Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nehéz ügy... fórum

Nehéz ügy... (beszélgetős fórum)


1 2
16. No-x (válaszként erre: 14. - D68657db8f)
2011. szept. 7. 21:41

Gondolom nagyon szeretheted, és emiatt is a félelem! De! Tedd helyre az önbizalmad és ha rossz kedved van akkor se gondolj a legrosszabbra, felesleges és ha túlságosan belelovalod magad a féltésbe akkor még árthatsz is a kapcsolatotoknak :)


Csak nyugodtan , szerelmesen és boldogan :))))

15. Mártincsek (válaszként erre: 12. - No-x)
2011. szept. 7. 21:38
egyetértek. és nem bántásként mondom, de inkább akkor tegyél róla, h megtartasd, és ne te függj tőle, hanem inkább fordítva, mintsem aggódnál és így 1 besavanyodott, néha depis barátnő légy mellette....
14. d68657db8f (válaszként erre: 12. - No-x)
2011. szept. 7. 21:36
Koszi, ez most jol jott! :) Amugy is melyponton vagyok. Kaptam egy kis erot.
2011. szept. 7. 21:35
Regen csak olyan kapcsolataim voltak, ahol nagyszerunek es lehengerlonek ereztem magam. Amint megrendult valami leptem, ha fajt, ha nem. De most, mintha belecsavarodtam volna ebbe az egeszbe.
12. No-x
2011. szept. 7. 21:35

Jó kérdés! De bíznék mindenképpen, max. lenne bennem némi félelem hogy csalódni fogok. Viszont mindig jobb félni mint megijjedni. :)


Én azt gondolom talán a kapcsolat elején még nem volt biztos önmagában, és az érzéseiben. Szerintem változhat mindenki, attól függően mennyire kerül önmagával és az érzéseivel képbe.


A nőcsábász pasiknak meg egyébként is nagy lépés felhagyni a vadászattal, de megtette :))


Csak fel a fejjel és legyél optimistább, kár felhőket csalogatni a tiszta kék égre :)

2011. szept. 7. 21:33
Nehez ugy... Nagyon szeretem, de nem 'heverek a labai elott' (eppen emiatt nem tudom attorni a falat teljesen). Nagyon boldog jovot is el tudnek kepzelni vele. De... Sokszor, amikor depis vagyok, remkepeket latok es meg vagyok gyozodve rola, hogy amint lehetosege lesz, folytatni fogja, mert szuksege lesz ra. Maskor meg csak nevetek magamon. Neha Istennonek erzem magam mellette, neha meg egy jelentektelen senkinek.
2011. szept. 7. 21:27
Egy esélyt szerintem mindenki megérdemel, a múltat meg kell beszélni és le kell zárni, másképp mindig visszaékelődik a jelenbe. Munkám során tapasztaltam, hogy alkoholistából is lett már mintaapa, akkor ő is megváltozhat egy szerető-szerethető nő/család részeként.
9. Mártincsek (válaszként erre: 1. - D68657db8f)
2011. szept. 7. 21:23
Ez olyannyira macerás....:( Először kategórikusan kijelenteném én is, h NEM! Nem szabad, mert rosszul indult, mert sántít vmi...DE! (gyanítom itt magadról beszéltél, csak 3. személyben) ha szereted, nem hinném, h a fórumban kapott tanácsokra elhagyod. És szereted, mert min. 3 éve együtt vagytok. Hiszek abban, h megváltozhatnak emberek. Biztosan viaskodik magával, és azért írogat/ott, mert ott szunnyad még benne a régi nőcsábász énje, viszont azóta találta vkit...akit szeret. Megtalálta azt a valakit. Én adnék neki még időt....vagy ha elég erős vagy szakíts, és ha kell úgyis összehoz a sors. Viszont ha nem tudsz, akkor maradj vele, szeresd, kevés az élet ahhoz, h elméleteken, gyanúkon idegeskedjünk. Lehet nem helyes, de én így gondolkodom! :)
8. d68657db8f (válaszként erre: 6. - A14deb9047)
2011. szept. 7. 21:22
ajj, ha tudnad, mennyire! de egyszeruen nem megy. neha, ha jobb napjaim vannak, akkor elfelejtem egy idore.
2011. szept. 7. 21:22
ez az... :( pedig olyan edes, nagyon rendes velem. csak mi van, ha megunja ezt az 'egyhangu eletet' amit a monogamia jelent...
2011. szept. 7. 21:20
Ezt az egész emlékkupacot ki kellene vágni a kukába. Energia- és érzelempazarlás.
2011. szept. 7. 21:17
Kutyából nem lesz szalonna...
2011. szept. 7. 21:17
éretlen
2011. szept. 7. 21:16
Nem tudnék bízni benne. Nem hiszek abban, hogy egy ember ennyire, kb 180 fokban meg tud változni. Valószínűleg folyton munkálna bennem a dolog, gyanakvó lennék, és megbántva érezném magam. És az szopás.
2011. szept. 7. 21:16
Nem!
2011. szept. 7. 21:14

Sziasztok! Szeretnek velemenyt kerni a ffirol es a kapcsolatrol: van egy ffi aki nocsabasz, tobb nonek is csapja a szelet egy idoben, majd megismerkedik egy novel, es lassan teljesen megvaltozik. Eltelik egy ev, de neha elkuld 1-1 negedes erdeklodest ennek-annak a multbol. Ezekben a levelekben csak magarol ir, a kozos nyaralason keszult kepek kozul azokat kuldi el, amin egyedul van, mindent egyes szamban mesel, a kapcsolatat meg sem emliti. Ir a regen ahitott platoinak is, de csak eppen annyit, hogy sokat gondol ra.

Aztan ez kiderul, es megijed h elvesziti a kapcsolatat, igy 180 fokos fordulatot vesz, teljesen abbahagyja az ilyen fajta kommunikaciot. Eltelik meg ket ev, ami alatt mar senkinek nem ir, nem nezelodik, teljesen csaladcentrikus.

Miert allitotta be ugy magat regen, mintha egyedul lenne? Az azota eltelt 2 evben barmit megtesz a lanyert, jovot terveznek. De letezik, hogy vegleg megvaltozott? Vagy csak onmagaval viaskodik? Miert tunik ugy, mintha szegyellne, vagy szegyellte volna a kapcsolatat? A ffi baratainak persze buszken mutogatja a csinos tarsat.

Ugye, hogy santit ebben valami?

Ti tudnatok bizni benne? Eletereszoloan.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook