Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nekem valamelyest sikerült... fórum

Nekem valamelyest sikerült... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nekem valamelyest sikerült...

2008. jan. 23. 14:36

ez más!

tudnátok segíteni, hogy hol lesz a helyszíne a hétvégi válogatásnak?????

köszi: Böbe

2007. dec. 11. 12:42
Nyavalyas, de nagyon tetszik!
16. csillibilli112 (válaszként erre: 15. - Magicmag25)
2007. dec. 11. 12:37

Na barátném az én mondatomat elcsórtad :P

hihi-hajrá.

2007. dec. 11. 12:33
A 90 napos dieta azert nem jo,mert utan jonnek vissza a kilok, hozzak a barataikat is, es meg nehezebb toluk megszabadulni, ez igy van!
2007. dec. 11. 12:32
Kosoznom a hozzaszolast, es jelentem mar ot kilotol megszabadultam, pedig eleg sokszor elcsabultam, e snem mindig tudok annyit mozogni sem.De pl. amikor a gyereket tolom a babkocsival, akkor sem kenyelmeskedem, hanem edzesnek fogom fel!Szoval megy ez, csak meg kell talalni ra a modot, hogyan mozogjunk tobbet.Lenyeg-mozgas!Kevesebb eves!
13. magicmag25 (válaszként erre: 8. - GK)
2007. dec. 11. 12:29
Szia!Oszinte leszek, senki nem tud neked segiteni-ez kemenyen hangzik, de csak sajat magadnak tudod megcsinalni!Mert eleg erosnek kell lenned, kitartonak es az eredmeny nem marad el!Kaloriavisszaszoritas-mozgas-eletmodvaltas!Ennyi a csoda recept!
12. 27525d0da6 (válaszként erre: 10. - Ppiiccii)
2007. dec. 10. 10:23

Sziasztok!

Anyukám és a húgom is csinálta a 90 napos diétát.Az eredmény 16 és 13 kg fogyás.De sajnos amint abbahagyták,vissza is jött kamatostól.Ezekkel a kúrákkal mind ez a baj.Szerintem mikor valaki elhatározza,hogy le kell fogynom,ne abban gondolkodjon,hogy elvégzek egy kúrát és minden rendben lesz.Életmódváltás nélkül nem megy.

És sajnos a sport is elengedhetetlen.Kellő akarat és kitartás mellett mindannyian el fogjuk érni az álmainkat!

11. emagdi
2007. dec. 9. 15:52
ügyi vagy
10. ppiiccii (válaszként erre: 8. - GK)
2007. dec. 9. 08:07

Szia!


Tudom, hogy milyen nehéz de meg lehet csinálni. Én két kamasz fiú mellett csináltam végig a 90 napos diétát. Az eredmény -11 kg. Igaz néha elcsábultam, amikor este a két fiú és a férjem nekiállt vacsizni. Bezzeg rajtuk nem látszik meg semmi.

Amikor főztem, akkor kis edényekbe raktam el magamnak felcímkézve. Ha ismered a diétát, akkor tudod hogy ez a szétválasztós diéta. Egyik nap megettem a húst, következő nap a mellé valót. Igyekeztem mindig előre megtervezni a menüt és a magam igényei szerint változtatni. A második héttől, mikor látták hogy nekem ez mennyire fontos, már elég jól tolerálták.

Csak kitartást, erőt és megfelelő diétát kívánok neked! Válogass, széles a repertoár!

2007. dec. 9. 00:46

Gratulálok én is!

Szerintem is a fejben dől el minden. Amíg nem döntöm el, nem is tudok változtatni.Február óta nekem is sikerült leadnom közel 20 kg-ot életmód-váltással. Még kb. 10 kg-ot szeretnék leadni. Úgy gondolom, ha elérem a célomat, utána sem térhetek majd vissza a régi életmódomhoz, hiszen amellett híztam meg. Mindenképpen oda kell figyelnem a táplálkozásomra és - természetesen - a testmozgásra is. Muszáj időt, energiát áldozni erre a család mellett, hiszen hosszú távon az Ő érdekük is az, hogy egészséges legyek. Arról nem beszélve, hogy a munkabírásom is jobb így.

8. GK
2007. dec. 9. 00:00

Sziasztok!

Kérlek, segítsetek nekem. 25kg-tól kéne megszabadulnom nyár elejéig. Nem tudom, hogy mit tegyek, már nagyon sok diétát kipróbáltam és semmi nem segített. Még a táplálkozást csak-csak be tudom tartani, de azon kívül,hogy minden nap kerékpárral járok dolgozni, nem jut időm a család, főzés,mosás, takarítás mellett a mozgásra. SEGÍTSETEK !!!!

2007. dec. 7. 22:24

én is csak gratulálni tudok! :)

Én is v.hogy igy adtam le vagy 30kg-ot, de most visszajött 10kg, de ez most nem akar sehogy se lemenni!

hát nem egyszerü.......

2007. dec. 7. 17:44
Gratulálok. Én is lelki problémák miatt ettem állandóan és azért szedtem fel a + kilóimat,és igazad van ,mert mikor lefogytam nekem is életmódváltással sikerült,most ismét ez a célom.
2007. dec. 7. 12:35
Csatlakozom az előttem szólókhoz egy HŐS vagy. Nekem is ennyit kellene leadnom és nagyon nehéz.
2007. dec. 7. 10:01
Gratulálok! Nagyon ügyes vagy! Én is hiszem, hogy a fogyás fejben dől el. (saját tapasztalat)Kitartást a folytatáshoz!
2007. dec. 7. 08:54

Szia


Én is gratulálok a fogyásodhoz.

Én most is fogyozok. Kb 40kgt szeretnék leadni...

2007. dec. 7. 06:42

Gratulálok neked a fogyáshoz!


Én ugyan soha nem voltam túlsúlyos, de ahogyan megfigyeltem, sokkal több gyümölcsöt és zöldséget eszem az átlagosnál. Szerintem is fontos, hogy naponta együnk ilyesmit, akár többször, mindenféle fogyókúrától függetlenül, az életmódunk részeként.

2007. nov. 3. 23:50
Saját magad tudod megtenni, helyetted senki! Csak gondolkodj, és sikerülni fog...Értelmes fogyókúra vagy inkább egészséges életmód? De mi van belül? Fejben dől el az egész! Ez az én sztorim, ha akarod, elolvasod, ha nem, akkor nem...

Ugrás a teljes írásra: Nekem valamelyest sikerült...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook