Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » NEM adjuk fel, de pihennünk kell egy kicsit... fórum

NEM adjuk fel, de pihennünk kell egy kicsit... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
27. fd8e423e9e (válaszként erre: 26. - **Kata**)
2010. márc. 16. 19:35
Hetedik ciklus, de a negyedikben volt egy vetélésem, szóval "nem régóta", de már nekem ez is sok
26. **Kata** (válaszként erre: 24. - Fd8e423e9e)
2010. márc. 16. 18:14
Sajnálom:( nagyon rossz a folyamatos csalódás. Teljesen kifordul az ember saját magából. Mi ezért szünetelünk most, mert kezdtem becsavarodni... Mióta próbálkoztok?
25. **Kata** (válaszként erre: 23. - Wecuska)
2010. márc. 16. 18:12

Én 25 leszek, pont 1 hét múlva :)

Egy bank behajtási osztályán dolgozom csoportvezető helyettesként. Remélem azért nem utáltok meg :))

2010. márc. 16. 13:36

Sziasztok Lányok!


Most egy kicsit hullámvölgybe kerültem... lehet, hogy a tavaszi fáradtság, de nagyon letört vagyok hetek óta... nagyon bíztam az elmúlt hónapban, nem jött össze:(

de majd a következő!!! ebben a hónapban voltam és megyek is hormonvizsgálatokra, remélem előbbre jutunk.

2010. márc. 16. 12:00
és te hány éves vagy?mit dolgozol?
2010. márc. 16. 11:58
31 éves vagyok.nincs munkahelyem.mostmár nem gondolok annyit a vetélésre,meg a babára.remélem lassan túljutok rajta.
2010. márc. 15. 16:40
Értem. Hány éves vagy? És amúgy dolgozol? vagy mire koncentrálsz ha éppen nem a babázásra?
2010. márc. 15. 14:01
voltam februárban.azt mondta a doki,hogy most két mensit nézzek,és hőmérőzzek az első napokban.aztán menjünk vissza hozzá.egyenlőre nem tervezek újabb terhességet,de ha esetleg egyszer lesz annyi bátorságom akkor legalább tudjam mi a problémám.
2010. márc. 15. 00:54
akkor most végülis jársz dokihoz, de nem vagytok annyira benne vagy most hogy van ez nálatok?
18. Wecuska (válaszként erre: 17. - **Kata**)
2010. márc. 14. 07:02
szia.még az elején vagyunk.egyenlőre hőmérőznöm kell,hogy megnézzék a hormonomat,aztán majd még kiderül milyen vizsgálatok lesznek.
17. **Kata** (válaszként erre: 13. - Wecuska)
2010. márc. 12. 17:25
Wecuska milyen vizsgálatok voltak?
2010. márc. 11. 11:14

Sziasztok!

Látom, itt nem sok minden történt tegnap óta. :) Mit szóltok ehhez a f**s időhöz?...

2010. márc. 10. 12:08
Nekem mennem kell lányok, holnap délelőtt jövök. Addig is puszi mindenkinek! Szép napot! :)
14. **Kata** (válaszként erre: 11. - Wecuska)
2010. márc. 10. 12:07
Most éppen itthon vagyok, de már mennem kell készülődni mert délutános vagyok a héten, 2 re kell bent lennem :) Amikor rossz hangulatban vagyok,ha tehetem pl: beülök egy kád forró vízbe, és átgondondolom a dolgokat. Jó még ilyenkor a TAKARÍTÁS mert levezeti a feszültséget :) , vagy bármi olyan ami elvonja a figyelmemet a rossz dolgokról. Esetleg felhívok vkit akivel tudok pár szót válatani és mindig tud olyat mondani, amit jobb lesz. De elég gyorsan elmúlik a rossz kedv,ha nem teszek semmit,akkor is.Nem tudom, miért... :) Te?
13. Wecuska (válaszként erre: 9. - E84f402a75)
2010. márc. 10. 11:51
nekem semmit nem mondott a dokim.mondjuk nem is fog.nagyívben kerülöm.elmentem a múlthónapban egy híres genetikushoz és elképzelhető,hogy csak hormon problémáim vannak.olyan bosszantó,hogy már babázhatnék ha jobban odafigyel rám a dokim és megnézeti a hormonszintemet az első vetélés után.
12. Yulcsy (válaszként erre: 5. - Wecuska)
2010. márc. 10. 11:37
Milyen igaz ez a gondolat!!!Én is pont így érzem!
11. Wecuska (válaszként erre: 6. - **Kata**)
2010. márc. 10. 11:27
mit csinálsz most,dolgozol?hogy ütöd el az időt amikor rossz hangulatban vagy?
2010. márc. 10. 11:20

sziasztok! nekünk harmadik próbálkozásra sikerült, de sajnos elvetéltem, nem adtam fel egy percre sem, mert rögtön a város egyik specialitájával felvettem a kapcsolatot - nálam voltak, vannak előzmények, amiket nagyívben letojnak az orvosok, de szerintem a baba megmaradásába erőteljesen beleszólnak - nos ez az orvos ugyanúgy gondolkodik, ahogyan én, mi és most folynak a hormonvizsgálatok, közben próbálkozunk megint.

Mindenkinek szorítok! És tényleg vannak hullámvölgyek, de mindig küld az Úr egy fénysugárt, és kezdjük előről, mert kezdeni kell...

2010. márc. 10. 11:17
Az orvosok tudnak valami értelmeset mondani, vagy csak annyi a válasz,hogy sajnálom?!
8. e84f402a75 (válaszként erre: 6. - **Kata**)
2010. márc. 10. 11:16

januárban voltam jósnőnél...(életemben először és utoljára) Ő azt monda Nekem,hogy minden leszületett baba 2 évik keresgéli és figyeli a szüleit...


Igazából nem nagyon hiszek az ilyesmikben, de lehet van benne valami...

7. Wecuska (válaszként erre: 6. - **Kata**)
2010. márc. 10. 11:14
nálunk is a baba megtartásával voltak gondok.neked volt kivel megbeszéld a gondjaidat?
6. **Kata** (válaszként erre: 2. - E84f402a75)
2010. márc. 10. 11:11
Szia :) Köszönöm, h írtál. Igazából nálunk nem a teherbeeséssel van a gond, az mindig elsőre sikerül, hanem a megtartással :( Ez talán egy fokkal még rosszabb. Érzelmileg. Nem vagyok elkeseredve, TUDOM, hogy LESZ babánk. Ezt a fórumot sem olyan szomorkodósnak szántam! :) Csak tudom milyen nehéz bevallani magunknak azt hogy egy ideig szünetet szeretnénk tartani, mert sokan úgy érezzük ilyenkor hogy nem tartunk ki, vagy hogy nem szeretnénk IGAZÁN azt a babát. Pedig ez nem így van... Köszönöm a biztatást :)))
5. Wecuska (válaszként erre: 4. - E84f402a75)
2010. márc. 10. 11:10
nehéz.mikor az ember azt hiszi végre egyenesben van kap egy sallert és újra a gödör alján érzi magát.kezdheti a felkapaszkodást előről.
2010. márc. 10. 11:08
Én nem tudom,hogy hogy tudnék feldolgozni egy vetélést! Minden elismerésem azoké akik nem bolondulnak bele
2010. márc. 10. 11:05
szia.sorstárs vagyok.szeptemberben volt a második vetélésem.nagyon megviselt,és úgy döntöttünk,hogy egy időre leállunk a témával.szépen lassan elkezdem a kivizsgálásokat,de nem sietünk.legalább két évet várunk.aztán eldöntöm bele merek-e vágni újra.
2010. márc. 10. 11:05

Szia... Mi a párommal 6hónapig próbáltuk összehozni a babócánkat, nem sikerült! Gondolom tudod milyen érzés... aztán 3 év elteltével csak gondoltunk egyet,hogy legyen babánk. "Ki tudja mikor jön össze" címszóval voltunk vele. az első alkalom után pozitív lett a teszt! :)


Úgyhogy csak kitartás és nemsokára megjön az a gólya :D

2010. márc. 10. 11:01
Sziasztok! Várom azokat ebbe a fórumba, akik hónapok -esetleg évek óta azért küzdenek, hogy kisbabájuk szülessen. De úgy érzik hogy szükségük van egy kis "szünetre", pihenésre, a sok vizsgálat, reménykedés és sikertelen próbálkozás után. Akik nem adják fel, de képesek bevallani maguknak azt hogy véges az erejük, és szánnak arra időt,hogy újra visszanyerjék azt...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook