Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nektek hogy viselkedik a párotok amióta tudja, apa lesz? fórum

Nektek hogy viselkedik a párotok amióta tudja, apa lesz? (beszélgetős fórum)


2010. jan. 19. 19:04
Sziasztok!Az én férjem eleinte nem fogta fel a dolgot,tudomásul vette és ennyi.Aztán elmentünk egy 4dre 16 hetesen,ott látta először,hát teljesen odavolt:-))Aznap este még el is sirta magát,mert otthagytuk a gyereket a tesómék,vagyis a 4ds képeket.Azóta puszilgatja a hasam simogatja.Mióta megtudta hogy lánya lesz azóta meg szerelmes is lett belé:-)))
17. Molyka (válaszként erre: 15. - Rekka85)
2010. jan. 19. 18:10
Férjem "fél" a kislánytól, amióta az eszét tudja azt szeretné, ha az első gyereke egy kisfiú lenne. Utána pedig lányok. Itt nem arról van szó, hogy akkor örül igazán az ember, ő itt inkább a sorrendnek örül.
16. ccf45f55f2 (válaszként erre: 15. - Rekka85)
2010. jan. 19. 17:19
Ez szerintem teljesen változó... Az én párom jobban örült volna ha lány lett volna. Persze Balázst is szereti, imádja, de mikor megtudtuk az uh-on hogy kisfiú majdnem elsírta magát...
15. rekka85 (válaszként erre: 14. - Molyka)
2010. jan. 19. 17:16
Miért van az, hogy igazán akkor a legnagyobb az öröm amikor kimondják fiú a trónörökös?!
14. Molyka
2010. jan. 19. 13:36

Nagyon boldog, főleg amióta kiderült, hogy kisfia lesz, mindez fokozódott. Előtte is minden uh-ot végigkönnyezett, a kis pontocskát mutogatta, magánál hordta...

A viselkedése nem mindig kedves velem. :) Igaz, én vagyok az, aki kiborító, meg aki elvárja, hogy úgy ugráljon ahogy fütyülök, de pl. nem nagyon bírja elviselni a pánikolásomat, amikor kiborul a bili és sírok, akkor azt nem mindig tudja kezelni, nem nagyon tudja mit kéne tennie.

Viszont ha jobban belegondolok... ki se mondom mit akarok, és máris megteszi, csinálja, odafigyel, sokat beszél a babához, sokat figyeli hogy mocorog... Alapjába véve pozitívan változott:)

13. Evikeb
2010. jan. 19. 13:26
Az elején nem izgatta, eggyel többen leszünk és kész. Mióta elcipeltem UH-ra, azóta viszont nem lehet bírni vele: minden este mesét mond a pocaklakónak, rengeteget beszél hozzá, figyeli, hogy mozog-e. Enegem meg halálra kényeztet. Most már egyetlen vizsgálatról sem tudnám itthon hagyni, jobban számon tartja mikor kell menni, mint én.
2010. jan. 19. 13:26

Nálunk az elején a kitörő öröm elmaradt. Inkább szépen fokozatosan szoktatta magát a gondolathoz. Bele se merte élni magát addig, míg nem látott orvos. Aztán bejött velem a legelső UH-ra, ahol együtt láttuk az apró dobogó szívecskét és onnantól mintha elvarázsolták volna.

Többesszámban beszél hozzám, majdnem minden nap hoz valami meglepit nekünk és alig várja, hogy elteljen a maradék 6 hét.

2010. jan. 19. 13:25
semmi különös... mivel már a harmadik lesz:)
10. cony4
2010. jan. 19. 13:24
Szerintem általában minden apa büszke, főleg miután megszületik a kis trónörökös.Büszke anyára, a babára, és természetesen saját magára is :)
9. 000Évi000 (válaszként erre: 4. - Papp Szilvia)
2010. jan. 19. 13:23
Húha, egy kalappal hozzá:) Nem félsz egy picit?
2010. jan. 19. 13:22
sziasztok, az enyém nagyon aranyos, elkényeztet, segít, halálra szeret:) És állandóan beszél róla milyen lesz, ha majd megérkezik:) És nem is ilyen tipus, inkább olyan nagyon "férfi":) Meg is vagyok lepődve kicsit, hogy ki ez?! Nem is tudtam, hogy azon szerencsések közé tartozom, akiknek ilyen párjuk van:)
2010. jan. 19. 13:20
Az én Férjem jobban izgul mint én. Naponta, ha 10-szer nem hív fel akkor egyszer sem. Én ennek nagyon örülök, mert legalább aggódik értünk.
6. ccf45f55f2 (válaszként erre: 4. - Papp Szilvia)
2010. jan. 19. 13:18
Akkor drukkolok Neked, és kívánom, hogy gyors komplikációktól mentes szülésed legyen:)
2010. jan. 19. 13:18

semmi különösebb érzés nem töltötte elmíg terhes voltam.

amikor megszületett a fiúnk, és megfogta,úgy nézett k8i a párom mint aki UFO-t lát.

amikor a lányát fogta,szinte szerelmes lett az első percben a kiscsajba.

2010. jan. 19. 13:17

Eleinte sehogy, de miután telt az idő egyre büszkébben, és dicsekvőbben:) sőt kényeztet mindent megtesz hogy jobb legyen és könyebb....1,5 hetem van még szülésig:)


de mondom az elején kuka volt nagyon:D

2010. jan. 19. 13:16
Az én párom ugyan már lassan 9 hónapja Apuka, de mikor megtudta hogy Apa lesz majd ki ugrott a bőréből, és maximálisan el lettem kényeztetve. Leste minden óhajom-sóhajom:)
2010. jan. 19. 13:16

10 centivel a föld felett jár:)

Boldog és kiegyensúlyozott..és a tenyerén hord:)

2010. jan. 19. 13:14
Nektek hogy viselkedik a párotok amióta tudja, apa lesz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook