Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Neked milyen a hangod? fórum

Neked milyen a hangod? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2016. jún. 5. 08:18

Mély hangom van. Anyám mesélte, hogy már a babakocsiban is non stop dumáltam, full mély hangon, és mindenki csodálkozott, mi ez a dörmögés :)


Amikor nagyon régen cigiztem, azt mondták, Janis Joplin. A rekedtség már elmúlt.

7. klarika5 (válaszként erre: 6. - Boszy28)
2016. jún. 5. 08:13
Meg hozzájön a hangERŐ. Lehet egy halk beszéd is ijesztő, de egy hangos is nevetséges például:)
2016. jún. 5. 07:45

Nekem a hangom viszonylag mély, erőteljes. Tanító vagyok, muszáj annak lennie. :)

De a hangsúly az, amivel "játszani" lehet, magával a "készen kapott" beszédhanggal nem.

Anyám szokta mondani: a hangsúllyal ölni lehet...:)))

2016. jún. 5. 07:35
Gyerekes:)
4. polivinilklorid (válaszként erre: 1. - 342402de6d)
2016. jún. 5. 07:03
A Nekem Earl c. sorozatban sütötték el többször, hogy a spanyol nyelvű szöveget a helyzetnek megfelelő hanghordozással, gesztikulációval adták elő, de tartalmilag teljesen más volt, mint amit gondolnál.
2016. jún. 5. 07:01

Szerintem is helyzetfüggő. Az alap hangszínt azt gondolom nehéz megváltoztatni, de pl. a hangtónussal való játékot meg lehet tanulni.


Egyébként az én hangomra (nem tudom miért, mert nekem nem tetszik, ahogy a legtöbb embernek sem tetszik a saját hangja), azt szokták mondani, hogy jellegzetes és kellemes, pedig én nem tudok csicseregni. A hangom kicsit mély és rekedt. Azt mondják, hogy annyira jellegzetes a hangtónusom vagy mim, hogy ha pl. csak telefonon beszélek valakivel, majd egy társaságba kerülünk, akkor a hangom alapján felismernek.:D

2016. jún. 5. 06:45

Szerintem helyzettől, témától és, hogy kivel beszélünk számos variáció lehet.

Mindenki tud kedvesen, bájosan, megnyugtatóan, biztatóan vagy éppen nyersen, szigorúan, határozottan beszélni.

2016. jún. 5. 06:27

Nem csak az van hatással ránk amit mondanak,hanem az is ahogyan mondják...

Vonzó kellemes hang fejleszthető,minél több bennünk a szeretet,hála,tehát fejlődik a személyiségünk változik a hangunk is.


Pl,ha valaki nem ért egy nyelvet,akkor is észreveszi,hogy épp kedves türelmes szeretetteljes vagy épp gőgös,bíráló,nyers stb...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook