Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nehezen tudom megfogalmazni, mi tart még életben. Nincs... fórum

Nehezen tudom megfogalmazni, mi tart még életben. Nincs... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

25. velvetta003 (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 17. 11:24

Mi alapján mondod,hogy mindent láttál?

Hova utazál, mit olvastál, milyen programokon vettél részt?

24. _Berry_ (válaszként erre: 20. - Miss Angel)
2023. szept. 16. 21:23

Általában már az elején eltűnnek, vagy vallomás esetén ha valaki fórumot csinál belőle és rákérdez, akkor pont az anonim nem jelenik meg, hogy mondjon valami többet. Úgy meg nem lehet tanácsot adni, ha azt sem tudják a hozzászólók, hogy mihez. Egyébként sem hiszem, hogy aki ide beír egy vallomást, annak aznap lenne az első találkozása az oldallal.


Amúgy is szerintem ha valakinek komoly az ilyen jellegű vallomása, akkor jobb lenne, ha a lelkisegély vonalát hívná fel, ott nem érné negatívum, ha már az élete amúgy is negatív irányban van, meghallgatnák és talán elirányítanák a megoldás felé.

23. Channa* (válaszként erre: 18. - Regin_a)
2023. szept. 16. 19:27

Nem nekem van szükségem tanácsra, hanem FI-nek. Kéretlenre sem;)


Most mondjam azt, hogy te még annyit sem érsz mint én?

Ha a családomnak, ismerőseimnek közted és köztem kellene választaniuk, nem te nyernél;)


Az, hogy szerinted én nem érek túl sokat, egy kicsit sem érdekel.


Ha depressziós lennél te vagy FI, akkor lehet, hogy nem lennétek ilyen rosszindulatúak. Ahelyett, hogy másokat akarnátok lehúzni magatokhoz, megpróbálhatnátok felemelkedni azokhoz, akik nem az önsajnálatban dagonyáznak.

22. Utolsó betyár (válaszként erre: 18. - Regin_a)
2023. szept. 16. 18:32

Igen, igaz lehet, amit te írsz.

Ugyanakkor az ember attól lesz depressziós, és megy el a kedve a Hoxától, amit itt olvas. Minden harmadik fórumnak, vallomásnak ez a témája.

Lehetne egy olyan fórum, ami ilyen vagy ehhez hasonló témákat dolgoz fel, de ennyi negatívumre nincs szüksége senkinek.

2023. szept. 16. 18:29
Szia. Talán még aktuális, hogy írjak. Ez sem az sem izgat. Megértem. Ezzel most nem is tudsz semmit kezdeni és ne is ezen lovagolj. De ha sétálsz vagy inkább botorkálsz az utcán....segíts annak akinek szüksége van rá. Ha egy parkban egy idős bágyadt ember ül, ülj mellé és beszélgess vele vagy csak mond neki, hogy nagyon rossz szakaszában van az életed és lenne e kedve bármi régi dologról mesélni. Ha van vele egy kutyus esetlegfoglalkozz vele. Nem a nagyon puccos életerős nyugdíjasokra gondolok, inkább az olyanokra akik úgy lehetnek ahogy most te vagy. Örülök ha esetleg segíthettem.
20. Miss Angel (válaszként erre: 19. - _Berry_)
2023. szept. 16. 18:18
nem mintha védeni akarnám,hisz nekem sem tetszik ez a vallomás,DE: el lehetne azon gondolkodni,hogy a fórumok indítói egy idő után miért tűnnek el,biztos nem azért,mert olyan sok a a segítő szándékú,vagy csak szimplán semleges hozzászólás ;)
19. _Berry_ (válaszként erre: 18. - Regin_a)
2023. szept. 16. 00:10

ha kibeszéli...


De ezek a vallomások soha nem szólnak aztán erről. Hiába kérdezi meg az ember, hogy mi történt, általában eltűnik az illető, így viszont mi értelme, hogy lesz neki jobb, mitől fog így megkönnyebbülni?

18. Regin_a (válaszként erre: 4. - Channa*)
2023. szept. 15. 21:25

Képzeld el ettöl lehet jobb lesz a fóruminditónak

Nem hallottál, tapasztál olyat hogy ha kibeszéli magát az ember másnak, megkönnyebbül?

Látom nem!

Lenne néhány tanácsom számodra , de annyit nem érsz

2023. szept. 15. 18:10

Indulj el világkörüli útra. Nagy dolgokat fogsz felfedzni.

Azért tudom, mert azt csináltam.

2023. szept. 15. 18:00
Esetleg a kávéautomata? :))
15. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 15. 17:58
Aki tényleg így érez,az nem akarja tudatni az egész világgal inkább elrejti,meg magába zárja ezeket az érzéseket.Mindig!
14. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 15. 16:07
És? Ki akarsz mászni a szakadékból?
13. Myra
2023. szept. 15. 14:39
Nem értelek, a világ gyönyörű, annyi minden okoz örömet, boldogságot, nekem mindig kevés 24 óra hogy elvégezzem amit szeretnék.
12. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 15. 13:58
Mi bajod?
11. andi6020 (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 15. 13:55
Mint ezek a fórumok. Unalmas.
2023. szept. 15. 13:33
Ha már a te életednek nincsen semmi célja vagy értelme, és neked úgyis mindegy, akkor a létezésedet fordítsd arra, hogy valaki más életét tedd jobbá. Vannak olyan szerencsétlenek, akik szeretnek és akarnak élni, de problémás nekik az élet. Keress legalább egyvalakit, és tegyél az életéért. Legyen az ő élete a te életed célja. Betegek, fogyatékosok, árvák, öregek, hajléktalanok, kóbor kutyák, stb.
9. Titkoskert (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 15. 08:42

Hidd el, nem láttál még mindent, az élet szép oldalával valószínű nem találkoztál.

Milyenek a szüleid? Ők voltak veled gyerekként? Sosem öleltek magukhoz, az iskolába sem volt sikerélményed? A munkádban sem? Hobbid sincs ? Esetleg nem is dolgozol, pszichésen kezelnek?

8. Channa* (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 15. 08:23

Mesélj!

A semmiről nem tudunk beszélgetni és nincs mit meghallgatni rajta.

7. Channa* (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 15. 08:22

Nem érdekel, de az orrom alá toltad, mert nem hagytad ott a vallomások között, hanem hozzászóltál, hogy ott legyen mindenki listájában a vergődésed, így sajnos látom, mert nem vagyok vak, tudok olvasni.

tegnap is írtál egy ilyet.


Mit akarsz?

Segítséget? Együtt köpködést? Lehúzni mindenkit ebbe az állapotba?

Mi a célod?

Miért kellett még egy ilyet kitenned? Nem volt elég tegnap? Kevesen szóltak hozzá?


Egyértelmű, hogy te írtad azt is ki, mert a stílusod ugyan az.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Channa*)
2023. szept. 15. 08:19
Akit nem érdekel, az eleve el sem olvassa a vallomást..
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Channa*)
2023. szept. 15. 08:19
Hát ha már a való életben nem hallgat meg senki abban reménykedem, hogy legalább itt..
2023. szept. 15. 08:18

Mi az értelme az ilyen vallomásnak?

Mit akarsz vele elérni?


Ettől jobb lesz?

Vagy egyszerűen le akarsz mindenkit húzni erre a szintre?


Azt tudom, hogy nem vagy kíváncsi arra, hogy bárki is próbáljon segíteni, de akkor miért itt írod ezt ki?


Nyiss egy naplót és írj oda, ne másokat terhelj ezzel...

2023. szept. 15. 08:12
A halál is csak az élethez képest létezik, önmagában nem, értelmezhetlen. Nem vagyok kiváncsi erre a szarra.
2023. szept. 15. 08:09
Igazából engem egyik sem érdekel. Se az életre, se a halálra nem vagyok kiváncsi. Mindent láttam. Unalmas..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook