Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem akarok gyantáztatni, de borotva vagy epilálógép akkor? fórum

Nem akarok gyantáztatni, de borotva vagy epilálógép akkor? (beszélgetős fórum)


19. Nyamitörp (válaszként erre: 18. - Amaunet)
2018. júl. 25. 10:34
Nekem egy perc után is fájdalmas volt, pedig csak a karomon próbáltam ki. Ráadásul utána piros gyulladt foltok maradtak rajtam. Lehet, hogy valami allergiás reakció volt, de a szaga se túl bizalomgerjesztő és az is megmaradt pár óráig, hiába mostam le többször is.
18. Amaunet (válaszként erre: 16. - Bless the child)
2018. júl. 23. 22:37
Na, azt ha 3 percnél tovább fent hagyja megnézheti magát! 😂
17. globus (válaszként erre: 16. - Bless the child)
2018. júl. 22. 10:02
Előtte okvetlenül "dugó, fadugó bing-bang bent a lyukban, dugó fadugó a parafa dugó, dugó, fadugó bing-bang bent a lyukban, dugó fadugó a parafa dugó, Minden lukban legyen dugó ez a végső cél"!
16. Bless the child (válaszként erre: 15. - Globus)
2018. júl. 22. 10:00
Ott az epilátor nagyon fájdalmas, legjobb oda a szőrtelenítő krém
15. globus (válaszként erre: 14. - Bless the child)
2018. júl. 22. 09:59
Mondjuk ezt már itt leszedték, szép tiszta :)
14. Bless the child (válaszként erre: 13. - Globus)
2018. júl. 22. 09:43
Csúcs vagy!:)
13. globus (válaszként erre: 10. - Bless the child)
2018. júl. 22. 09:42

Rögtönzött ábra, hogy megértsük :)

[link]

12. simple (válaszként erre: 3. - VanilíaTurmix)
2018. júl. 22. 09:38
Én simán leborotválom az utolsó szőrszálig, semmi nem marad ott. A bikinivonalon használok csak epilátort.
11. lapbarna (válaszként erre: 10. - Bless the child)
2018. júl. 22. 09:20
Amúgy fullra érthető, mert hát nagy a hideg ugye...
10. Bless the child (válaszként erre: 8. - Lapbarna)
2018. júl. 22. 09:18
Még régen olvastam egy tudományos cikket a nőstény yetik testfelépítéséről. Mintha ott említették volna ezt a szőrösödést
9. lapbarna (válaszként erre: 7. - Globus)
2018. júl. 22. 09:17

Mármint? A borotválkozást?

Jaj, várjuk már meg, hogy a fórumindító rájön-e! ;D

8. lapbarna (válaszként erre: 6. - Bless the child)
2018. júl. 22. 09:16
A yeti nyelve is szőrös, ki tudja?!
7. globus (válaszként erre: 5. - Lapbarna)
2018. júl. 22. 09:14
Én a problémát nem értem...
6. Bless the child (válaszként erre: 5. - Lapbarna)
2018. júl. 22. 09:07
Az vmi mutáció lehet?:)
5. lapbarna (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2018. júl. 22. 09:05
Nem fogja érteni a poént...
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - VanilíaTurmix)
2018. júl. 22. 03:13

"az intim zóna kisajkait vagy nagyajkait leborotválni,"


A kisajkaimat kivéve mindent.:D

3. VanilíaTurmix (válaszként erre: 2. - Nyamitörp)
2018. júl. 22. 03:00

és nem gond, hogy az ajak része szőrös marad ?

vagyis, nem pont az a lényeg, hogy az ne legyen szőrös ?

mert ha jól értettem a barátnőim csak ezért gyantáztatnak, különben elég lenne a borotva

2018. júl. 21. 21:07

Én próbáltam intim területen az epilátort, de nekem nagyon fájt és több szőrszál is benőtt utána.

Én általában borotválni szoktam, azzal nincs gondom vagy gyantáztatom, de az se kellemes. Epilálni a bikinivonalon meg a szeméremdombon szoktam csak, ott nincs vele problémám.

2018. júl. 21. 13:11

A lábaimat nem gond borotvával vagy epilálógéppel ellátnom, mert nem sebesedik egyáltalán, viszont az intim zónám már a borotvától is kiüt.

Viszont a borotvával más gond is van: ugye nem igazán lehet borotvával az intim zóna kisajkait vagy nagyajkait leborotválni, hiszen a bőr ott rendkívül érzékeny és egyenletlen, ezért könnyen lehet bevágni....eddig azt csináltam, hogy egyszerűen rövidre nyírtam az ottani szőrt, mondjuk egyik férfi sem panaszkodott miatta, de ugye haladunk az idővel és akármelyik barátnőmmel beszélek mindegyik gyantáztatja magát ott lenn, ezért én is átállnék a "csupaszra", de semmi kedvem gyantáztatni menni rendszeresen, ezért kíváncsi vagyok akik epilálógépet használnak odalenn: milyen ?

Akinek érzékeny a bőre, nem sérti fel ?

És hogyan használjátok hogy ne nőjjön rosszul a szőr ? Tudom, hogy a növési iránnyal együtt kell menni, de abban a zónában aztán gyakran alig látja az ember, hogy melyik szőr melyik irányból jön :D


Előre is köszi a válaszokat !

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook