Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Még soha nem gyantáztam! Sikerülhet?:))) fórum

Még soha nem gyantáztam! Sikerülhet?:))) (beszélgetős fórum)


11. v.Wiky
2012. márc. 4. 11:47

Szegény öcséd... :) Lehet az első rántás után meggondolja magát :)

Amúgy ha rendszeresen gyantázzátok majd, akkor egy idő után elkezd ritkulni. Legalábbis nálam így volt. Az alkaromat szoktam gyantázni, és elvékonyodott, és meg is ritkult. Hátha ez a tudat kicsit bátorítja majd :D

Ja, és én mielőtt rákenem a gyantát, egy kicsit be szoktam hintőporozni!!! Állítólag a felesleges zsírokat felszárítja a bőrről, és jobban beleragad a gyantába.

Sok sikert!!!

2011. ápr. 17. 18:48
Ha már benzines a háta, csak az isteni szikra hiányzik. Na jó, kussolok.:)
9. eb2a9af90b (válaszként erre: 2. - Panka78)
2011. ápr. 17. 11:32
Nagyon sajnálom ,szegényt !:)))Én kozmetikust javasolnék!!!
8. Bucóka20 (válaszként erre: 7. - Ágio8405)
2011. ápr. 17. 11:31

Nekem a kozmetikus oktatóm ezt használja,ráadásul én is itthon.Csak ezért írtam ezt.:)


Én nem tudtam,h nem jó.:S


Veszek inkább akkor babaolajat.

2011. ápr. 17. 11:29
Sebbenzint ne kenjél a hátára. Föleg arra az iritált felületre nem. A benzin arra jó ha mondjuk a törölközö vagy valami felület oylan lesz. A böréröl babaolajjal tudod eltávolnitani a gyantát.
6. Vigyorex6 (válaszként erre: 2. - Panka78)
2011. ápr. 17. 11:29

:) Megölni :) ez jó! :)

Vegyél gyantapatront (szerintem a hideg gyanta nem jó) meg gyantapapírt. Melegítsd fel folyós állapotúra. (vagy forró vízben, vagy mikróban) Aztán mikor már folyik, de nem forró, hanem jól bírja a bőr, akkor arra húzod a patront, amerre nő a szőr, majd ráteszed a papírt, rásimítod és szőrnövéssel szemben egy hirtelen mozdulattal lerántod, miközben a másik kezeddel enyhén megfeszíted a bőrt. Nem nehéz ám! Csak bátran! :)

2011. ápr. 17. 11:27

Megölni nem fogod.

Arra kell figyelni hogy szörnövekedéssel megfelelö irányban kened fel és ellentétesen rántod le. Arra kell figyelni hogy n felfelé rántsd hanem vizszintes irányba. Ha felfelé rántod véraláfutásos lesz és nagyon fáj ha rosszul rántják.... Egyébként drogériákban leet kapni patronos gyantát papirral. Egy lábos vizben fel lehet melegiteni, de ellenörizni kell-e hogy nem tul forro-e.

Szerintem öcséd jobban járna ha elmenne egy kozmetikushoz. Egyáltalán nem ciki. Sok férfi jár hát gyantára hozzám is. Ha oda nagyon nem akar menj el te egy láb gyantára és ellesheted hogyan csinálja a kozmetikus. Ö meg tudja mutatni hogyan kell.

2011. ápr. 17. 11:27

Vegyél patronos gyantát plussz gyanta csíkot.

A gyanta legyen érzéekny bőrre,mert azzal kevesebb az esély az ellergiára.


Fertőtlenítsd le először a gyantázandó felületet,majd a szőr növekedésével azonosan kend fel a nyantát,majd ellentétesen téped le.:)

1x csak egy csíkot húzz,mert ha többet húzol és lassú vagy,akkor a gyanta megszilárdul és nem tudod csak leoldani.

Mindíg feszítsd meg a bőrt,mielőtt téped a csíkot.


Utána gyantázás utáni hűsítő balszammal kend le,a maradék gyantát előtte pl. seb benzínnel töröld át.:)

Ennyi!

2011. ápr. 17. 11:25

Csak kend be ahogy nő a szőre...csík simi és rántsd,szólj előtte neki...:)!

Öcséd kapaszkodjon meg:)

Nem egy nagy ördöngőség:)

Sok sikert és kiabálást:))

2011. ápr. 17. 11:22

Öcsém háta rettentően szőrös. Kitalálta, hogy gyantázzam le.

Hááát, nem tudom:D Még soha nem csináltam ilyet, azt sem tudom, hogy milyen gyantát kellene vásárolnom.

A helyes technikát sem tudom. Nem akarom "megölni":)))

2011. ápr. 17. 11:21
Még soha nem gyantáztam! Sikerülhet?:)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook