Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nehéz ügy... fórum

Nehéz ügy... (beszélgetős fórum)


1 2
46. Noncsi18 (válaszként erre: 6. - A14deb9047)
2011. nov. 7. 00:55
Nalunk nagyon jol mukodik ez a dolog.... Mi minden volt kapcsolatbol kitoroltuk az osszes kepet, szerelmes levelet, mindent.... Es egyaltalan nem tartjuk a kapcsolatot a volt parokkal, meg csak egy sziara se. A kozossegi oldalon sem ismeros, es ha valamelyik megjelol akkor elutasitjuk. Szoval szerintem sokkal jobb igy! Minek a multon "ragodni"....
2011. szept. 14. 22:18
Vissza kell neki adni. Aztán meg nézni milyen pofát vág hozzá.
44. e705905164 (válaszként erre: 41. - D68657db8f)
2011. szept. 14. 11:45
igen,ez elég gáz....úgy bírom mikor mondják,de csak barátok vagyunk:XD
2011. szept. 14. 11:12
Szerintem az emberi természet olyan mint egy ház.Megcsinálod az alapot,aztán jönnek a szintek rá.A szinteket az évek folyamán változtathatod,csinosíthatod,de a házad alapja mindig ugyan az marad.Magyarán:változhat az ember egy bizonyos szintig,de az alaptermészete mindig megmarad.Tudom kicsit furcsán hangzik így ebben a formában de nekem ez a véleményem.
2011. szept. 13. 11:09
Az ilyen kapcsolatból hiányzik a (szerelem) szeretett és minden ami összetartja a kapcsolatot. De kell valaki aki mindig kéznél van. Vagy pedig volt egy régi kapcsolat ami fontos volt és még mindig arra vágyik. De mivel kapaszkodni meg kell arra jó az ideglenes is.
41. d68657db8f (válaszként erre: 38. - E705905164)
2011. szept. 8. 23:47

koszi az optimizmust, meritek belole! :)

csak segitsetek mar legyszives realisan latni, mert en mar elcsusztam, keptelen vagyok. (hozza tartozik a sztorihoz, hogy sohasem akadtam ki ilyeneken ezelott, minden volt paromnak maximalis bizalmat es szabadsagot adtam). de most...

szoval amit kerdezek: 2 ev utan egy par nagyjabol tud az egymas baratairol, exeirol, azokrol, akik kozel allnak hozzajuk. van abban valami gyanus, ha egy sosem hallott lanynak ir egy levelet csak magarol ("szia ...(szepen becezett lanynev) epp a nagyvilagban vagyok, ha otthon lennek mar hivtalak volna, kuldok par kepet, remelem viszonzod" es par kep a kozos nyaralasunkrol, de csak rola, es a legjobban sikerult, felmeztelen, jokepu, csabos - amivel eppen ram nezett, mikor a kepet csinaltam...)

es ami a legszarabb, hogy ezt egy eve kuldte el - csak megneztem vegul, nem birtam ki. es allitolag azt az idoszakot tartja a legszebbnek a kapcsolatunkban. Jol erzem, hogy egy artatlan baratnak nem igy irt volna es mar hallottam volna felole?

40. d68657db8f (válaszként erre: 37. - Pahet a vadász)
2011. szept. 8. 23:36
:S hat, nem is tudom, mit mondjak... :( egyszer csak kiderult, es vege lett? szerintem lehet, hogy jobb is igy akkor, biztosan meg most jon majd az igazi boldogsag!
39. No-x (válaszként erre: 37. - Pahet a vadász)
2011. szept. 8. 18:03

Ne bánd már! :)


Volt értelme tanultál belőle , kész :)Elmúlt!


Pusz :)

38. e705905164 (válaszként erre: 1. - D68657db8f)
2011. szept. 8. 16:57
már eltelt azóta 2 év,kár ebbe belekötni,ha azóta minden rendben:)
37. Pahet a vadász (válaszként erre: 34. - Zsanci79)
2011. szept. 8. 14:33
Mintha rólam írtál volna... egy az egyben velem is ez volt... csak 3 évig...és ÉN IS HAGYTAM!!! SAJNOS...
36. No-x
2011. szept. 7. 23:00

Igen, vannak ilyen-olyan élethelyzetek, sajnos akad egy-két borzasztó eset is.


De akkor sem hiszem hogy egy ember ne tudjon változni, és azt sem hogy csak azért mert vki ilyen-vagy olyan volt akkor már le is kell írni.


Arról nem is beszélve hogy nem kell feltétlen nőcsábásznak lenni ahhoz hogy vki megcsalja a párját, sokszor nem is az a jellemző. Mint ahogyan a nők körében is gyakrabban lépnek félre az izzig-vérrig jÓ asszonyok...........


Ez sok mindenen múlik :) Egyetlen kapcsolatra sincs garancia!!!! De ha már eleve nem adunk bizalmat akkor teljesen felesleges benne lenni :)

35. d78af6978e (válaszként erre: 34. - Zsanci79)
2011. szept. 7. 22:51
Na ja az ilyen 'nagyagyuknak' mindig kell egy biztos pont akivel meg lehet jelenni akire szamithatnak aki jelen van mint 'allando baratno' a tobbi az csak a 'semmit nem jelentett hidd el' kategoriaba tartozo kaland..Es kepesek tedenallva viragcsokorral sirva bocsanatot kerni hiszen te vagy az egyetlen tevedes volt stb...Valoszinu igazad van mi nok tudjuk EREZZUK hogy ezek a nagyagyuk hazugok es csak magunkat amitjuk azzal hogy megszeliditettuk oket...Valojaban a homokba dugjuk a fejunket...
34. zsanci79 (válaszként erre: 33. - D78af6978e)
2011. szept. 7. 22:42

Na de most fogsz röhögni! Ezeket az előtt mondta, mielőtt összejöttünk volna (amúgy nem akartam tőle semmit), és én akkor mindkét beszólásán tök jót nevettem.

Aztán 7 évig hajj' de jó volt vele bakker....magyarul gondolhatod, az állandó félelem, hogy mi lesz, az önbecsülésem a béka segge alatt, de csak bizonygatta hogy engem szeret, térde állva könyörgés, minden volt hallod! Sokszor ki akartam lépni, de Ő olyan típus volt, ha kiraktam az ajtón, visszajött az ablakon (ez is általában a hatalmas vadászösztönnel rendelkező férfiakra jellemző).

Szóval nehéz volt, most már tudom a fiatal éveimet vette el. MERT ÉN HAGYTAM NEKI!

Aztán másfél évvel a szakításunk után, felkerült az i-re a pont. Kissebb fajta sokkot kaptam, hogy 7 éven keresztül az, hogy hülyére vett, az enyhe kifejezés.

Tudom hogy szeretett, nagyon. De hát amit az előzőekben leírtam, az sajnos mind áll....

No mindegy, ez az én bajom, de totálisan tudom azt, hogy mit érez a fórumindító. Egy tanács, ne hagyja hogy hosszú évek tűnjenek el az életéből, kvázi sanyargatással. Ön sanyargatással, mert később bánni fogja.

33. d78af6978e (válaszként erre: 32. - Zsanci79)
2011. szept. 7. 22:34
Ott van a pont!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. szept. 7. 22:31

Egyszer a kedves exem ezt mondta:

Attól, hogy én szeretem a túrós tésztát, még megeszem a mákos tésztát, káposztás tésztát, grízes tésztát is......pontosan ilyenek a nőcsábász férfiak, ha betoppan az életükbe a nagy Ő!

Szerintem sem tud 180 fokot változni az ember, max ideig-óráig, mert az alaptulajdonságaiból nem tud kivetkőzni!!!! Magyarul kutyából nem lesz szalonna, csak kutyaszalonna...szóval egy kicsit ilyen is - meg olyan is. Jah, ezt is az exem mondta:)

Én meg tapasztalatból beszélek. Bocs, ha nem ezt akartad hallani

31. d78af6978e (válaszként erre: 29. - D68657db8f)
2011. szept. 7. 22:25
Hat sok szerencset neked..Bar az en tapasztalatom nem eppen a legjobb es pont most kb minden ferfinak letudnam csavarni a golyoit szoval sokat ne adj a velemenyemre:-((
30. 4d201760e3 (válaszként erre: 28. - D68657db8f)
2011. szept. 7. 22:24
Ez nagyon igaz! Most már bizalmatlan vagyok mindenkivel azzal is akivel nem kellene!
29. d68657db8f (válaszként erre: 27. - D78af6978e)
2011. szept. 7. 22:22

Igen, en is olvastam, el sem tudtam hinni... :S Szegenyke, borzalmas lehetett.

Hat azt, hogy nem teszi meg, kizarasos alapon tudom: allandoan egyutt vagyunk, a korulmenyek miatt, kozos a telefonunk stb. De hogy szeretne-e megtenni a szive melyen... latod, ezt nem tudom.

28. d68657db8f (válaszként erre: 23. - 4d201760e3)
2011. szept. 7. 22:20
:( sajnalom... szemet dolog ez. Az ember elveszti a hitet, mert rossz emberrel talalkozott, aztan csak gyozze magat tultenni rajta.
27. d78af6978e (válaszként erre: 19. - D68657db8f)
2011. szept. 7. 22:20
Ha a kapcsolatod miatt vagy melyponton akkor folosleges kinlodnod..Szerintem magad is tudod a valaszt -de megerositest varsz az ellenkezojerol..En a helyedben NEM alapoznek erre a ferfira plane nem gondolkodnek hosszutavaban..Honnan vagy ennyire biztos benne hogy nincsenek smsek a hata mogott???Pont valamelyik nap olvastam egy forumon hogy az egyik lany szules utan kozvetlen kapott egy smst a ferje telefonjara valami ex baratnotol hogy tartozik neki a pasi egy szeretkezessel..Szep kis ajandek szules utan par oraval..Ezt akarod te is??
26. No-x (válaszként erre: 25. - D68657db8f)
2011. szept. 7. 22:17
Okéééé :))))
25. d68657db8f (válaszként erre: 24. - No-x)
2011. szept. 7. 22:16
Koszonom, ez most tenyleg jol jott! :) Miert is ne talalhatnek ujra magamra? Aranyos vagy, hogy az onsajnalatomban kezet nyujtottal! :) Az eredeti kerdesre meg visszaterek ha mar rendben leszek.
24. No-x (válaszként erre: 19. - D68657db8f)
2011. szept. 7. 22:13

Azt hiszem ez már csak rajtad fog múlni!


Tanulj meg pozitívan élni, barátkozz meg a mostani helyzeteddel és fogadd el.


Az ember sajnos képes arra hogy saját magát a mélybe taszítsa :(


Szóval ne add fel, és találd meg Önmagad!!!!!

23. 4d201760e3 (válaszként erre: 22. - D68657db8f)
2011. szept. 7. 22:10
Igen,volt már rá példa!
22. d68657db8f (válaszként erre: 20. - 4d201760e3)
2011. szept. 7. 21:59
miert? csalodtal valakiben?
2011. szept. 7. 21:58
Vissza lehet ezt meg vajon csinalni? Es vajon o is eszre fogja venni a valtozast?
2011. szept. 7. 21:57
Én alapjáraton bizalmatlan vagyok,de nincs az valaki,aki engem megtudna győzni arról hogy bízzak benne!
19. d68657db8f (válaszként erre: 18. - No-x)
2011. szept. 7. 21:56

Jol latod. :(

Csak sajna most teljesen elzartan elek, sehol senki (szo szerint). A parommal mar beszeltunk errol, nagyon megerto volt, biztositott arrol, hogy ez a mult. Es ha mar tul vagyunk rajta, akkor probaljam meg elfelejteni es elore nezni.

Nem ertem amugy, mi ennek a lelki oka, de total melyponton vagyok. Regebben a tarsasag kedvence voltam - most nem azert - de sok-sok hodolo vett korul, rengeteg elismerest kaptam, a baratnoim is irigykedtek - persze viccelodtunk csak ezen - szep voltam es nagyon csinos, sugarzo vidam es magabiztos. Most meg... mi lett belolem. :S

De nem is azert irtam, mert mindenkinek vannak problemai, melypontjai, csak annyira kivancsi lennek a velemenyetekre. Pedig en mindent el tudtam erni, most hova tuntem??? :) Osszekapom magam.

18. No-x (válaszként erre: 17. - D68657db8f)
2011. szept. 7. 21:47

Erről beszélek :( Nem szabad hagynod hogy tönkre tedd magadat a féltékenység miatt!!!


És javaslom hogy vmelyk barátnőddel vagy rokonoddal beszéd ki magadból, bár én valószínüleg a barátommal is megbeszélném hogy mi az ami bánt.


Sokszor az egyenes őszinte beszéd sokat segít :)


De semmiképpen sem őrlődj magadban :)

17. d68657db8f (válaszként erre: 15. - Mártincsek)
2011. szept. 7. 21:43
igen, nagyon igazad van! annyira igyekszem osszeszedni magam, titkolni a gondolataimat, ami megy is - egy darabig. plane, ha meg erzi is a bizonytalansagomat. csak annyira egyedul vagyok, teljesen eltorzul lassan a szemelyisegem. felorol, hogy probalom fenntartani a latszatot. anya is mindig mondja, hogy hova lett az o mindig vidam, eros es sugarzo kislanya.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook