondott róla.


Persze, hogy nem nyitja rád az ajtót se, ha ilyen görény vagy vele és a gyerekeivel.

154. 8d00a82c06 (válaszként erre: 152. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 18:08

Te vagy a szánalmas!!

Ha igaz: eldobod a gyereked,unokáid,nem fizeted ki a jussát.

Szegèny csaj meg próbálna nyugalmat a családban.

Nem a pènzèrt,hanem a fiadèrt.

Gondolod,hogy a csajnak nincs tőled hányingere? Dehogy nincs! Tőled kinek ne lenne?

Itt ti ketten a leányoddal vagytok a leghülyèbb pènzèhesek!

153. Channa* (válaszként erre: 85. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 18:05

Ez követelődzik?

Ezt a valamit te szülted, te nevelted és azért olyan, amilyen.

3 évvel a z apja halála után? Hát elég türelmes volt szerintem.

Mi a szüleink temetése előtt lerendeztük ezt és nem is volt marakodás.


Takarodjon!? Remélem ő is hasonlókat mondott neked.


Juj de gusztustalan vagy.

152. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 149. - K-né Zsóka)
2022. nov. 26. 18:02

Nem szórakoztató ezt a sok hazug, álszent reakciót olvasni.

Mert arra senki nem reagált, ami a lényeg: ki hivogatná az anyósát, akiről tudja, hogy nem szereti őt?

Inkább a menyem a szánalmas, mert hülyének néz minket.

A fiam meg hülye is, mert elhiszi neki, hogy ezt csak a családi szeretet miatt csinálja.

151. gyöngy:) (válaszként erre: 150. - Felhőtlen)
2022. nov. 26. 17:58
Akkor mi lesz? Férjhez megy a jól menő vállalkozó vejéhez és élnek, mint Marci Hevesen.
2022. nov. 26. 17:56

Jó eséllyel "szerelmes" volt a fiába, és egy nő el merte venni tőle a szerelmét. Mert az biztos, hogy ilyen természettel FI férjének se lehetett könnyű élete.

Tudod a karma dolgozik, lehet, a lányod hamarabb meghal mint te. Akkor mi lesz? Átgondoltál minden lehetséges verziót?

149. K-né Zsóka (válaszként erre: 148. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 17:54
Hmmm, kezdem én is azt hinni, hogy troll vagy! Sikerült jó kis hsz. cunamit elindítanod. Ennyire elvetemült némber nem lehet valaki. Gondolom jól szórakozol.
148. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 141. - 8d00a82c06)
2022. nov. 26. 17:30

Nem jól írtam. Ha netán történt volna valami.

Nem kívánom a fiam halálát.

147. Bichi (válaszként erre: 130. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 16:49

Hát minél többet írsz, annál szánalmasabb vagy. Utálod a menyed, mert kövér, meg nem gazdag. Nem is értem, miért zavar, nem neked kell meg.ugnod. Nem követi az értékrendet a fiad, amit tanítottál, ez zavar, a lányod, aki elvált, gondolom szintén nem a te értékrended, viszon az új férje gazdag, azért őt szereted.

Igazi önző anya vagy, és mivel minden gondolatod az örökség, pont annyira pénzéhes, mint a menyed...

Egyébként meg szerintem ez teljesen kamu történet...

146. Mimóza07 (válaszként erre: 137. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 16:48
Azert ez már durva. A halálát csak nem kívánhatod. Neked tényleg elgurult a gyógyszered. 😔
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook