Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nektek mi a napi rutinotok a csecsemőknél? fórum

Nektek mi a napi rutinotok a csecsemőknél? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. nov. 8. 18:59
Nálunk a 3 hónapos kisfiamnál konkrét napirend még nem alakult ki, és nem tudom, hogy ragaszkodjak-e beállítani, vagy ahogyan érzi a gyerkőc, úgy alakuljon a nap. Egyetlen biztos pont van: 8kor fürcsi, majd kajcsi, és alvás. De azt tudni kell, hogy nem egy nagy alvós, napközben szerencsére már kezd kialakulni az alvási menetrend, de még mindig nem kiszámítható, mivel különböző időpontokban kel hajnalban enni, ettől függ a reggeli kelés, így az egész napos menetrend.
2011. nov. 8. 18:53
Szia! Az én kisfiam 3 hónapos múlt. reggel 6 körül kel, fél órával később reggeli, egy óra ébrenlét(beszélgetés, játék), alvás 2-3 óra, egy óra ismét játék, kajci, 2-3 óra ébrenlét, alvás 4-5 óráig, játék, fürdés, vacsi, játék, aztán 6-7 körül beteszem az ágyába, ott még nézeget egy kicsit, és elalszik magától. mostanában felkel 4 körül, amúgy átaludta az éjszakát.
2011. nov. 8. 18:38

Nekem már 4 évesek lesznek az ikerlányaim, De a napi ritmus mindig megvan. 6-6.30 kelés 3 dl tej vagy kakaó ivás, majd 8.30-9 reggeli, majd még gyümölcs kb 11 fele, 12 ebéd, délután 3uzsi, 5-6 vacsi .

8 órakkor fürdés, utána tejcsi ivás szintén 3 dl, meseolvasás, fogmosás, 21 alvás egyedül.

Mióta este egyedül alszanak el azóta nincs éjszaka felkelés. 3 hónapos kortól külön szobába alszanak.

2011. nov. 8. 18:33

Hány hónapos a babád? Hány óránként kap enni? Hányszor eszik egy nap? Mikor kezditek a fürdetést, mikor kap utoljára enni? Átalussza a pici az éjszakát?


Előre is köszi a válaszokat!

2011. nov. 8. 18:31
Napi rutin csecsemőknél!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook