Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nasi születése fórum

Nasi születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nasi születése

18. Ídi0314 (válaszként erre: 17. - Dorem)
2013. máj. 6. 23:02

Voltam egyszer kétszer gondozáson, dietaztam is de nem grammra pontosan.

Szerintem nem volt a cukrom vészes. Elfelejtettek közölni hogy a terhelés előtti napon ne egyek meg egy csomó gyümölcsöt, mert az felnyomja a cukrom.

Csináltak cukor profilt is. Napi 6vérvétel. Teljesen jó volt.

17. dorem
2013. máj. 5. 20:45
Arra azért kíváncsi lennék, hogy mit jelent az, hogy nem vetted komolyan a terhességi cukrot? Nem diétáztál? Nem mérted? Jártál gondozásra?
2013. ápr. 23. 18:16
Nekem is nagyon csúnya lett a hasam terhesség alatt.Kinyúlt a bőröm és zavarban is vagyok a férjem előtt de a gyerekek a legnagyobb örömeim így nem is izgat annyira.
15. Ídi0314 (válaszként erre: 14. - Strangangel)
2013. ápr. 23. 15:40

Úristen :D el tudom képzelni.

Nekem nem ment szét, kész csoda. :D pedig nem is kentem semmivel.

14. strangangel (válaszként erre: 13. - Ídi0314)
2013. ápr. 23. 10:54

Így van!

És akkor képzelj mellé egy örökmozgó 2,5 évest!

Akit még baleset is ért, így egyedül kellett vinnem utolsó hónaposan is a klinikára mindig kontrollra, vonat+metro+busz.

Emellett bevásárlás, főzés, mosás, takarítás, ...stb.

A hasam sajnos szétment.

Neked?

13. Ídi0314 (válaszként erre: 12. - Strangangel)
2013. ápr. 23. 09:37

Az nem semmi :D gartulßlok

Igen akkor tudod milyen. Kicsit kivagyok mikor a 2kilós babákkal "szenvednek" a kismamák! Ne vegye magára senki.... Meg nem mártírkodas de most komolyan lehetne nehezebb is. :D én tudom. És így is elég aktív voltam, nem feküdtem egész nap. Utolsó hetekben függönyt raktam le-fel...

Nem mondom hogy nem panaszkodtam, de kibirtam úgy hogy a saját súlyom se piskota . :D

2013. ápr. 22. 22:39

Gratulálok!Két lányom van, egy 2,5 éves, és egy 3 hónapos.

Az elsőt Görögországban, a másodikat már Németországban szültem, mindegyik császár.

A második 4820gramm volt...így van némi fogalmam arról, milyen a hatalmas pocak.:-)))))

De megcsináltuk!, és büszkék vagyunk, ugye?:-)

11. 812cc35b0d (válaszként erre: 10. - Ídi0314)
2013. ápr. 22. 12:55
A panoráma szülés engem is kikészített de az öröm végül mindenért kárpótolt.
10. Ídi0314 (válaszként erre: 9. - Liimo)
2013. ápr. 21. 17:59

Az volt :) igazából egyik szülés se jobb a másiknál. De hogy én miket láttam a szülőszobán.... :/ ott nem szokás becsukni az ajtót!?! :/

Úgyhogy eléggé beparáztam előtte....

2013. ápr. 21. 16:25

Oh, wow mekkora pocakod volt.:))

Nem csodálom hogy már megváltás volt a császár:)

8. Ídi0314 (válaszként erre: 7. - Liimo)
2013. ápr. 21. 10:53
Van :D mindjárt felteszem ,
7. Liimo (válaszként erre: 6. - Ídi0314)
2013. ápr. 21. 10:48

Megnéztem a képeid és tényleg hatalmas pocakod volt.:) Van utolsó napokban készült képed?:)

A kislányod meg mint egy angyalka. Csodaszép.:)

2013. ápr. 21. 10:44

Nem is érdekelte őket a vérnyomásom. Inkább a cukor miatt aggódtak. Nehogy a babának az leessen vagy nem tudom. A vernyomasomat azt mérték közben folyamatosan.

Ugyanolyan értékek voltak a CTG-n mint előtte 1hétig, csak gondolom a 4napos ünnep miatt gyorsan kiszedték.

Amúgy igen eléggé szeretik a császárt az orvosok, minthogy végig kelljen várni a vajudast. De itt több dolog is közrejátszott gondolom ezert is lett császár. Legalábbis ezt mondták. Vérnyomás, cukor, baba mérete és a lepeny sem volt jó állapotban már.

Igazából nem is volt időm felfogni, meg sopánkodni hogy mi lesz, hogy lesz. Örültem hogy végre kint lesz. És úgy vagyok hogy a következot ha minden rendben lesz, megpróbálom megszülni. :)

5. Liimo (válaszként erre: 3. - Li Dzsin)
2013. ápr. 21. 10:37
Fura. Én is magas vérnyomással és fehérjével a vizeletemben mentem be a kórházba a 38. héten. Meg is indítottak aznap és hagytak egy kicsit vajúdni, majd toltak be a műtőbe. Én végig császárra készültem, úgyhogy nem estem letargiába. Csak nekem ennél a szüléstörténetnél annyira gyorsan történt minden.
4. Li Dzsin (válaszként erre: 1. - Ídi0314)
2013. ápr. 21. 10:24

Gratula!


Szeretem, hogy nem úgy beszélsz a császárról, mintha valami hatalmas tragédia lenne - pedig ahogy olvasom nem volt egy leányálom :)

3. Li Dzsin (válaszként erre: 2. - Liimo)
2013. ápr. 21. 10:23
Gondolom hirtelen romlottak az értékek és nem akarták veszélyeztetni a babát. Csak ezt anyukával elfelejtették közölni :)
2013. ápr. 21. 10:20

Gratulálok a kislányodhoz!:)

Nekem fura ez a hirtelen császár. Természetes út benne sem volt a pakliban??

2013. ápr. 21. 09:08
Már nagyon régóta szerettem volna kisbabát. Mindig is anya akartam lenni. Tudtam, hogy fiatalon fog az első babám születni. Ahogy azt kell, abbahagytam a fogamzásgátló szedését, és vártuk-vártuk a csodát. Persze millió tesztet megcsináltam és minden hónapban nagy csalódásként éltem meg, mikor megjött.
2012. márciusban a születésnapomon végre végre két csík jelent meg a teszten. Életem legjobb szülinapi ajándéka volt.

Ugrás a teljes írásra: Nasi születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook