Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem bírok enni... fórum

Nem bírok enni... (beszélgetős fórum)


9. 55416fb8e2 (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2013. jún. 18. 14:29
egyel gyumolcslevest, ha szereted, abban legalabb tobb minden is van, mint a sima gyumolcsben :) szerintem nem lesz baj, ha most nincs etvagyad, a terhessegem elso 4 honapjaban minden kijott belolem :(
2013. jún. 18. 14:17
/nap
2013. jún. 18. 14:17

Júli 23-ra vagyok kiírva,nemtudom hogy számolják a heteket..nst-re most megyek holnap és aszerint 36.hét.

Az a baj,hogy annyit se eszek mint terhesség előtt.Gyümölcs sok folyadék az megy,viszont a párom már teljesen kivan,hogy beteg lesz a gyerek mert amúgy is vékony vagyok és nincs honnan tápanyagot elvennie..azt mondta,szerinte kb 600kalóriát eszek..

6. gkreka (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2013. jún. 18. 13:59
Hideg saláták? pl. görög, cézár, nizza (azokban van fehérje forrás is)
5. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2013. jún. 18. 13:19

Akkor júl. 16-ra vagy kiírva, mint én tavaly(?) :))


ebben a hőségben még normál állapotban sem kíván az ember semmit. Én ma pl. csak hideg pudingot ettem eddig. Szerintem még a gyümölcs is jobb ebben a melegben mint a semmi. És egészséges is.

2013. jún. 18. 12:51
Sok gyumolcs, folyadek, lehetoleg limonade; ez ilyenkor termeszetes.
3. nadry (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2013. jún. 18. 12:38
Mondjuk ez más dolog, de én kb a 7 héttől a 4. hónapig szinte nem ettem, mert terhességi vészes hányásom volt, mindent kihánytam vizet stb egész nap feküdtem... egészséges a kisbabám...:)
2. Zorg27 (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2013. jún. 18. 12:12

Szia,


Nem lesz baj, ebben a melegben senki nem kíván semmit... A lényeg, hogy igyál sokat, egyél friss gyümiket, és ne görcsölj, hogy nincs étvágyad. A terhesség alatt egyébként a plusz kalória igénye a kismamának napi egy banánturmix kalória értékével egyenlő... Tehát a terhesség alatt sem kell 20 kilókat hízni :) A lényeg, ha a babád szépen fejlődik akkor nincs miért aggódni :) Boldog babavárást egy 37. hetes kismami :)

2013. jún. 18. 12:06

Sziasztok!


Most léptem be a 36.hétbe és a főtt kaját egyáltalán nem kívánom,estére is csak gyümölcsöt eszem.Nem lenne gond ha normális súlyon lenne,de nem így van.Max 6kg híztam,de inkább csak 5,5kg és alapjáraton vékony vagyok.Kislányom 38.hétre született 8kg plusszal és 1kg fogytam is a súlyomból.

Nem érdekel ha leszek 48kg mint anno,csak eltudja venni valahonnan a táplálékot a baba?Így is eröltetem állandóan az evést,de ilyen melegbe képtelen vagyok normálisan enni és mellette nagyon sokat is mozgok (muszáj).Nem lesz baja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook