Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem a méret a lényeg ugye csajok? fórum

Nem a méret a lényeg ugye csajok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2009. máj. 25. 13:06
micsoda kérdés???!!!nekem a 17 elég és ez megvan itthon,de találkoztam egyszer egy kb 25sel is,na az már kellemetlen volt...
2009. máj. 25. 13:05
milyen lények mérete?? :DD
2009. máj. 25. 13:05

Hali!

Én eddig csak kettővel találkoztam, pedig nem vagyok már mai pipi, de azt kell mondanom, hogy igenis fontos a méret! Az 1. egy méretes darab volt és nagyon összepasszolhattunk méret szempontjából, mert szuper volt. A mostani páromé nem valami nagy és ezért igencsak meg kell küzdenünk, hogy nekem is jó legyen úgy, és megy is, de azért jobb lenne, ha azt érezném, hogy "tele" vagyok. Remélem nem voltam túl közönséges, de így gondolom.

2009. máj. 25. 13:00

Sziasztok csajok!

Szerintetek mekkora kell nektek, és mekkora amivel idáig találkoztatok?

44. Mona! (válaszként erre: 35. - Vmágika)
2008. okt. 12. 17:27

"tűz ki is alszik,a méret nem változik"


:))))))

2008. okt. 12. 17:25
Őszinte leszek: az elsőnek, akivel lefeküdtem, kb. 12-13 cm-es lehetett. Hát nem volt túl jó... Már csak azért sem lehetett jobb, mert az első szex után nem volt vele második. És az is csak 3 percig tartott... Tehát ha 12-13cm-ről van szó, szerintem valamennyit azért számít a méret...
42. filmes
2008. szept. 17. 16:30
Itt is az a lényeg, hogy "illesz-e" a párodhoz.
2008. szept. 17. 16:16
Szerintem sem a méret a lényeg.
2008. szept. 17. 16:09
Fontos csajok a méret?
39. spinneli (válaszként erre: 38. - A64f1e8256)
2008. szept. 16. 17:58

a méret annyibban számít, amennyire egy kapcsolatban a szexuális együttlét, kis szerszámmal is lehet jól csinálni, ahogyan naggyal is elrontani, én a középméretre "esküszöm".

:)

2008. szept. 16. 17:51
Na csajok!erről mi a véleményetek?
2008. máj. 7. 15:02

Sziasztok!

Hallottam egy olyan elméletet, hogy a "nem a méret a lényeg" című mondatot tuti, hogy pasi találta ki, mert ezzel akarta magát nyugtatni. Szerintem is. :-)


Márpedig igenis számít a méret, és tényleg nem a hossza a fontos, hanem az átmérője. Tapasztaltam már ilyet is és olyat is, de egyértelműen sokkal intenzívebb az élmény egy "vaskosabb" partnerrel.

36. ec63a7fc29 (válaszként erre: 11. - 7004ca251b)
2008. máj. 7. 14:34

A természetes szülés velejárója a gátmetszés, gátvarrás. Attól függ, milyen volt a baba feje...


Valahogyan nem akar elmúlni a fájdalom a seb körül...


A hasi seb bár nagyobb, de csak esztétikai látvány és nem okoz fájdalmat.

2008. máj. 7. 14:26

Sziasztok!

Életem legszenvedélyesebb szeretkezése egy olyan pasival történt,akinek az átlagosnál kicsit kisebb volt.A mai napig is szivesen emlékszem vissza.Ha rá gondolok kiráz a hideg,már az emléke is fél orgazmus...bbbrrrrr!A jelenlegi párom mérete számomra tökéletes.Szex szempontjából (is) egymásnak lettünk teremtve.Szenvedély kicsi farokkal,vagy tényleg a méret a lényeg?Hosszú távon igenis számít,hogy mekkora,mert ha a tűz ki is alszik,a méret nem változik:)!!!

34. Gaby133 (válaszként erre: 32. - Sanya34)
2008. máj. 5. 11:04
Szia. Örülök, hogy neked is ez a véleményed:)
2008. máj. 2. 16:13

Hááát, azért legyünk őszinték, számít.

Nyilván a technika sem egy utolsó dolog, de ha nem érzed, hogy mi történik ott a déli féltekén, akkor aztán annyit technikázik az ember, amennyit akar, abból már nem fog jó kisülni :o)

32. Sanya34 (válaszként erre: 30. - Gaby133)
2008. máj. 1. 11:05
Sziasztok!Max igazad van,ha a lényegre koncentrálunk akkor viszont csak azt kell hogy mondjam,az eredeti kérdésre válaszként,hogy számít.Itt arra gondolok,hogy ha kikap egy nő egy olyan pasit aki jóval hosszabb mint amit ő be tudna fogadni,és ez a pasi még kordinálatlan is aktus közben,akkor lehet plasztikáztatni,mivel a hüvely hossza nem változik,és a héh sem mozdul,se le,se fel.Viszont ezzel ellentétben a vastagsághoz megfelelő bemelegítéssel,és odafigyeléssel önálóan képes a hüvely igazodni.Itt viszont szerintem elengedhetetlen az,hogy mindkét fél egyformán akarja,és egyik sem brahibol induljon neki.
31. Franc22 (válaszként erre: 25. - Inci-finci)
2008. ápr. 30. 17:46
Ez igy igaz!
2008. ápr. 30. 13:25

Sziasztok. Szerintem egy kicsit azért számít, mert én már találkoztam olyan férfival akinek olyan pici volt, hogy csak egy pozícióban éreztem, hogy bennem van../de akkor is épphogy csak.:(. Utánna volt olyan is, akinek elég hosszú is volt, de annál még vastagabb is, és az meg akármit csináltunk nagyon fájt. De ezek a kirívó esetek. A nagy átlagban szerintem nem annyira számít.


De nem feltétlen csak a férfi, hátránya, ha túl kicsi, vagy túl nagy, mert a nőknél ugyan úgy van aki nagyon tág.. és aki nagyon szűk. Szóval mind a két félnek jónak kell lennie a méretnek.


Mert ami az egyiknek kicsi a másiknak pont jó lehet:) És fordítva is igaz.

2008. ápr. 26. 19:42
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nagyon is számít a méret. De nem az hogy kicsi vagy nagy. Passzoljon egymáshoz mint kéz, és a kesztyű. A legtökéletesebb lelki harmóniát is tönkre tudja tenni hosszú távon, ha ez nem így van.
2008. ápr. 26. 19:34

Számít a méret is ,de jobban az összepasszolás .

Mivel sok méret , forma van . kicsi ,egyenes görbe, vastag , vékony stb. Viszont a lányok is mind mások ott bent :)

Tehát passzoljon a kulcs a zárba aztán már csak szeress és szeressenek .

27. inci-finci (válaszként erre: 26. - 7004ca251b)
2008. ápr. 26. 18:57
Köszi dumálni lehet, csak nem vagyok mai csirke, tul4x, több mint 20év házzaság, 3gyerek, sima apás szüléssel, a szex müködik, problémák meg azért vannak ,hogy megoldjuk őket...
26. 7004ca251b (válaszként erre: 25. - Inci-finci)
2008. ápr. 26. 18:48

gratulálok:)bár nem hiszem,hogy itt bárki azt mondta volna,hogy gondja enne a prájával,csak dumálgatunk:)

a problémákatmeg nyilván meglehet oldani,bár szerintem a szex egy kapcsolat nagyon fontos része,és ha már az elején is problémás lenne pont ez,én lehet,nem erőltetném...mert ha később az évek során merül fel,nylván nem dobok már félre mindent és nem adok fel mindent,csak azért mert a szexben valami nem egészen jó,de ez már más tészta

25. inci-finci (válaszként erre: 23. - 7004ca251b)
2008. ápr. 26. 18:44
Oké, lehet vastag ,vékony , rövid, hoszzú, kinek mi jön be. Nálunk a méret és a vastagság is rendben és minden jól müködik. Lehet hogy csak szerencsém van??, Problémák előfordulhatnak, de azt meglehet oldani...
24. Yudy
2008. ápr. 26. 18:44
Nem a méret a lényeg, csak a G pontot megtalálja. 1 gyereket természetes úton 2 babát császárral szültem. Ha lehet, inkább természetesen szültem volna, a hasamon ott a nagy heg (a hegben hasi sérv) , bikinit nem célszerű felvennem, a bélösszenövések. A tejem lassan indult meg, s a baba-mama kötődés is lassan alakult ki emiatt. Egy pasi miatt sem plasztikáztaná meg magam. Akkor feküdnék kés alá e tájon, ha a méhemmel, vagy ezen a tájon levő sérvvel kellene operálni. De akkor is meggondolnám százszor előtte.
23. 7004ca251b (válaszként erre: 22. - Inci-finci)
2008. ápr. 26. 18:20

legyen hosszú és vastag!:)))

viccet félre téve,én cak a kérdésre válaszoltam,szerintem fontosabb a vastagság mint a hossz,szex szempontjákból,nem szeretkezést tekintve,az más tészta.Mert persz efontos a kötödés,meg a szeretet,stb,de most nem ez volt a kérdés hanem maga a testrész paraméterei,és engem jobban zavarna,ha mondjuk akkora lenne egy pasinak mint egy kigyó ,de vékony lenne,mint mondjuk az,hogy ha nem egy 20centis vonalzó,hanem átlag hoszú,de a vastagsága rendben van...

2008. ápr. 26. 18:15

Mit ér ha kicsi és vastag, vagy hoszzú és vékony, egyáltalán melyik a normális???? Mi a probléma a természetes úton való szüléssel?? Igen mindenkinek van keze , és nyelve de ez szerintem másodlagos szempont..

válasz Luxi 13.hozzászolására

21. 7004ca251b (válaszként erre: 18. - 7934d1ac97)
2008. ápr. 26. 18:14
igazából a szüléstől úgy félek ahogy van cakumpakk.úgyhogy a csázsár mellett az altatás is szólna:)a vágást meg a plasztikai sebészek már remekül korrigálják,de ez még úgyis a jövő zenéje,odébb van még,hogy babázzak :)
20. ördike (válaszként erre: 18. - 7934d1ac97)
2008. ápr. 26. 18:12
A tesómnak a férje azt moindta, hogy bent kellett volna lenni a szülésnél és szólni kellett volna, hogy jobban varrják össze!! Én sem tennék ilyet egy férfi kedvéért!!!! Ők mit szenvednek, ha egyáéltalán szenvedésnek lehet mondani????
19. ördike (válaszként erre: 17. - Roni24)
2008. ápr. 26. 18:10
Igen az odafigyelés és az önzetlenség, nem beszélve a szeretetről nagyon sokat számít! ;o))
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook