Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nektek mi vált be a COVID tüneteinek enyhítésére ? fórum

Nektek mi vált be a COVID tüneteinek enyhítésére ? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2021. febr. 23. 18:22
Ja és mindenek előtt, JOBBULÁST! Az lemaradt, bocsi. :)
2021. febr. 23. 18:22

Szia!


Mi enyhe verziót kaptunk, én nem is köhögtem, de volt a családban aki igen, neki kórházi covidosokat ellátó doki barátnőm Ambroxolt javasolt, mellé bármi torokfertőtlenítő tüneti kezelésre (Strepfen, Strepsils, ilyenek... Strepsilsből van valami kék, az az orrduguláson is segített valamennyit állítólag). Orrspray: Carrevir, Allergodil.

Lázcsillapításra attól függ, milyen magas.

C vitamin, D vitamin, cink.

2021. febr. 23. 18:11
Bocsánat, az orvos neve helyesen: dr. Mangó Gabriella
2021. febr. 23. 18:10

Háziorvos mit mond? Tudom, hogy a házi karanténban bottal sem piszkál meg az orvos, max telefonon rendel, de valamit csak tanácsol, ha felhívod.

Agyrém, hogy az emberek totálisan magukra vannak hagyva, mindenki élje túl otthon egyedül, ahogy tudja.

Van egy orvosnő egyébként, aki a FaceBook-on írt róla, hogyan kezeli a Covidosokat, milyen szereket kap. dr. Mangü Gabriella. Keress rá esetleg. De első körben a háziorvosodat hívd.

2021. febr. 23. 18:01
Sziasztok.Sajnos benyaltuk a férjem és én is a korona vírust 😰-férjem rosszul volt nagyon sajnos ő tüdőgyulladást kapott ,bevittem a kórházba és ott kapott gyógyszereket és antibiotikumot .Az én tüneteim meg sem közelítik az övét ,nekem inkább felső légúti problémák vannak :fáj a fejem ,nagyon nagyon a torkom ,teli az orrom .Nem merek semmi patikában kapható gyógyszert bevenni rá mert attól félek csak ártok vele de viszont így sem múlik ! ACC ,neocitran ,algopirin -ezeket mondják hogy jó lehet ! Van akinek bevált ilyesmi ?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook