Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nektek milyen emlékeitek vannak a gimiből? fórum

Nektek milyen emlékeitek vannak a gimiből? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. máj. 28. 19:03
Szerettem, pár osztálytársam hiányzik is. Ott alakultak ki az eddigi legjobb barátságaim (mai napig tartanak), nem voltam visszahúzódó, de nem is pörögtem állandóan. Nemsokára 5. éves érettségi találkozó. :)
2015. máj. 27. 15:27
Köszönöm a sok sok kommentet :)
2015. máj. 27. 11:57

Szerettem, szabad voltam és reményekkel teli tinédzser :) Buliztam, kocsmáztam, koncertekre jártam, (plátóian) szerelmes voltam. Ennek ellenére mindig tudtam hol a határ, és kifejezetten jó tanuló voltam mindig.


Bár így utólag csodálkozom magamon, hogy milyen ruhákat voltam képes felvenni :D igazi alteros csaj voltam, Apám katonai oldal-hátizsákját hordtam, illetve kordnadrágból varrtam magamnak iskolatáskát.

2015. máj. 27. 10:14
1980-84-ig jártam, szakközépbe. Nem volt jó, klikkesedés, a tanárok részéről egy totál értelmetlen maximalizmus(ha beleroppanunk, is megmutatjuk ,hogy mi vagyunk a legjobb ..... szakközép a megyében.) Nekem rossz emlékek sora. (pedig jó tanuló voltam,ezzel nem volt gond)
2015. máj. 27. 10:09

Középsuliba jártam. Szörnyű volt, soha nem mennék vissza abba az időbe. Kiközösített voltam, mert nem drogoztam, piáltam, és nem lehetett csak úgy fogdosni a melleimet. Lenéztek engem, és én lenéztem mindenki mást. Senkivel nem álltam szóba a vége felé.

Az általános viszont nagyon jó volt, életre szóló barátságot kötöttem, és a közösséggel se volt problémám. Oda szívesen repülnék vissza! :)

2015. máj. 27. 09:56

Elit gimibe jártam,és nagyon kilógtam a sorból...tele volt bársonynadrágos,tarisznyás, Illés rajongóval.

Jó volt,lógtunk,berúgtunk,buliztunk.

2015. máj. 27. 09:50
rengeteg van.
2015. máj. 27. 08:27
Nagyon szép emlékek, most már mondhatom, hogy életre szóló barátságok szövődtek. Nagyon szép időszak volt, nagyon jó tanáraim voltak, akiknek rengeteget köszönhetek.
23. katus3
2015. máj. 27. 08:22
Szerettem. Jó kis osztàly voltunk, mostanàban több talàlkozó is volt, de persze sokan nem jöttek el. Augusztusban megyek az egyik gimis osztàlytàrsam esküvőjére. Mai napig tartjuk a kapcsolatot négyen. Ha nem jàrok gimibe, nem ismerem meg őket.
2015. máj. 27. 07:03
Csupa-csupa jó. Minden nyűgével együtt imádtam, és már akkor. Nem csak így utólag.
2015. máj. 26. 22:59
Szakközép: 36 lány egy osztályba + 2 fiú :)
2015. máj. 26. 22:56
Sok sírás,izgulás,barátnők,lázadozás,első pofonok,szerelem,harag.
2015. máj. 26. 21:32
Barátság, szerelem, felelések, dolgozatok, versenyek, bulik...
2015. máj. 26. 20:51
Szerettem :)buli bulik hátán,lógások,őrültségek,és egy tök jó osztályközösség.Megértük a pénzünket :D Nem utolsó sorban a gyermekem apját is ott ismertem meg :) az általános viszont nekem is pocsék volt,azt nem szerettem...
2015. máj. 26. 20:37
Jó volt.:)Az általános viszont pocsék....
2015. máj. 26. 19:30
Pff..hagyjuk inkább... Buli,buli,buli,buli, csak ennyi maradt meg xd
2015. máj. 26. 19:23

A mostani eszemmel visszagondolva, még nagyon kisfiú voltam. Ma már biztos jobban kihasználnám azt a helyzetet, hogy 30-3 volt a lányok, fiúk aránya. :)

De egyébként a matekórák kivételével csak szép dolgok jutnak eszembe arról a 4 évről.

2015. máj. 26. 19:11

Jó volt:) Fiatalok voltunk és bohók:)

Nekem mondjuk utána nyílt ki a csipám, később lettem magabiztosabb.

13. viva70
2015. máj. 26. 18:40
Ugyan nem gimibe jártam, de felejtős időszak számomra...
2015. máj. 26. 18:08

Gyomorgörcs, plátói szerelem, félénkség, körberöhögés (nem én, engem).


De közben meg nagyon jó barátnőre találás, akivel ma is azok vagyunk :D hát nem ez a legfontosabb? :D

11. 342402de6d (válaszként erre: 1. - E31fd78bfe)
2015. máj. 26. 18:01

Semmi különös nem történt.

Szinte ugyanolyan vagyok mint akkor.

10. b00d33e65c (válaszként erre: 7. - Kömény81)
2015. máj. 26. 17:41

:D

Egy évet halasztottam a gerincbetegségem miatt,majd az igazgatóhelyettes osztályába kerültem.Mikor meghallotta a nevemet azt mondta 3 hónap és kirúgat.2 év múlva Ő vitt el Országos versenyre,majd meg is nyertem.Utólag kiderült,hogy félt a pofámtól,de pont ezt szerette meg bennem!

9. Bomogács (válaszként erre: 1. - E31fd78bfe)
2015. máj. 26. 17:38
Jujj,nagyon kis szerencsétlen voltam.Akkor még nem volt önálló véleményem, stílusom stb.Azóta kikupált az élet,jópár olyan embert megismerhettem,akiktől tanulhattam ill az élettapasztalataim segítettek megtalálni önmagam.Mindössze az akkori barátnőmmel tartom a kapcsolatot.Szerintem meg sem ismernének, nagyon gyerek voltam még 18 évesen is.
2015. máj. 26. 17:35

Szerettem a gimit!A tanulást nem olyan nagyon,de minden mást igen.Jó volt az osztály,normális gyerekek,nem volt klikkesedés és egymás utálata vagy piszkálása.Volt sok rendezvény,és kirándulás,mert az of. volt turista szakkör vezetője.Rengeteg vasárnapot töltöttünk kirándulással.

Voltak barátnőim,de igazi az csak 1-2.Az egyikkel most is rendszeresen emailezünk.

Korunk miatt már évente tartunk találkozót.5 év alatt annyit változik az ember,h alig ismertük meg egymást.Így született a döntés,h aki ráér,jöjjön évente.

Összességében kellemes emlékeim vannak.

2015. máj. 26. 17:35

Tulipán szavai az enyémek is lehetnének. Nagy pofám volt, ez megmaradt, a barátok lassan elkoptak, főleg a családalapítás után, szintén nem gimi volt, hanem szakközép.


Ja, még annyi, hogy az igazgatónő megkeserítette az életemet, gyűlöltük egymást. Harmadikban berakatott abba a csoportba, ahol ő tanította a történelmet, és megbuktatott. A mai napig nem értem, hogy miért volt neki jó, hogy még egy évig téptem az idegeit. :) Szegény jó Anyám évekig mondogatta, hogy be kellett volna vinni a suliba egy kis "adományt", biztos nem buktam volna meg. :)

2015. máj. 26. 17:34
nem szerettem,magányos voltam, megindokolták.hogy azért nem vesznek fel a kiszbe,mert nem vagyok közösségi ember.nem is lettem.
5. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - E31fd78bfe)
2015. máj. 26. 17:31

En imadtam :) Ott ismertem meg az elso szerelmemet is! A tanarokat is es az osztalytarsakat is csiptem-Leöveys vtam :)

Visszahuzodo nem vtam, asszem most sem :D

Egy baratnom volt. Most sem viszem tulzasba, nem szeretem a feluletes kapcsolatokat.

2015. máj. 26. 17:23

Nem gimibe jártam,de szerettem.

Rengeteg barátom volt,nagy pofám ami semmit nem változott.

De most jobb,mert a barátokat felváltotta a családom az évtizedek alatt.

2015. máj. 26. 17:23

Nagyon visszahúzódó voltam. Volt csúfolódás is, de azt hagyjuk.

Kellem emlék volt például, amikor az utolsó évben úgy úsztunk meg egy fizikadolgozatot, hogy a tanár azt mondta az egyik showmen osztálytársamnak, ha a tanári asztalon elénekli a Rebekát, akkor megússzuk. :) Természetesen eleget tett a kérésnek. A tanár is rendes volt, de ő csak az utolsó évben tanított minket.

2015. máj. 26. 17:19

Így utólag szerettem, akkor nem.

Szerény voltam, rám se ismernének. :D

Nem sok barátom volt, de sokan adtak a szavamra.

Valami őscsont lehettem.


Most sokkal jobb. :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook