Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Negatív teszt, de lehet baba? fórum

Negatív teszt, de lehet baba? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
115. Csurmi (válaszként erre: 114. - Beus009)
2017. júl. 12. 14:36

Nekem ma sikerült pozi ovu tesztet nyomatnom :)

Teganp együtt voltunk, de már megint sok kifolyt, mint múlt hónapban. Szóval nem reménykedem. Valamit ki kell találnom a testhelyzetemre legközelebb, hogy minél több benn maradjon.

Tegnap volt nyák is :) pedig azt hittem ebbe a hónapba nem lesz, mert már úgy gondoltam, hogy ovu után vagyok. És tegnap volt egy enyhe alhasi fájdalom is, szerintem ovu volt tegnap. VAgy legalább is a legtermékenyebb napom, mert ma már nincs nyák semmi se, és nem fáj a hasam se.

Kiváncsi vagyok a holnapi hőmre, hogy feljebb megye e mint a mai.


Ma és tegnap 36,4 a hőm, előtte 36,2 volt. Furi, hgoy nem a hő leeséskor volt a pozi ovu teszt,hanem ma a megemelkedett hőnél.

114. beus009 (válaszként erre: 113. - Csurmi)
2017. júl. 11. 23:06
:)...nekunk is 2 tokeletes idozitesu honapunk volt 0 eredmennyel es ez a mostani a harmadik.....de itt most nem tudom mi van a tuneteken, a 2 hetes kesesen meg a negativ teszten kivul..en ovu tesztel teszteltem ki a termejeny idot es februar ota ....szoval nagyjabol parhuzamos a tortenetunk :)
113. Csurmi (válaszként erre: 112. - Beus009)
2017. júl. 11. 11:26

Mi pár hónapja úgy, hogy figyelgetem magam. Kb 6 hónapja hőmérőzök, amiből az első 3 arról szólt, hogy megtanuljam hogy kell figyelni az egészet. Az elmúlt három hónapunk volt az amikor már nagyon figyeltem mikor kell szexelni, ebből kétszer sikerült jó időbe szeretkeznünk. Ez a 4. hónap, de ez most nem jött össze :) szóval eddig úgy számítom, hogy két tökéletes hónapból 0 eredmény.

A többibe nem siekrült a jó napokat eltalálnunk. De már kiokosodtam a görbémben, szóval már tudom mikor kell együtt lenni. Remélem kövi hónap szerencsésebb lesz.


Nálunk ami most rossz, az a kevés szex, mert a párom sokat dolgozik, munka mellett méhészkedik is. Remélem, hogy szezon végén már nem kell annyira figyelgetnem magam, mert gyakrabban össze tudunk bújni. :)

De persze figyelni fogok mindent továbbra is magamon. Kitudja, hátha összejön a baba így is őszig :)

112. beus009 (válaszként erre: 110. - Csurmi)
2017. júl. 11. 10:50
Ti miota probalkoztok?
111. beus009 (válaszként erre: 110. - Csurmi)
2017. júl. 11. 10:48
Az az igazsag hogy epp ebbe a ciklusba nem tudtam ovut tesztelni. Minden osszejott. Tesztcsikokat Balcsin felejtettem, volt egyuttlet de nemtom mikor volt illetve volt e gyaltalan ovu. A havim mindig elobb jon, barnazni is szoktam 1-2 nappal elotte most semmi viszont kremszeru feher tunetmentes valami van. Meg kb 2 hetea szurkalas bal oldalon egy egesz napig. Meg azota szinte minden nap ugy erzem mooooost tuti megjon.....
110. Csurmi (válaszként erre: 109. - Beus009)
2017. júl. 11. 10:17

Rendesen megvolt az ovud is? nem egy anovulációs hónapod van esetleg? Bár gondolom akkor is megjön a mensi valamennyire :S Érdekes, hogy ennyit késik és nem baba.


Nálam a hónap nullás. Tegnap párom elaludt, így nem volt szex, pedig az volt a hőleesős napom. :( Mára felment a hőm, mai szex már késő lesz. :( kicsit szomorú vagyok.

A hónapba amit tapasztaltam, hogy nem volt tojcsis nyákom, pedig mindíg szokott lenni, illetve pozi ovu tesztem se volt. Ma még tesztelek, mert az utolsó két hónapba ilyenkorra mutatta a pozit az ovu, amikor már felment a hőm :S Ez mondjuk számomra még mindíg érthetetlen.

Majd írok délután ha kész az ovu tesztem.

De ez a nyák dolog is zavar, mert ilyen még soha nem forudlt elő. Mindíg van a jó folyásom. :( :( :(

109. beus009 (válaszként erre: 108. - Csurmi)
2017. júl. 11. 00:11
Ebbe a ciklusba nem szedtem mar pont semmit. Lehet ez miatt. Felhivtam ma a dokit, azt mondta ciszta miatt lehet ilyesmi....az iden 2 maszek orvosnal jartam, mindketto ultrahangot is csinált, 2x voltam hormon vervetelen...cisztara semmi sem utalt. 13-ik napnal tartok.....
108. Csurmi (válaszként erre: 107. - Beus009)
2017. júl. 10. 11:43

:( nekem eddig 5-6 napos késésem volt, és akkor éreztem nagyon a mensi görcsöket. De a stressztől nem jött meg, illetve attól késett. Utána viszont szépen jöttek a mensik, pontosan.

Nem tudom nálad mi lehet, de ha szeded a barátcserjét, az felboríthatja a ciklust. Lehet amiatt van.

107. beus009
2017. júl. 10. 10:30
Totál negatív :( ....ma ujra teszteltem. Igaz ugyan azzal a tesztel mert neten rendeltem 20 db ot viszont 10 es erzekenysegu. Ez volt az utolso. Egyetlen egyszer fordult elo 3 eve hogy kimaradt egy honap csak ugy, azota inkabb elobb jon mint kesobb. Szedtem inofolicot meg baratcserjet is. Ez igy most elcseszte a napom :(
106. Csurmi (válaszként erre: 105. - Beus009)
2017. júl. 10. 08:29
11 nap késés eleg sok. A teszt teljesen negativ, v van halovány vonalka rajta? Mert az is pozi tudod 😊
105. beus009
2017. júl. 10. 03:21
Sziasztok. 11 napja késik, de mar 3 negativat teszteltem, utolsot 2 napja. Inkabb elobb szokott jonni mint kesve, kb 10 napja egy napon keresztul bal oldalon alhasi szurkalast ereztem, ugy ket hete majdnem napi szinten van "mindjart megjon" erzesem mas nem tunt fel.
104. Edina91
2017. júl. 7. 13:10
Nem mondta h latott volna cisztat. 17 en megyek egy masik orvoshoz. Meglatom o mit mond. Most viszont szurkal a jobb oldalon apetefeszkem nem ertem mi lehet mar. Ejjel arra keltem fel h szurkal. Es most napkozben is ido kozonkent be be szur. Elvileg peteeresem van akkor szokott ilyen lenni. Es naptar szerint is pe nek kell lennie.
103. macibogarka (válaszként erre: 102. - Edina91)
2017. júl. 6. 02:27
Nem tudom mit láthatott, elvileg uhn a cystákat láthatta, esetleg a panaszaid is segítettek a diagnózisban. Ha van rá keret vérvételre érdemes elmenni magánban. Ciklus 3. És 21. Napján hormonsor, tsh, ft4, ft3 atpo, inzulinrezisztenciára cukorterhelés első körben, addig ha nem veszed ne a gyógyszert semmi bajod nem lesz. Az egyik peteérést segíti, a másik progeszteron. De ha lanorba mész várjatok egy picit a babával. Aztán az értékekben segítenek, esetleg kell egy endokrinológus.
102. Edina91
2017. júl. 5. 08:42
Köszönöm mindenkinek. Egyebkent amit furcsalok meg h mas soportokban irtak h labor utan kaptak ezeket a gyogyszereket. Nekem csak huvelyi uh volt es kezzel is vizsgalt. Utanna ki is irta a clostyt es a duphasztont. De a leletre ugy irta h pcos hajlamos vagyok nem azt h pcos igy vagyok mar! Nem tudom el merjem e kezdeni a kurat. Vagy keressek fel egy masik orvost is esetleg!
101. macibogarka (válaszként erre: 100. - Macibogarka)
2017. júl. 4. 09:40
Ja és a fehér lisztes, cukros dolgokat lehetőleg elhagyni, helyette édesítő (xilit, eritrit...) sok zöldség, gyümölcsök hyorsan felszívódóak, arra figyelni kell.
100. macibogarka (válaszként erre: 98. - Edina91)
2017. júl. 4. 09:33
Bocsi hogy beleszólok de ez hülyeség hogy ne egyél kenyeret meg tésztát. Ha fogyni szeretnél 160 g diétát kéne tartanod, keress neten szh táblázatot, meg kicsit olvass utána. Kenyér legyen teljes kiőrlésű, rozs, graham, tészta durum, rizs meg barna vagy basmati, csak számolni kell hogy mennyit eszel belőle, figyelni kell a lassú és gyors felszívódású szhra is. PCOSben is általában az IR diétát tartják. Meg a mozgás fontos.
99. Csurmi (válaszként erre: 98. - Edina91)
2017. júl. 4. 08:36
Akkor amíg szeded a gyógyszert addig figyelj oda. Annyit ki lehet bírni. Reméljük sikeres lesz :) szorítok neked. No tészta, kenyér, nasi. Mást ehetsz :)
98. Edina91 (válaszként erre: 97. - Csurmi)
2017. júl. 3. 16:50
Nem semmit csak azt h dietazzak. Es irt fel clostibegyt es buphastont.
97. Csurmi
2017. júl. 3. 16:08
Dokid nem mondott konkrét dolgokat? Hány gramm szénhidrátot lehet enni egy nap? Szerintem a nasi elhagyásával és napi ch számolgatással sikerülni fog. Fogyni is fogsz és a baba is előbb össze fog jönni. Egy kis odafigyelés és sikerülni fog.
2017. júl. 3. 15:56
Ezekbol mindent csak ugye a nasi. Az van nem is keves na meg a teszta felek akkor ezeket is ell kell hagynom? Cukor?
95. Csurmi (válaszként erre: 94. - Edina91)
2017. júl. 3. 15:24
mégis miket eszel? egyél sok fehérjét, tojást, kefírt, zöldséget, és gyümölcsöt. A szénhidrát az amit nagyon kell minimalizálni, nemcsak a kenyér félék, hanem ugye a tészta is tabu. :S A nasikról ne is beszéljünk. És sok-sok víz. Napi 3 liter
94. Edina91 (válaszként erre: 93. - Csurmi)
2017. júl. 3. 15:14
Doki is mondta ezt. De kenyerfeleket nem is nagyon eszem. Es eppen h eszem barmt is de olyan mertekben meghiztam h az hihetetlen.
93. Csurmi (válaszként erre: 92. - Edina91)
2017. júl. 3. 11:21
próbálj diétázni kicsit.
2017. júl. 3. 10:46
Sziasztok. Most voltam dokinal. PCOS hajlamos vagyok. Adott gyogyszereket ez 3 havi kura. Ha ez sem segit baba ugyben akkor meg egy 3 hos kura ha abban a felevbrn nem sikerul a baba akkor petevezetek attjarhatodagira kuld. :(
91. Csurmi (válaszként erre: 85. - Edina91)
2017. jún. 29. 11:09

Nekem juni 2 jött meg, és most júni 28 :) De én hőmérőzöm, és korán volt az ovu, azért lett csak 26 napos a ciklusom most. (12. napon volt az ovum, és 14 napos lett a luteálisom.

És persze reménykedtem, h baba, mert fáj nagyon a mellbimbóm, a hőm szépen felment, aztán mégse lett semmi :(


Te nem hőmérőzől?

90. ivanics.bernadett (válaszként erre: 89. - Edina91)
2017. jún. 28. 20:37
Minden rendben lesz😊
89. Edina91 (válaszként erre: 88. - Ivanics.bernadett)
2017. jún. 28. 18:54
Koszonom. Az lesz jovohet elejen megyek dokihoz addigra mar elmulik.
88. ivanics.bernadett (válaszként erre: 85. - Edina91)
2017. jún. 28. 18:31
Vizsgáltasd ki magad.Sok sikert😊
87. ivanics.bernadett (válaszként erre: 86. - Nincsnekem)
2017. jún. 28. 18:30
Szia.Bocsánat,de ha ez a téma nem érdekel,nem kell olvasni,és reagálni sem.Én sem irok ami nem érdekel.Ne haragudj,ha kicsit nyers voltam,de minden babára váro nő izgul,és reménykedik.Szép napot neked.Szia.
2017. jún. 28. 00:11
Ezt a kerdest meg hanyszor fogja vki feltenni? Es ha azt irjuk, hogy lehet, akkor az garancia is, hogy lesz? Varj par napot, ha nem jon meg tesztelj megint, aztan ha megint negativ akkor varj max 1 honapot, ha pozitiv akkor is es doki. Konyorgom. Ha van baba, a legbenabb teszt is kimutatja.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook