Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem értem a menyemet. Elégszer, elég változatban tudattuk... fórum

Nem értem a menyemet. Elégszer, elég változatban tudattuk... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
2022. nov. 26. 15:13

A lányom gyermekeit imádom, ők is engem, sosem fordulnának el tőlem.

A fiam képes volt az apja halála után 3 évvel megkérdezni a testvérét, hogy mikor akarja kifizetni? Hát hogy volt ehhez kèpe? Él az anyja, és követeli a részét, mert hogy magas a hiteltörlesztője? Ki mondta neki, hogy lakást vegyen, ha nem volt rá pénze? Azt hitte, majd engem meg a testvérét fog lehúzni pénzzel?

Hát megmondtam neki, hogy takarodjon! Erre ügyvédhez szaladt. Arra volt pénze? Azt igértem a lányomnak, hogy az a ház az övé, ne aggódjon, és akkor ez követelőzik?!

Én nem követelőztem anyámon, pedig 85 évesen halt meg.

Én nem erre neveltem a fiamat, erre biztos a menyem vette rá. Az a pénzéhes dagadt cseléd.

És ezek után boldog karácsonyt kíván, meg felköszönt a névnapomon. Hát ne tegye.

84. globus (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 15:13

Azt gondoltad, élethosszig magadhoz láncolhatod a gyerekeidet?

Nem értem, hogy téged idézzelek.

Szerintem az fáj neked, hogy egyedül is boldogul. Nem kell tőled semmi. Tudod, ilyenkor szokták mondani, hogy költse gyógyszerre.

Karácsony előtt egy hónappal így áskálódni...

83. tumbo2 (válaszként erre: 79. - Caf88a6b58)
2022. nov. 26. 15:03
a lányom is járt olyannal,aki nekem roppant ellenszenves volt,de elfogadtam.most mondtam volna,hogy nekem volt igazam?hát egyszer mondtam,de mikor szakítottak.
82. K-né Zsóka (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 15:02
Hála az égnek, hogy a fiadnak volt annyi esze, hogy jó messzire költözött tőled :).
81. birebora (válaszként erre: 73. - 9b10f3d7ff)
2022. nov. 26. 15:00
Sok gonosz, rosszindulatú szülő van, de én is remélem, hogy csak unatkozott a FI.
80. bozsu55 (válaszként erre: 76. - 9b10f3d7ff)
2022. nov. 26. 15:00
Na az jó helyen van...
2022. nov. 26. 14:57
Undorító anyós lehetsz!!!!!!!!!
78. gigi> (válaszként erre: 61. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 14:54
Ez még változhat, és akkorajd mit fogsz szólni,mit fogsz csinálni.?? Nem mindenki azért kövér,mert sokat eszik. Lehet más a háttérben . Ezért a minősíthetetlen viselkedêsedért az élet egyszer nagyon pofán fog vágni.
77. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 75. - Tumbo2)
2022. nov. 26. 14:53

Tök mindegy kimondta, normális embereknél ez így van, még le sem kell írni, csak logikusan kell gondolkodni.

Amilyen szerencséje lesz, hogy ilyen menye lett, a gyerekeket nem fogja a gonosz nagyanyjuk ellen nevelni és mégis valaki rányitja majd az ajtót, ha érdemtelenül is. :/

76. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 74. - Bozsu55)
2022. nov. 26. 14:50
Nem él már, írta. Szerintem a növények is elpusztulnak körülötte,
75. tumbo2 (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 14:44
tényleg nem értelek.a lányom 18 éves kora óta nem lakik itthon.az ő élete.szomorú dolog,ha valakinek a szülei a társai.nem én mondtam,Polcz Alaine.
74. bozsu55 (válaszként erre: 61. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 14:42
Csak női vonalon vagytok ilyen felfogással? Gondolom a férjednek szavazati joga nincs.
73. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 70. - Birebora)
2022. nov. 26. 14:40
Egyszerűen nem tudom elhinni, felfogni, hogy egy nő, aki szintén egy anyának a fiával él, tehát valakitől "elcsábította" ő is a fiát, hogy a viharba tud ennyire korlátolt lenni? Remélem ,tényleg csak szombati matiné!
72. Miss Angel (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 14:39

nem tudom már a gondolatmenetedet követni...nem csak az a bajod ,hogy a fiad olyan nőt választott akit utálsz,hanem az is ,hogy el mert költözni és próbálja élni a saját életét felnőttként??????

mit vártál,melletted ül majd egész életében??



a másik: a saját gyermekedröl,akit szültél lemondasz egy ilyen hülyeség miatt,amit te generálsz,hogy vagy erre képes???? te szülted,te nevelted,a te véred,ugyanúgy ,mint a másik!!


elitélem az ilyen szülőt,nem tudom,de nem is akarom megérteni!!

71. bozsu55 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 14:38

Erre azért ne vegyél mérget.

Történt már olyan hogy anyuka nem kellett amikor tehetetlen volt.


Miért jött ez elő most,hogy közöld?

2022. nov. 26. 14:33
Én arra lennék kiváncsi, hogy ha a FI azt mondaná a lányának, hogy kislányom mégis csak elosztom majd amim van és fele a testvéredé, meggondoltam magam, mit szólna a lánya?
2022. nov. 26. 14:31

A nyakam rá,hogy a te pènzed nélkül is jobban èlnek,mint te ès a lányod!



Csúnya ès kövèr? Az a külső.

A te belsőd viszont rohad ..

68. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 14:30

Nálatok családi hagyomány, hogy a fiú bemutatja a lányt az anyjának, majd amikor az anyós áldását adja, akkor jöhet az esküvő?

Téged is a férjed bemutatott anyjának, apjának és megnézték a fogaid, levetkőztettek nem-e fűzővel takarod a hájad és , amikor rendben találtattál, áldásikat adták? A lányodat is szemrevételezték, mint egy lovat a vásárban?

67. perzsacica (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 14:29

A fiadnak azért mégiscsak szerencséje van. Van egy kedves, normális felesége, nyilván nagyon jól főz és minden nap finomakat esznek. Így boldogok! Ráadásul nem kell mindennap találkoznia veletek , jó az az 50 km.

Legalább nem kell sűrűn látnia a fancsali , pénzsóvár képeteket.

Ti meg eszitek a parizeres kenyeret teával és vékonyak vagytok. Csak az irigységetek fűszerezi az ételeteket.

66. secret8 (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 14:25

Nem olvastam végig minden hozzászólásodat,de a vallomásod és ez alapján is csodás anya lehetsz.

A gyerekednek nem írhatod elő,hogy kibe szeressen bele, kivel éljen. Azt sem, hogy 50, 500 vagy 5000 km-re tőled boldogul-e.

Ez az ő élete, felnőtt ember.

Tiszteletre méltó, hpgy még próbálnak veled egyáltalán szóba állni.

65. birebora (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 14:23
Az a baj, hogy elment 50 km-re és családot alapitott?
64. birebora (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 14:21
És nem fáj a szived? Jó igy neked?
63. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 14:15

Az nem is érdekel a gyereked boldog-e vele?


Ha "szerencsés" leszel a lányid 2 csodás gyereke, a te bűbájos természetedet fogja örökölni, és a büdös életben nem nyitják egy öreg,csúnya, megkeseredett vényasszonyra rányitni az ajtót,mert nem fér a szépérzékükbe majd a ráncos, aszott mami.

2022. nov. 26. 14:15
Már akkor szóltunk, hogy kitagadjuk, amikor összejöttek. Azért is. Akkor mi is.
61. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 56. - Birebora)
2022. nov. 26. 14:14
Ő fordult el tőlem, amikor az általam átadott értékeket semmibe vette ezzel a nővel. Nem erre neveltem, tőlem nem azt látta, hogy egy nő dagadtra eszi magát. Ezt nem kell a szülésre fogni, én és a lányom sem híztunk el.
60. gigi> (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 14:12
Azt te csak hiszed. Mihelyst lerobbansz, kettőt pislogsz és már be is tesz egy idősek otthonába. Na,ott majd lehet nagy a szád.
59. birebora (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 26. 14:11
Nem csak a menyedé hanem a fiadé is az unoka. A te vérvonalad is.
2022. nov. 26. 14:11

Nem értem. A menyemet se, meg titeket se.

Ő tudja, hogy nem álljuk, minek törleszkedik? Ezzel nem fogjuk megkedvelni, csak kinevetjük.

3 mondat volt a beszélgetés, amikor felhívott. Én megköszöntem a köszöntést, és letettem. Ha ebből se érti, hogy ne hívjon, akkor miből? Egyetlen sms-re nem válaszoltam, de abból se értett.

A lányom első perctől velem maradt, a fiam meg elment 50 km-re. Az ő döntése, legyen boldog.

Az meg az enyém, hogy a lányomat támogatom, aki velem van.

57. birebora (válaszként erre: 54. - 9b10f3d7ff)
2022. nov. 26. 14:05
Én is remélem.
2022. nov. 26. 14:05

Kedves FI!


Nyilván nem tartozik ránk, de kihordtad, megszülted, felnevelted, dédelgetted, óvtad, féltetted, szeretted, hogy tudod megtagadni?


Számomra ez érthetetlen és szomorú. Hihetetlen.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook